Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Da, ali ipak se slažemo da model pod nazivom Ultra i kremom koji Samsung nudi ne sme sebi to da dozvoli kao nedostatak. Znači moram da držim mirnu ruku, da dodatno fokusiram i da budem kao kip dok fotkam na 1k telefonu, mislim da nije to baš u redu. Razumem i da je do senzora i da je to bilo kao vauuu, 108 mega piksela izbacio Samsung ali ovo je pomalo smešno šta radi sa fokusom. Overall na kraju ipak N10+ sa SD recimo i dalje najbolja opcija.
 
Da, ali ipak se slažemo da model pod nazivom Ultra i kremom koji Samsung nudi ne sme sebi to da dozvoli kao nedostatak. Znači moram da držim mirnu ruku, da dodatno fokusiram i da budem kao kip dok fotkam na 1k telefonu, mislim da nije to baš u redu. Razumem i da je do senzora i da je to bilo kao vauuu, 108 mega piksela izbacio Samsung ali ovo je pomalo smešno šta radi sa fokusom. Overall na kraju ipak N10+ sa SD recimo i dalje najbolja opcija.
Slazem se,mada opet nije to nista toliko strasno da mi nesto mnogo smeta.Celokupan utisak mi je odlican,a i dobro sam bas prosao sa kupovinom.Da nisam rekao da me novi clear view na prelop jos vise odusevio nego ovaj prosli na n10+,jos je elegantniji materijal onako prefinjen sto notu daje taj pravi filing.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, ali ipak se slažemo da model pod nazivom Ultra i kremom koji Samsung nudi ne sme sebi to da dozvoli kao nedostatak. Znači moram da držim mirnu ruku, da dodatno fokusiram i da budem kao kip dok fotkam na 1k telefonu, mislim da nije to baš u redu. Razumem i da je do senzora i da je to bilo kao vauuu, 108 mega piksela izbacio Samsung ali ovo je pomalo smešno šta radi sa fokusom. Overall na kraju ipak N10+ sa SD recimo i dalje najbolja opcija.
Ја бих ипак рекао да је N20U SD боља опција али укуси су различити, и поштујем свачије мишљење док год се не појави неко ко ће вређати друге због избора телефона...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ја бих ипак рекао да је N20U SD боља опција али укуси су различити, и поштујем свачије мишљење док год се не појави неко ко ће вређати друге због избора телефона...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Slazem se,mada opet nije to nista toliko strasno da mi nesto mnogo smeta.Celokupan utisak mi je odlican,a i dobro sam bas prosao sa kupovinom.Da nisam rekao da me novi clear view na prelop jos vise odusevio nego ovaj prosli na n10+,jos je elegantniji materijal onako prefinjen sto notu daje taj pravi filing.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ја бих ипак рекао да је N20U SD боља опција али укуси су различити, и поштујем свачије мишљење док год се не појави неко ко ће вређати друге због избора телефона...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Pa naravno da je najbolja opcija al cena previska realno.Ja sam uzeo nov exy sa original clear view i nilkinom za ledja za 720e,samo clear vredi 50e.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne vredi nista al meni itekako bitan jer uvek uzimam preklop kad kupim telefon.Ne mogu da nosim solikine i ove za ledja nisam navikao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
E to je druga prica ,inace sama maska kao.maska vredi 0 bodova kada ga budes prodavao
 
Па добро купио је телефон да користи, не размишља о преподаји, ваљда[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
E to je druga prica ,inace sama maska kao.maska vredi 0 bodova kada ga budes prodavao
Pa i nije bas tako ja sam note 10 plus prodao 30e vise zbog futrole.:)A i po meni ne postoji elegantnija futrola za note od nje i od led view.Jesu skupe ali vrede,kad je kupim ne menjam do sledece kupovine novog uredjaja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Па добро купио је телефон да користи, не размишља о преподаји, ваљда[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Ma naravno samo kazem da to sto ta maska kosta 50e u radnji ne menja cenu aparata,taj bi ga prodao za 720e i sa i bez maske,jeste plus ako ima masku naravno
 
Pa i nije bas tako ja sam note 10 plus prodao 30e vise zbog futrole.:)A i po meni ne postoji elegantnija futrola za note od nje i od led view.Jesu skupe ali vrede,kad je kupim ne menjam do sledece kupovine novog uredjaja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Каква је футрола кад се играју игрице? Смета ли да мора да се извади телефон из ње или не?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Каква је футрола кад се играју игрице? Смета ли да мора да се извади телефон из ње или не?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Pa ja igram dosta COD,meni ne smeta.Lakse je naravno kad tel nema nista ma sebi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa ja igram dosta COD,meni ne smeta.Lakse je naravno kad tel nema nista ma sebi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Размишљам кад ми се одлепе ове фолије mobileoutfiters шта даље, па ћу видети

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje,sta koristite sa zastitu stakla kamere pozadi,a da ne remeti kvalitet fotografije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja skoro sve sto sam stavio je pravilo neki lens efekat, tako da sam odustao od stakla. Eventualno neka hydrogel folija.
 
E to iskreno ne znam, ja sam odmah stavio ceo telefon u Nillkin CamShield i ono pokriva ceo modul kamere. Mada sada mi se uzima rugged case jer sam oduvek njega nosio.
 
Мени су ставили ове фолије и на камеру, и то спада у 360 заштиту, цео телефон...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Pa jel primecujes neku razliku,da pravi neku refleksiju i slicno?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Мат су фолије, не примећујем, и иду на рам тј оквир камера, не на сочива...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Aha,pe pa to je super.Posalji mi u inbox ako mozes gde si narucio.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Не можеш да наручиш, они то стављају на лицу места, имају у Београду на ушћу и још једном шопинг центру, и Крагујевац и Ниш, можеш да провериш на њиховом јутјуб каналу тачне информације

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Imas onu metalnu zastiti koja se lepi na staklo kamere a sociva ostaju netaknuta,mislim da je to najbolje resenje. Mmeni stiglo i nikako da ga stavim posto imam skin preko stakla kamere koje isto ima okvir za sociva
 
Imas onu metalnu zastiti koja se lepi na staklo kamere a sociva ostaju netaknuta,mislim da je to najbolje resenje. Mmeni stiglo i nikako da ga stavim posto imam skin preko stakla kamere koje isto ima okvir za sociva
E bas sam hteo da pitam za to,a kako se skida posle to sa kamere ukoliko budem hteo da skinem.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja mislim isto kao i sraklo,ne verujem da se tesko skida,samolepljivo je tj skines foliju i zalepis ,e sad koliko je jak lepak to ne znam ali imam utisak da to najbolje stiti sociva
 
Darko uzivaj u telefonu, najbolje da stavis roletne na kameru. Stavi masku sta vec stavljas, odes do nekog TC stavi foliju, 2 soma je za dispey i miran si. Stavio sam ja tu outfitters foliju Clear coat vec par meseci stoji kao danas da je stavljena.

https://www.moutfitters.rs

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Darko uzivaj u telefonu, najbolje da stavis roletne na kameru. Stavi masku sta vec stavljas, odes do nekog TC stavi foliju, 2 soma je za dispey i miran si. Stavio sam ja tu outfitters foliju Clear coat vec par meseci stoji kao danas da je stavljena.

https://www.moutfitters.rs

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
И код мене су од септембра те фолије, стварно су добре што се тиче отисака и прашине све слеће са њих лако, једино сам се преварио што сам ставио мат на екран па затамњује једино ме то нервира...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Samo ovu priznajem već nekoliko godina.
I za N20U je top
c27b9571514e8cf19e0610e7e99a7969.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
И код мене су од септембра те фолије, стварно су добре што се тиче отисака и прашине све слеће са њих лако, једино сам се преварио што сам ставио мат на екран па затамњује једино ме то нервира...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
E to ti je greska, meni kad su pokazali mat delovala mi je kao da je peskirana, znao sam da displey nece doci do izrazaja da ce boje biti isprane pa sam stavio ovu cistu, legla je nikad bolje, bas sam zadovoljan.
I najbitnije kad se stavi ta folija da se ispostuje procedura, mnoge mrzi da cekaju pa lepak ne uhvati lepo i krene posle da se odlepljuje.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno