Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Na dxomark testu kamera Note 20 ultra snapdragon kamera rangirana 3 boda ispod exynos verzije.. Zanimljivo
 
Na dxomark testu kamera Note 20 ultra snapdragon kamera rangirana 3 boda ispod exynos verzije.. Zanimljivo
Zanimljivo mi je da su oba dosta losije ocenjena od s20 ultra,jel imao neko oba telefona pa da mi kaze da je to stvarno tako...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zanimljivo je da vam je i dalje zanimljivo pratiti dxo koji je u jednu ruku smijesna stranica, ali je zanimljivo vidjeti kako ljudi vjeruju tim glupim placenicima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam i ovde rekao da mi nocne fotke deluju malo bolje na exynos verziji...
 
Imao sam ja. Oba exy. Na N je bolji fokus, mnogo bolji fokus, za nijansu bolji noćni režim. Na S je bolji zum.

Video je bolji na N.

Selfi je bolji na S.

Lični utisci, naravno.



Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Dobro,selfi je logicno bolji na S ultri, jer ima drugaciju i bolju kameru nego onu ugradjenu u Note.
 
Imao sam ja. Oba exy. Na N je bolji fokus, mnogo bolji fokus, za nijansu bolji noćni režim. Na S je bolji zum.

Video je bolji na N.

Selfi je bolji na S.

Lični utisci, naravno.



Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Kako brate bolji zoom na ultri koje god sam testove gledao bolji zoom ima note u to racunam naravno upotrebljive slike ne preko 20x zoom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Youtube je inace veoma relevantan, a covjek koristio oba telefona. Kakav lik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Youtube je inace veoma relevantan, a covjek koristio oba telefona. Kakav lik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam imao i priliku na kratko da probam oba i mogu sa sigurnoscu reci da su slike na 5x i 10x bile bolje na notu za ostalo ne znam nisam ni primetio da s20u ima neki problem sa fokusom da se muci,nije bilo vise vremena da bih detaljnije gledao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Bas me zanima koliki procenat imas da hvalis samsung na svim temama, jos kolega iznad kaze da je oba testirao i napisao svoje misljenje [emoji2357][emoji2357]
S20u je na pocetku imao problem sa fokusom i zbog toga i jos nekih stvari ga nisam uzeo.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Bas me zanima koliki procenat imas da hvalis samsung na svim temama, jos kolega iznad kaze da je oba testirao i napisao svoje misljenje [emoji2357][emoji2357]
S20u je na pocetku imao problem sa fokusom i zbog toga i jos nekih stvari ga nisam uzeo.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Sta ja tu konkretno hvalim ako kazem da je bolje ocenjen s20 ultra od note 20 ultra sto nema nikakve logike?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A sto nema logike? Gde je ocenjen bolje? Na merodavnim sajtovima??? Covek je imao oba i koristio a nije ih probao na sat vremena u poslovnic. Na konto svog iskustva izneo je zakljucak a veruj mi covek se razume u telefone i kamere
 
A sto nema logike? Gde je ocenjen bolje? Na merodavnim sajtovima??? Covek je imao oba i koristio a nije ih probao na sat vremena u poslovnic. Na konto svog iskustva izneo je zakljucak a veruj mi covek se razume u telefone i kamere
Na dxmark,iaoko ga vecina smatra za placen sajt merodavniji su nego vecina sa yt,i kod njih je obicno uvek noviji model bilje ocenjen,note ima 5x opticki dok s20 ultra 4x,napisano je gore da je bolji fokus sto je logicno i video snimak.Opet celokupno nema logike da bude bolje ocenjen na s20 ultra al eto kako god.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako ima neko iz grupe bas nek uporedi zoom fotografije,naravno upotrebljive do 20x to preko i ne racunam.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam pratio i gledao poredjenja ovih jutjubefa dok Errica Griffin (koja je za sve izmislila svijet i radila je detaljne recenzije svake stavke telefona, makar dok se nije udala) i SuperSaf u 2 sata razlike nisu objavili svoje recenzije.

Note8 protiv iphone 8. Kod supersafa stabilizacija, video sve bilo top na note-u, na iphone nisi mogao gledati u video, a kod Errice priblizan rezultat, ali bolja stabilizacija na note8. Tako da ako mislite da oni nisu placeni da nama prosipaju sr..a onda pojma nemate kako funkcionise biznis.
Cak sam i nasao ta 2 videa evo opet gledam i smijesno je. Posto je supersaf ko ga prati, a i ko prati tehnologiju, zna da je uvijek bio na strani Samsunga, da li je i dalje ne znam.

A o dXo da ne pricamo, na to se loze klinci do 15 godina, kao ovaj darko note 9, uskoro darko_s21U (with s pen).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima par ytera koji su jako realni i koji kupuju tel svojim novcem . Npr Flosi,onaj Rus mislim da je Aleks i jos par njih. Supersafa necu da komentarisem, coveka su uhvatili da je obradjivao slike.
 
Upravo to. Opet uzimam i njihove klipove sa dozom opreznosti. Ali ja prvo od drugara testiram, isprobam, uporedim i uzmem sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam pratio i gledao poredjenja ovih jutjubefa dok Errica Griffin (koja je za sve izmislila svijet i radila je detaljne recenzije svake stavke telefona, makar dok se nije udala) i SuperSaf u 2 sata razlike nisu objavili svoje recenzije.

Note8 protiv iphone 8. Kod supersafa stabilizacija, video sve bilo top na note-u, na iphone nisi mogao gledati u video, a kod Errice priblizan rezultat, ali bolja stabilizacija na note8. Tako da ako mislite da oni nisu placeni da nama prosipaju sr..a onda pojma nemate kako funkcionise biznis.
Cak sam i nasao ta 2 videa evo opet gledam i smijesno je. Posto je supersaf ko ga prati, a i ko prati tehnologiju, zna da je uvijek bio na strani Samsunga, da li je i dalje ne znam.

A o dXo da ne pricamo, na to se loze klinci do 15 godina, kao ovaj darko note 9, uskoro darko_s21U (with s pen).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne nego cemo tebi da verujemo,apple fan dosao da komentarise u samsung temu i da mene uci sta je sta,smesno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Flosi je za sad okej, ali opet sve je to dzabe dok ne koristis tel i sam zakljucis sve, i pozitivno i negativno.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Covjece ja apple uzeo prije par mjeseci, a koristio sam vise telefona nego sto ti imas godina. Ja nigdje ne hejtujem nijedan brend niti telefon. Cak pisem i protiv apple-a kad mi se nesto ne svidi. Kako ja mogu biti FAN?

To sto se tebi ne svidja sto pisem kako jeste to je problem. Nemas argumenata, samo pises ja gledao, koristio, pa napises onda ma malo sam samo gledao 5x, 10x zoom nisam vise ovo ono. Pa znas nisam ja, ali ima drugar. Nemas argumenata nikakvih posto si jos klinac.

Da sam izbrisao ovaj glupi potpis, onda bih mogao pisati o uredjajima, je li to mjerodavno? Odkud znas sta ja koristim, a sta ne? Kakav lik, tacno mi popravis dan svojom neinteligencijom.
Kad ne znas kako ces odgovoriti, ti napisi apple/samsung fan, ovca itd. Odraz genijalnosti.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Данас ми се појавило уз шток апликацију телефон, јел још неком? Користи ли ико?
e81cd730d47facc66c0728d8199ea1f2.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ako vec koristis Srpski( ћирилицу) onda bar prevedi lepo ,sta znaci štok aplikacija? Ja sam vec jefnom popio ban sto nisam znao sta je zaslon i sto sam molio coveka da mi objasni. U cemu je problem da napises lepo kako treba ili da lepo prevedes? Ovo niti je engleski a pogotovo ne Srpski izraz za nesto u telefonu. Štok se vrlo dobro zna sta je kod nas
 
Poslednja izmena:
Ako vec koristis Srpski( ћирилицу) onda bar prevedi lepo ,sta znaci štok aplikacija? Ja sam vec jefnom popio ban sto nisam znao sta je zaslon i sto sam molio coveka da mi objasni. U cemu je problem da napises lepo kako treba ili da lepo prevedes? Ovo niti je engleski a pogotovo ne Srpski izraz za nesto u telefonu. Štok se vrlo dobro zna sta je kod nas
Значи у нотификацијама ми сијало као иконица од апликације телефон(зелена слушалица), и кажем шток зато што долази уз систем стандардно, људи користе друге апликације за поруке, позиве и остало па зато наглашавам, јел сад разумеш?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Pocelo pustanje oficijalnog Androida 11 danas za Note 20 modele. Prvi su izgleda dobili Slovaci...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Onda kažeš fabrička podešavanja, aplikacija, ili šta god. Ako već pišeš ćirilicom, onda bar prevedi reči ili ih piši u izvornom obliku. Štok je dovratak kod nas, a može biti i žestina. Taj "štok" na koji ti misliš je stock i čita se kao stok i označava fabričko podešavanje ili konfiguraciju uređaja.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Onda kažeš fabrička podešavanja, aplikacija, ili šta god. Ako već pišeš ćirilicom, onda bar prevedi reči ili ih piši u izvornom obliku. Štok je dovratak kod nas, a može biti i žestina. Taj "štok" na koji ti misliš je stock i čita se kao stok i označava fabričko podešavanje ili konfiguraciju uređaja.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Хвала пуно на информацији, нисам знао шта значи stock...
Сад знам

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno