Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

I meni sada brze radi, posle nekog update-a rekao bih, ovo je stariji video.
Sada mu radi bukvalno cim pipnem prstom, samo tapnem i otkljuca se, bez zadrzavanja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Ricciolo1

and YES ... the Note 20 Series will be the most EXPENSIVE note EVER ...

(with Covid19 still here,U think is a good idea eh Samsung ?)


Posle teorije ''veca konkurencija na smartfon trzisu = nize cene'' izgleda da pada i teorija da ce vodeci modeli biti malo jeftiniji, usled COVID-19 krize i recesije :)

@UniverseIce

Note20 Ultra curved surface is similar to Note7

EcoitgiVAAEOX1v


EcoiuLBUcAIXa1R
 
Ako stvarno bude 1300e i to uz Exy990 (cak ne ni 992 kako su najavljivali), onda nisu normalni. U tom slucaju, jos jedan tel za izbegavanje i cekanje S30.
 
Na zalostali tako je ,ispasce iphone jos najisplatljiviji uredjaj jer definitivno na njemu se najmanje gubi kad ga prodajes . Ovi sa cenama nisu normalni,stigli su iphone ili smo mozda mi pali mnogo nisko
 
Trebalo je da budem u Nemackoj sad i nakon osnovnih troskova, ceo ostatak plate bi mi otisao na tel, tako da je i mnogim zapadnjacima ovo previsoka cena. iP ne samo sto nudi bolji SoC, autonomiju, nego i mnogo bolje drzi cenu. Kolo srece se okrece, pa oni koji koriste Samsung ispadaju ovce u zadnje vreme, umesto Apple korisnika. :d
 
Na zalost, istina..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
I ja razmišljam o iPhone poslije 3 godine na raznim androidima. Najviše me nervira što nema *mjau**mjau**mjau**mjau*ni usb-c jer mi bukvalno svi drugi uređaji imaju taj port.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sve je više mjau*mjau u ovoj temi. [emoji23] Bdw, dobra je fora sa mjau mjau.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
*mjau**mjau**mjau**mjau*na nervoza zbog *mjau**mjau**mjau**mjau*ne situacije sveopšte :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ista priča bila i sa Note 10 kad je izlazio... Fast forward godinu, jedan od retkih prošlogodišnjih flagshipova koji se uspešno nosi sa ovogodišnjom konkurencijom...
Polako, da vidimo šta će izaći kao finalni proizvod, pa ćemo lako da lomimo preko kolena...

SM-N975F
 
Ma jeste ali ja sam note uzeo cim je izasao i posle ga menjao za sd,dao sam oko 1000e za njega mozda i manje i mislim da je i to bila budal.stina ali hajde merak nema cenu. Sve preko 1000e za tel nije budal..stina nego gubitak zdravog razuma
 
Poslednja izmena:
Ma sve im džaba ako ide 990 u njega. Toliko su postali baroni da je to strašno, skrnave možda najbolji produkt ikada.
 
Posle svih vesti i informacija,sad mi je još draže što sam uzeo OP8 a nisam čekao Note 20.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Note 20 ce biti azdaja,po svim najavama.
Ultra je dobar,a videh sa snapdragon procesorom nov je 1000e,od preko.Za mene previse ali 1000e za novu snapdragon Ultru nije previše.Telefon je zmaj,meni je ekran taman,nikako preveliki.Imao sam Mi Max 3 i isto taman bio ekran za moj ukus.
 
Samsung Galaxy Note 20 Series Listed By A Vietnamese retailer.

Note 20 -> 22,990,000 VND (~$992)
Note 20 Ultra (LTE) -> 25,990,000 VND (~$1121)
Note 20 Ultra (5G) -> 29,990,000 VND (~$1300)
 
Nije lose. Ipak su ostavili kameru ispod ekrana za S30..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ravan ekran? :)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Da, za manji model je najavljen ravan ekran! Samo da ne preteraju sa dimenzijama što su takođe najavili [emoji2962]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
U suštini isti dizajn kao N10, samo drugačiji modul kamera.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Napred Note 10, pozadi S20 Ultra. :d
Sviđa mi se kako izgleda, mnogo više premium deluje od S20 Ultra.
 
Lepo izgledaju,samo đaba im sve kad će u Evropi imati raspali EXY.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ih sad baš "đubre" nije, bio bi odlično da je exynos verzija jeftinija 100€ npr u odnosu na snapdragon kad već nema iste karakteristike.

20200714-203258.jpg


Note 21 i tu je kraj dizajnu :)
Posle toga samo fold
 
Ih sad baš "đubre" nije, bio bi odlično da je exynos verzija jeftinija 100€ npr u odnosu na snapdragon kad već nema iste karakteristike.

20200714-203258.jpg


Note 21 i tu je kraj dizajnu :)
Posle toga samo fold
Baš zato je i đubre,jer za istu ili veću cenu dobijaš procesor koji je lošiji značajno.
Naročito što se tiče trajanju baterije na 4g internetu.
Nosio Note 9 i sad kad sam prešao na Snapdragon 865 progledao sam što se tiče baterije.


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Kod Appla plaćaš 20% manju cijenu u USA nego u EU.
Kod Samsunga dobiješ 20% lošiji telefon u EU u odnosu na USA.

Vidi se način na koji se tretiraju korisnici.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno