Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Note 4 oko predstavljanja i nije delovao kao neki veliki upgrade , ali se u praksi itekako dokazao kao jedan od najboljih u seriji...Problem je što je imao Note 3 kao prethodnika, koji je verovatno imao najveći pomak u odnosu na svog prethodnika... (SNAP 800 vs. Exy, FHD Gorila vs.HD ekran, dosta bolja kamera, USB 3.0 vs. 2.0 itd...)

Iskreno, meni je Note 4 i pored onih plastičnih, ali izmenjivih leđa, bio verovatno najlepši Note...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako ga ponude u pre-orderu kod operatera u promociji sa GW3, možda i razmislim o N20 Ultra... [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Navodno 990+ ili kako ga već nazivaju značajno poboljšan. Kažu da je sređen heat, poboljšan power management i da sve radi u rangu sa zmajem.
 
To generacijama pričaju pa se ispostavi da nema blage veze sa istinom. I sad će biti tako.
 
Saznacemo za nedelju dana, a ako je u rangu sa zmajem po performansama, onda ima Cortex A77 umesto A76... Nikakav OC ne moze da nadomesti noviju arhitekturu. Meni performanse nisu te koje me odbijaju od Exy, nego potrosnja baterije...
Inace jos sam naleteo na neku vest, kao navodno ce Exy1000 iz saradnje sa AMD-om koristiti samo S30ultra, a obican S30 ce koristiti ovaj poboljsani SoC iz N20... Ne da mi se vise da citam nepouzdane vesti, sacekacu predstavljanje... :)
 
I na kraju ce samo Ultra biti top i po 100 evra skuplja iz generacije u generaciju.
 
Naspram ovoga, iPhone uopste vise nije sisanje ovaca, ovo jeste.
 
Preuzeli su njihovu ideologiju. Malo tweak-a i prodajemo dalje. Kakav fail.
 
Kako je krenulo svi ćemo na Apple.
Sramota šta rade. "Inovatori i lideri na tržištu." ali juče.
 
Ne znam što ste se iznenadili i kukate kada se već mesecima zna da je exynos verzija tu.
 
Da, ali najavljena je poboljšana verzija. Čim oni nisu uradili niti jedan tweak znači da će verovatno ali da ne lupetam unapred biti isti scenario po pitanju baterije i potrošnje, pa i signala. Koristiš isto SoC i kao pokušaš da ga malo središ, nešto u tu priču ne verujem.
 
Odavno je 1g postala prekratka za ozbiljan napredak.

Ja uvek preskačim 3 (S i N serije) ili 4 iteracije i napredak super.


N2, N4, S7E, N9

Ništa ovom N20 neće nedostajati da nastavi niz.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Preuzeli su njihovu ideologiju. Malo tweak-a i prodajemo dalje. Kakav fail.

Samo sto Apple tweak-uje skoro pa savrsene uredjaje (uz minus to sto su godinama imali najmanje senzore kamera u klasi, ali i pored toga top kamere)
 
Poslednja izmena:
Mnogo je 4 godine.
Moj je ritam bio 18 mjeseci, a kako je krenulo produžiću ga na 24 mjeseca.
Jednostavno više je cimanje sa se prebace stvari i upegla sistem nego što su benefiti u okviru 12 ili 18 mjeseci.

Naravno ko ima vremena ovo je i neka vrsta draži (sam sam ovo radio od 2002 do 2012), i razumijem potrebe za "čačkanjem".

Ko nema vremena ostaje samo žal za vrmeenom gdje je novi model bio nov, a ne reciklirana verzija.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Odlično rečeno...i apsolutno delim mišljenje! Sa tim da ja još uvek na ispod 12m menjam [emoji2960][emoji56][emoji847]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nemam pojma, meni sa pixela na pixel bila laganica prelaz..
Bukvalno sve na google servisima, i telefon se prebaci na drugi bez ikakvog cimanja... Jedino aplikacije poput bankarskih se moraju ponovo altivirati..


Siguran sam da i prelazak sa telefona na telefon u domenu Samsunga je isto bez većeg cimanja?
 
Meni je na samsungu vraćao aplikacije ali sam morao posle sam opet kroz podešavanja da prođem u dosta app.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ma naravno, ništa auto, samo ručno, pogotovu bilo šta vezano za finansije, 2fa, itd Izgubi se bogami dobar deo dana...

Jedini auto deo su imenik, kalendar, fotke ono što go se čuva na Google, ali i tu ume da pobrljavi kada su velike baze...A, koliko vidim, Google je konačno ubacio i backup u authenticator, pa cemo i to probati sledeći put...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://twitter.com/evleaks/status/1290814720933601282?s=21

98dbd4e32893b82a2766db1f429a8664.jpg


0a8ca7c7d7ff897b7d5b70ca07a20a43.jpg


80fe8898dafe63525bb80fa98c907669.jpg


72108a725ca70934e7439c148a1cd989.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj pa da vidimo i to čudo danas. Sa slika n20 definitivno veći od n10

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
^ slazem se, bronzana je najlepsa u ovoj generaciji.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Note i dalje jedan od sampiona dizajna. Koliko su samo telefoni sa ostrim ivicama lepsi od onih sa zaobljenim kojih je neuporedivo vise...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno