Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Samsung accidentally shows off bronze Galaxy Note 20 before launch

galaxyNote20-1160x588.jpg


https://www.androidcentral.com/samsung-accidentally-shows-bronze-galaxy-note-20-launch

Samsung is expected to officially debut this handset on August 5th.

Popravili sve mane sa s20 ultra kamere!

Još dosta informacija ovde:

Check out Ice universe (@UniverseIce): https://twitter.com/UniverseIce
 
Poslednja izmena:
Ice universe
Predict the price of the Galaxy Note20 series:
Note20, $999
Note20 Ultra, $1299
 
Krug oko pravougaonog isečka za periskop kameru = design fail. Ostalo je lepo i unikatno.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Znaci na obicnom note zakrivljen ekran...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
5. Avgust zvanično stiže note 20

[YOUTUBE]QvFjP2ivZFw[/YOUTUBE]
 
^ sa paprenim cenama kako najavljuju

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Očekivano, ali onda neka bude i papreno iznenađenje kao sam uređaj. Biće to više šminka i malo klokan CPU sa kamerama od Ultra modela.
 
^ ako ne isprave sve glupsti sa ultre na notu sigurno prelazim na ios. Po meni 10+ je odlican a vidicemo sa ce nova serija doneti za te pare.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Autonomiju na exy-ju neće da srede sigurno, eventualno sa 1000 modelom ali se i tu ide više na grafiku koliko mogu da pročitam. Kako bilo, cena ni malo niska, ali opet mislim da će se prodavati.
 
Dovoljno je da srede FP , a u ostalom da bude malo bolji od 10+ , i prodavace se kao alva...
Ja svakako ne pre 2021...

SM-N975F
 
Fokus kamere koji je bio problem na s20 ultra je sređen.
 
Dovoljno je da srede FP , a u ostalom da bude malo bolji od 10+ , i prodavace se kao alva...
Ja svakako ne pre 2021...

SM-N975F
Malo bolji? Otisak na N10+ je očaj realno. Ni prići konkurenciji u cenovnik klasi, niti za manje pare. Samo treba da se proba nešto i vidi koliko je to loše i sporo na Samsung. I kiksno je sa zvukom, bolji zvuk u toku poziva ima S10+. Tu sam baš razočaran.

Dosta Samsung mora da se potrudi ako hoće da vrati korisnike, sve više ljudi neguduje i menja telefon, najčešće za iPhone. Ne krivim ih, iPhone ima odličan ekran, zvuk, kameru, otključavanje instant i brutalnu bateriju. Šta više ? Ovi to nikako da upakuju kao da neće namerno, ni Nokia nije opstala na staroj slavi.
 
Ajfon nema tih problema, jer ta funkcija ne postoji!
Kada budu ubacili senzor otiska prsta ispod Samsung displeja biće to "revolucija" :D
 
I ja sam istog misljenja i sad sam se lomio da predjem na 11 pro ali necu jos,ukoliko ne izbace nesto posteno eto i mene na iosu a inace nisam ljubitelj istog. Za iste pare cu dobiti uredjaj koji ce raditi savrseno,nije ni cudo sto drzi cenu i sto se i polovan lako prodaje
 
I to su otrcane floskule koje ne piju vodu :)
Nijedan telefon ne radi savršeno i nijedan nije bez mana!

Pa normalno da bolje drži cenu kad u apple svetu nema konkurencije, izbor ti se svodi na to da li ćeš jednom godišnje sa kupiš nov ili da zadržiš stari telefon jedne iste kompanije :)

Nego da se vratimo na temu, već imamo hands on

 
Poslednja izmena:
Malo bolji? Otisak na N10+ je očaj realno. Ni prići konkurenciji u cenovnik klasi, niti za manje pare. Samo treba da se proba nešto i vidi koliko je to loše i sporo na Samsung. I kiksno je sa zvukom, bolji zvuk u toku poziva ima S10+. Tu sam baš razočaran.

Dosta Samsung mora da se potrudi ako hoće da vrati korisnike, sve više ljudi neguduje i menja telefon, najčešće za iPhone. Ne krivim ih, iPhone ima odličan ekran, zvuk, kameru, otključavanje instant i brutalnu bateriju. Šta više ? Ovi to nikako da upakuju kao da neće namerno, ni Nokia nije opstala na staroj slavi.
Kada ne umes da ga koristis, los je...a kada umes, ovako radi:

https://youtu.be/SraRNZX8L8g

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Los je i tu nema price,najlosiji od svih u ovoj klasi,ako treba da centriram i vezbam.kako cu ga otkljucati onda......
 
Ovo na snimku radi kao metak. Zivo me zanima sta i kako radi 992.
 
Ima ga ali ne za nas smrtnike u Srbiji :).
 
Ovo je malo optimistican snimak, svaki treci put ispadne No Match u realnosti. Svakako, radi bolje kad se ne dira power dugme.

Smartlock sa satom isto ume da otkljuca telefon u dzepu bezveze i pozove mog caleta preko viber npr. :/

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Očekivano...super, sad će još više da boli [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kada ne umes da ga koristis, los je...a kada umes, ovako radi:

https://youtu.be/SraRNZX8L8g

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Meni još bolje od ovoga radi.
Generalno na foliji koju sam imao od Avg19 do Dec19 nije uopšte radio. Da li je zbog Samsunga ili folije nemam pojma. Onda sam pred novu godinu mijenjao foliju i imao uspjeh od oko 50%. Toliko sam se bio odvijao od fingerprint da sam rijetko i koristio.
Onda zbog Korone i čišćenja telefona raznim sredstvima počela je folija da se odljepljuje stavim novu (slična mašina kao outfitters).

Telefon sada prepoznaje preko 90% pokušaja. Možda je i do mene što nije 100% jer dosta puta u vožnji ovo pokušam pa ne uspije, ali nema nervoze više oko ovoga.
Definitivno je do folije.

Ono što bi me zainteredovalo da prije vremena pređem na novi model Note je manja - kompaktnija veličina. Ne vjerujem da će se to desiti ali opet nada poslednja umire.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno