Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Svakako ga neću izbeći, ali ni uzeti pre nego što cena ne padne ispod 700...Tamo negde u Aprilu recimo...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
20200722-160441.jpg


Samsung Note 20 za Evropu :)

Galaxy Note 20 variants I can confirm for (most) Euro markets incl white Ultra 5G model

Note 20
4G Green 256GB
4G Gray 256GB
4G Bronze 256GB
5G Green 256GB
5G Gray 256GB
5G Bronze 256GB

Note 20 Ultra
5G Bronze 256GB
5G Black 256GB
5G White 256GB
5G Bronze 512GB
5G Black 512GB

https://twitter.com/rquandt/status/1285940575074754561
 
Poslednja izmena:
Pominjase i 16GB RAMa na nekim modelima, ali izgleda ostaje 12GB svuda...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Bogu hvala na 256gb...16gb je tu najmanje bitno! Sa ovih slika obline na ivicama ipak dolikuju note telefonu (više ćoškastije)...ono zaobljeno kao nans seriji je već bilo zabrinjavajuće

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Plastična leđa na Note 20 običnom. Kakvo skrnavljenje Note serije. Gube svaki kompas.
 
^ brzo ce doci sebi kad opadne prodaja, korisnici su vec odlepili zbog exy plus sto novu seriju dodatno skrnave kao sto si rekao.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nije ni čudo kada ne slušaju one koje treba da slušaju a to su krajnji kupci. A cenu nemaju nameru da spuste.
 
^ spustanje cena nece ni biti, opravdavaju pad prodaje zbog nastale situacije tako sto ce od sledece godine da izbace skoro svi slusalice i punjace po istoj ceni. Znaci hoce da nadoknade manjak para kroz punjac i slusalice sa tim da svaka nova serija malo digne cenu.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
A punjač umesto da košta malo novca, biće verovatno 50 evra. Ostaje nam još malo da vidimo kakva će N20 serija biti, ali po svemu sudeći ništa vredno upgrade-a sa prethodnika.
 
^ sigurno ce kao i apple da urade, a kakva ce serija biti videcemo za koji dan.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Koliko nakon predstavljanja ce biti dostupan kod nasih operatera?

Nesto me svrbi ugovorna obaveza :d
 
^ Ne znam ali plastična leđa mislim da ne utiču na wireless punjenje. Ko će ga znati. Nisam ni razmišljao o tome, dobro si pitanje postavio :).

@jiggy1984 Cenim da će od 23.8. biti dostupan ali sa ubistvenim cenama.
 
Nema bežičnog punjenja sa plastičnom pozadinom.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pretpostavljam da većini neće smetati plastična leđa (pod uslovom da ima bežično punjenje) jer uglavnom ljudi nose telefone u futrolama.

Međutim u pravu si, stvarno je krajnje loš potez, nije to A serija pa da se tako zaje*avaju, zna se šta je Note (odnosno šta je bio izgleda) ali avaj... :d

EDIT: Ako je tako kao što Stefan kaže, onda stvarno ne znam, neka izbace i olovku, šta?! :D
 
Koja sprdnja. I posle neka ih neko smatra za ozbiljnu kompaniju.
Exynos + plastična leđa + lošiji dizajn + inferiorniji uređaj (i potencijalno bez punjača u kutiji?) a cena u nebesa kao i obično?
A smejali ste se Apple-u, sad ispada da je trenutno najjači i najozbiljniji igrač na tržištu (koliko god glupo zvučalo tako ispada).
 
Ovo je katastrofa šta uradiše od Note serije.
Ova sprdnja od procesora koja se zove EXYnos nije ni za srednji segment tržišta a ne da se za njega plaća 1200+ evra.


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ovde se lako nađe SD verzija, samo što napucavaju cene nerealno.
 
Kako kaze sakitech i ako je istina ovo su zvanicni detalji

https://youtu.be/WeSgNyDV5QQ

I naravno ostaje exy 990, kakvi slepci iz samsunga.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Мој Нот3 још увек ради без грешке, још мало па 7-ми рођендан.
Имам утисак да нисам баш нешто драстично пропустио кад је ова серија у питању, без обзира на разлику у бројевима.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Hehe sad pređeš na 4 pa imaš opet odličan upgrade...pa za par godina na 9 [emoji3526][emoji56][emoji847]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sto se mene tice, ni plastika nije problem pozadi, i ovako je rade na telefonima tako da vizuelno vuce na staklo. Ali eksinos je neoprostiv. I dalje se kajem sto sam sa s7edge presao na s10 pre godinu i koji mesec. Ne znam dal mi vise smeta pregrevanje uredjaja ili bedna baterija.
 
I samo što nemaš gde da ga popraviš ako crkne.
A zamisli da se tako gleda, čovjek je ne bi izlazio iz stana jer :
Zamisli ako zaboravi da zaključak vrata
Zamisli ako padne niz stepenice
Zamisli ako ostane u lift
Zamisli ako priklješti ruku na ulaz od zgrade
Zamisli da te neko pregazi na ulici
Zamisli da te neko opljačka
Zamisli da ti u radnji naplate više
Zamisli da ti bankomat proguta karticu
Zamisli da dođeš kući a ono je opljačkali
I zamisli da kupiš Snapdragona bez garancije...
Мој Нот3 још увек ради без грешке, још мало па 7-ми рођендан.
Имам утисак да нисам баш нешто драстично пропустио кад је ова серија у питању, без обзира на разлику у бројевима.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
Ja posjedujem još
N7102 - Note 2 dual
N9002 - Note 3 dual
N9100 - Note 4 dual
N9208 - Note 5 dual
N950FD - Note 8 dual
N9700 - Note 10 dual

I mogu ti reći da i dalje Note 3 ubija kako radi. Mada na svakom je custom ROM.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Koja sprdnja. I posle neka ih neko smatra za ozbiljnu kompaniju.
Exynos + plastična leđa + lošiji dizajn + inferiorniji uređaj (i potencijalno bez punjača u kutiji?) a cena u nebesa kao i obično?
A smejali ste se Apple-u, sad ispada da je trenutno najjači i najozbiljniji igrač na tržištu (koliko god glupo zvučalo tako ispada).
Da dajem preko 500 € za telefon, gledao bih samo neki model iPhonea. Sve na stranu, ali ovo sto Samsung radi stvarno nema smisla.

Ne pamtim da sam pročitao komentar nekog zadovoljnog korisnika poslednje dve generacije, izuzev Darka.
 
Nazad
Vrh Dno