Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Hehe sad pređeš na 4 pa imaš opet odličan upgrade...pa za par godina na 9 [emoji3526][emoji56][emoji847]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Све док је живота у њему и док може да се набави батерија не мењам га.
Сада ми неке погодности које има и нису толико потребне као до пре пар година, али се за паре које сам дао показао више него одличан.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Respect u svakom slučaju i da te služi još godinama [emoji56][emoji106]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Хвала на лепим жељама, видећемо колико ће да потраје.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Ne pamtim da sam pročitao komentar nekog zadovoljnog korisnika poslednje dve generacije, izuzev Darka.

Zato što se na forumu vrte isti likovi sa istim pričama, pri tom pola njih telefon ni nema ali ubijaju svaku samsung temu. Evo ako ti nešto znači ja sam zadovoljan sa S10+.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
S10+ im je poslednji dobar telefon. Golf 2. Biće smor kada uzmeš neki noviji model Samsunga posle njega. Potpisujem.
 
Galaxy Note20: 64 MP (3x zoom, F/2.0, 76°, 1/1.76", 0.8 µm, OIS) + 12 MP (wide-angle, F/2.2, 120°, 1/2.55", 1.4 µm) + 12 MP (main, F/1.8, 79°, 1/1.72", 1.8 µm, OIS, 2PD) + ToF 3D depth, 8K 24fps, 4K 30/60fps, 1080p 30/60/240fps, 720p 960fps

Galaxy Note20 Ultra: 108 MP (main, F/1.8, 79°, 1/1.33", 0.8 µm, OIS, PD) + 12 MP (wide-angle, F/2.2, 120°, 1/2.55", 1.4 µm) + 12 MP (zoom, F/3.0, 20°, 1/3.6", 1 µm, OIS) + ToF 3D depth, 8K 24fps, 4K 30/60fps, 1080p 30/60/240fps, 720p 960fps

have to add, there's a bug in there with the ToF 3D depth stuff... no such thing in both of them. LaserAF on Ultra and that is it, afaik.

https://twitter.com/rquandt/status/1286624567172173824
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Beli 20 ultra

samsung_galaxy_note-20_ultra_mystic_white_watermarked.jpg


Note 20 wallpapers
Gdrive: https://t.co/MWGJHhNAjG
 
Poslednja izmena:
^ slazem se sa tobom, bolje N10+ nego osakaceni N20.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Obicsn note 1000e??? Auuu al njima nije dobro ,krenuli su Srpskom logikom da nadoknade pad prodaje povecanjem cene,al ce im se to obiti o glavu
 
Nazalost moze im se, nemaju bas neku konkurenciju u Android svetu. Huawei prakticno banovan nedostatkom gms/gapps, LG, Sony, Google ili slabi ili nepostojeci na trzistu, a siroke mase slabo veruju kinezima i ne zele da daju 700+evra za njih (Xiaomi, Oneplus..).
 
Obicsn note 1000e??? Auuu al njima nije dobro ,krenuli su Srpskom logikom da nadoknade pad prodaje povecanjem cene,al ce im se to obiti o glavu
Samo bez nervoze [emoji3]
N10+ je i dalje Babaroga, a novima će verovatno i brze padati cena kako prodaja bude kilavila...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
meni je fascinantno da telefon od soma dodje sa 4G, to je vec vrhunski bezoblazluk. nije bilo opravdano ni pre pola godine na S20 a kamoli danas kada $400 telefoni imaju 5G.
 
Bravo,ovo je preraslo u bezobrazluk pogotovo sa Samsungove strane,ja ih vise necu ni uzimati u obzir a kupovao sam im sve modele do note 10 plus. Posle debakla sa s serijom i bezobrazno visokih cena koje ni najmanje ne opravdavaju kvalitet na pamet mi ne pada da kupujem N seriju koliko god dobra bude bila, a o tome da li ce uopste valjati videcemo.
 
Poslednja izmena:
Bravo,ovo je preraslo u bezobrazluk pogotovo sa Samsungove strane,ja ih vise necu ni uzimati u obzir a kupovao sam im sve modele do note 10 plus. Posle debakla sa s serijom i bezobrazno visokih cena koje ni najmanje ne opravdavaju kvalitet na pamet mi ne pada da kupujem N seriju koliko god dobra bude bila, a o tome da li ce uopste valjati videcemo.
+1

Ja ih kupovati neću dok svuda nepočnu da ubacuju Snapdragon.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ja i imam sd trenutno i nadao sam se da ce u note 20 ubaciti sd ali izgleda da od toga nece biti nista u skorije vreme
 
Ja ih kupovati neću dok svuda nepočnu da ubacuju Snapdragon.

Ne mislim ni ja vise da kupim sadasnje Exynose, ali videcemo sta donosi Exynos1000 u S30, radjen sa Cortex A78, grafika u saradnji sa AMD, jos da poprave modeme da ne vuku bateriju i mogao bi da bude konkurent SD-u.
Slazem se da su sadasnji Exynosi za svaku kritiku, ali videcemo sta donosi buducnost, ne treba se zauvek odricati Exynosa. :)
 
Šta bi vi rekli da N20 izađe sa SD768G?
100% i dalje bi bune bilo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zašto flagship mob izbaciti sa midrange soc?

Dobro, Exynosh** nije daleko.
 
Ricciolo najavljuje cenu od 2000 evra (za najjacu verziju) i da nece biti u prodaji do kraja septembra, mozda i duze.
 
Vidi, Exynos je ok da ubace ako smanje cenu i promene ime za taj model. Ne možeš isto naplatiti SD865+ i Exynos 990.
 
Šta bi vi rekli da N20 izađe sa SD768G?
100% i dalje bi bune bilo.

Ja bih rekao super. Naravno i da cena bude u visoj srednoj klasi u kojoj je taj SoC. Dovoljno brz SD + IMX555 i solidne ostale kamere, ekran, baterija i zvuk, za recimo pocetnih 600e (kasnije osetno manje), bilo bi extra.
 
Pa svi se bune za Ex., a 99% korisnika ne bi primetilo razliku između 768G i 865.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ako placas nesto papreno onda to mora biti podlednja rec tehnologije u tom momentu,mislim da je poredjenje bezveze jer ta dva soca niti su u istom rangu ni po performansama ni po xeni
 
I Hope everyone understands this:

The Exynos 990 on Note 20 series is an improved version with better optimization than the Snapdragon version and runs just as cool and just as fast as the Snapdragon.Its like an Exynos 990+

Samsung will also market the Exynos990 model as better
Mozda ima nade da bude bolji
 
Pa onda ne može biti 990, mora onda biti 992 kako je najavljivano. Ne verujem da mogu za svega par meseci da uzmu i da naprave čudo a da ga već nemaju negde skuvanog u pozadini i fijoci.
 
Samo 7 dana do predstavljanja, a jos ne znamo nista pouzdano o SoC-u, je li unapredjeni 990 ili nije... Svejedno mislim da ce pravi pomak biti tek Exy1000 u S30 na MWC 2021.
 
Nemam neko oduševljenje kao recimo prošle godine (koristio Note 8) dok sam čekao unpacked...
Isto ovako mi je bilo dok sam čekao Note 4 (imao Note 3).

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno