Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Da li ti je u notifikacijama podesen brief pop-up mod ili detaljan? Ako ti je ekran upaljen onda imas edge lightning?
 
Poslednja izmena:
Probao sa oba..
Razlika je samo kako ce pokazati nortifikaciju na upaljenom..
Jedino ako usled onih par updateova nakon prvog paljenja nije zaglupisao nesto pa dabprobam reset.. nemam drugu ideju..
 
Mislim da na brief imas da biras i boju za edge panel. Ajde probaj kada ti je brief upaljen, izaberi u njegovom setovanju neku opciju za edge da ti posalje nesto na Viber.
 
Ispravljen je bug sa grfikonom baterije i prikazivanjem koje app troše bateriju. Juče je preko Galaxy store-a izbačen update za Device care koji rešava taj bug.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Instaliran, samo što je vratio sada praktično sve na nulu :). Videćemo sa novim punjenjem kako će da prikazuje ali verujem da su popravili.
 
Drustvo sutra stize n20 ultra crni sa clear view naravno,pa javljam utiske mada vec vecina i zna.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja uzeo danas neku Nilkin, neka mnogo lepa plava boja.. mnogo dobro izgleda i bas lepo lezi na telefonu.
1500 din.
 
Ova?
a277774d9cfe4a0b4b7a887dec8ed24e.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Da, bas ta xaxaxa :)

IMG-c55ba54cc8c97e1828ae8652ce7489bf-V.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja se razmišljam za rugged case, nekako su mi uvek najbolji originali, ali opet ovaj CamShield koji sada imam jako lepo leži jedino što je klizav i malo se teže otvara ovaj poklopac za kameru ali je lepo čuva.
 
Ova Nilkin je top, ima teksturu tako da ne kliza a tanka je. Čvrsta je i ima ojačanja za kameru i ćoškove.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Jel odignuta malo od ekrana, verovatno jeste? Neko staklo imaš na njemu ili foliju? Ja ne mogu da nađem staklo sa krštenim lepkom, stavio sam Nillkin, odlepilo se, ali su uredno vratili novac jer imaju izgleda lošu seriju, nikako edge deo da uzme i da uhvati. Malo drži i čim krenem da radim po ekranu ono krene da se pomera, ne pravi vakuum izgleda.
 
Ima i oko ekrana ojačanje. Imam fabričku foliju na ekranu. Još se drži.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Da folija je ok, ali brzo zaradi sitne riseve, a ne mešam telefon ni sa čim u džepu.
 
Ova Nilkin je top, ima teksturu tako da ne kliza a tanka je. Čvrsta je i ima ojačanja za kameru i ćoškove.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Jel je ima svuda? Dobro mi izgleda, ja i dalje drzim silikonski masku sto je dosla u pakovanju, a uvek uzimam Nillkin silikon, ali ova plava mi deluje odlicno

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ja sam je kupio u TC Ušće, neki mali štand sa maskama.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ah, ta HK varijanta ima i silikon case :D. Vala deluje baš dobro, još ako ima drugih boja, možda kupim i nju. Sreća pa mi nekim čudom sve sa mobilefun stiže i to u roku od 7 dana.
 
Slab je izbor boja, ima još crna i neka njanjava prljavo roze. Ja bi narandžastu da ima, ili tamno zelenu.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Original Samsung silicon case ima odličan grip i dobro izgleda. Ko ne želi preklopne futrole (case) silikonske su, po mom mišljenju, najbolje.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Da li moze da se skloni ova notifikacija, da se uopste ne vidi sem gore u ikonici?
Screenshot_20210106-160750_Nova Launcher.jpg

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Stigla masina, tu je pored starijeg brata.:)
da7c00ce0a3666d984437b58d9a5365c.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Stigao januarski. Samo bezbednosni
c2ef8432692be13f59baa4c36caff397.jpg


Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
MIR BOZJI HRISTOS SE RODI!
Evo drugari da i ja iznesem neko misljenje i prve utiske o note 20 ultra.Sto se tice dizajna i kvaliteta izrade tu nebi trosio reci prelep telefon(najlepsi na trzistu)moje misljenje,kamere pozadi su dosta lepse nego kod s20 ultra sa onim lepim prstenovima oko senzora,mogu reci da mi se i svidja kako mi je sve to delovalo na slikama.Ekran perfekcija 120hz stvarno radi fantasticno,ja sam odmah ubacio android 11 nisam nista cekao hehehe.Kamera odlicna naspram note 10 plus sa kojim sam poredio dnevne fotke su slicna sa malo vise detalja u istoj rezoluciji,108mpx daje odlicne rezultate samo kada su idealni uslovi al slike su po 30mb pa i ne vidim neku vecu svrhu slikanja u tom rezimu al dobro ima i tu mogucnost,cini mi se i da je blic malo jaci u odnosu na n10+ to jest da slike sa blicem su svetlije i bolji prikaz boja.Nocni mod je pobolksan primetno u odnosu na predhodnika,video snimanje sto sam kratko probao nema greske kao kod svakog samsunga,8k nisam probao al mislim da nema to jos nilakvu svrhu.Zoom kamera naspram note 10 plus naravno daleko ispred,svidja mi se na primer kod slikanja na 10x pa i malo vise kad se slika on dodatno ispegla sliku dok pre okidanja ne deluje tako dobro.Sto se tice baterije sto me najvise brinulo,definitivno je slabija od note 10 plus oba su exy modela,jedno 10% je slabija sigurno,naravno telefon je konstantno na 120hz bez ikakvih ogranicenja,da su stavili bateriju 5000 bila bi baterija bolja taman toliko kolko da zadivolji kriterijum da nemam "trip" da je losa.Olovka takodje kao sto se vec pisalo radi besprekorno bas je odziv dobar kao u realnom zivotu.Sve u svemu vrhunski telefon,sem te baterije koja je mogla biti bolja,to jest morala mada izgurace jedan dan koriscenja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vaisitnu se rodi, čestitke na prinovi :). Neka te lepo i dugo služi do nekog tradein-a :D. Elem, u moje ime moram da kažem da je kolega IvanKP bio u pravu za fotke unutar prostora gde nema osvetljenja. Tako sam se razočarao da nisam mogao da uhvatim fokus kako treba čak i kada samo odaljio uređaj i 2 puta opalio zoom. Mirna ruka, fiskni objekat (telefon na stolu sam slikao) i uhvatim fotku i vidim koliko je mutna i koliko nema veze sa onim što očekujem da bude. Moje zapažanje samo kada su kućni uslovi u pitanju.
 
Vaisitnu se rodi, čestitke na prinovi :). Neka te lepo i dugo služi do nekog tradein-a :D. Elem, u moje ime moram da kažem da je kolega IvanKP bio u pravu za fotke unutar prostora gde nema osvetljenja. Tako sam se razočarao da nisam mogao da uhvatim fokus kako treba čak i kada samo odaljio uređaj i 2 puta opalio zoom. Mirna ruka, fiskni objekat (telefon na stolu sam slikao) i uhvatim fotku i vidim koliko je mutna i koliko nema veze sa onim što očekujem da bude. Moje zapažanje samo kada su kućni uslovi u pitanju.
Sto se tice fokusa da to sam zaboravio napisati,slikao sam par predmeta u kuci sa male udaljenosti i par puta je imao problema odma da uhvati fokus,al kad stisnem da dodatno fokusira hvatao je fokus,na video snimku sam poredio sa notom malo je sporiji fokus u odnosu na note 10 plus al ne nesta drasticno dok se bas ne uporedi,na n10+ fokus je bas brz.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Darko care bolje da si te pare iskoristio na profesora srpskog nego na telefon, svi bi imali više koristi od toga.
Svaka čast na prinovi, da si preskočio ne bi ništa specijalno propustio.
 
Nazad
Vrh Dno