Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

^ ne bunite se za 60Hz ekran na N20. Osim ako ne mislite da se flagship uz samsung optimuzaciju baterije puni 2x dnevno, na šta niko ne bi pristao. Jasno je kao dan.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Evo ja na Note 9,stalno 4g na poslu.Nekih 10 sati dnevno.
Stalno punim 2x na dan,sem vikendom kad sam kući i na Wi-fiju.
Samo neka oni stave 90Hz u Note 20 i nek se ne brukaju i ne pilićare.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja bi vise voleo potpuno ravan ekran, osvezenje mi nije previse bitno, ali kad probam olovcicom da selektujem nesto a ona sklizne sa ekrana svaki put se iznerviram bezveze. Note treba da bude ravan ekran, 120fps(ili varijabilno), i baterija i kamera da izuvaju. Barem ce tako da kosta [emoji16]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja bi vise voleo potpuno ravan ekran, osvezenje mi nije previse bitno, ali kad probam olovcicom da selektujem nesto a ona sklizne sa ekrana svaki put se iznerviram bezveze. Note treba da bude ravan ekran, 120fps(ili varijabilno), i baterija i kamera da izuvaju. Barem ce tako da kosta [emoji16]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Slazem se u potpunosti
 
Evo ja na Note 9,stalno 4g na poslu.Nekih 10 sati dnevno.
Stalno punim 2x na dan,sem vikendom kad sam kući i na Wi-fiju.
Samo neka oni stave 90Hz u Note 20 i nek se ne brukaju i ne pilićare.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Isto, 4g, ali je stalno 6 sati SOT. Kakvo crno punjenje dva puta na dan...
 
Lepota, punićemo flagship 2x dnevno, samo daj feature na slabu bateriju i namerno lošu optimizaciju (kad je mogao xiaomi da je sredi moze i samsung).
Šta još treba, da ga platimo €1000+? A da, to su već uveli... Prave *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e_ od nas ljudi, marketing i mi-ovce ćemo da blejimo beee beeee...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Videćemo...lično sam bojkotovao s20 seriju, nije problem i n20 seriju da preskočim ako ne dobijem ono što hoću od telefona!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Bice to odlican telefon, kompletniji od S20 serije, samo je veliko pitanje koliko ce unaprediti SoC po pitanju autonomije/baterije.
 
Soc unapred znam da neće valjati, više me brinu ogromne najavljene dimenzije običnog n20, 128gb i samo 60hz i dalje!...sa druge strane, ravan ekran ogroman plus

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
SOC u obočnom Notu 20 će biti EXY 992 ,videćemo šta će uraditi sa njim.
Meni je pod obavezno ekran od 90HZ makar.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne bi me cudilo da u obican stave 60, a u veci 120hz osvezavanje ekrana, da bi bila veca razlika.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Mislim da je politika prodaje usmerena tako da običan note bude ispod S20 linije, a Note+ bude vrh ponude.

Običan Note će kupovati ljudi kojima je olovka jedna od presudnih faktora a nemaju potrebu za sve novitete, dok će Note+ tradicionalno biti poslednja reč tehnologije.
 
Mislim da je politika prodaje usmerena tako da običan note bude ispod S20 linije, a Note+ bude vrh ponude.

Običan Note će kupovati ljudi kojima je olovka jedna od presudnih faktora a nemaju potrebu za sve novitete, dok će Note+ tradicionalno biti poslednja reč tehnologije.
Za ove što neće sve novitete ima note 10 lite...straobalno je što se ne ugledaju na apple i rade identičan normalan i max model (osim baterije i veličine ekrana)! Ovako moram da biram od dva zla [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Obrni okreni note serija je definitivno najbolja od svih aparata,u zadnjih 6 meseci sam menjao note. 4 puta i uvek sam se vracao pononovo na njega,mislim da ce i sa note 20 biti ista stvar
 
Mislim da je politika prodaje usmerena tako da običan note bude ispod S20 linije, a Note+ bude vrh ponude.

Običan Note će kupovati ljudi kojima je olovka jedna od presudnih faktora a nemaju potrebu za sve novitete, dok će Note+ tradicionalno biti poslednja reč tehnologije.
Ima logike ali nije u skladu sa dosadašnjim trendom. Zna se šta nosi sa sobom bivša A i J serija, nova A serija sa različitim klasama, a koji je nivo punokrvna S i N serija.
Ovo bi sad ispalo: imam jedan feature (olovka i SoC, ali sve ostalo siromašno, dok ipak nosi ime najjačeg koje mu više ne pristoji... Ne znam, ne miriše dobro i ostavlja loš ukus za sobom ...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da me ne shvatite pogrešno, uopšte ne branim Samsung, ni meni se to nikako ne dopada ali to je moje vidjenje njihovog prodajnog plana

Note+ mi je nekako uvek bio prevelik,
Dok je 'običnom' uvek nešto falilo i u kombinaciji sa povećanom cenom zbog olovke (gde nikako nisam uspeo da ubedim sebe da će mi olovka stvarno dati neku funkcionalnost van zabave i wow efekta) uvek sam pravio kompromis sa S linijom.
 
@Migrant da ne mračim unapred ali 99% sam siguran i da nam daju kojim slučajem snap, izbaciće dual sim mogućnost...kako god, pristao bi i na tu mogućnost i pored velikih dimenzija

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne verujem da bi izbacivali dual sim mogucnost... A obican Note mora da bude mnogo jeftiniji ili ce biti totalno neisplativ. Da kosta kao obican iP12, ni evra vise.
 
Open guraju exynos za Europe dokle vise :(
 
^ nije USA trziste osetljivo nego ucenjivacko, dok uredjaj ne koristi od qualcomm procesore ne moze sa udje na trziste koje je ogromno. Samsungu je bolje i da tako ide nego da dobije blokadu kao i huawei. Zato kod nas je procesor od samsunga i tako ce ostati jos dugo i dzabe se nadamo SD.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Onda znamo kako treba, ne kupovati i kraj price. Alternativa bar sad ima dosta
 
^ to se slazem, ima i drugih proizvodjaca pa kome sta odgovara.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
...ili kupovati i trpeti mane, koje su u nekoj generaciji manje a u nekoj više izražene...
Izbor imaju oni kojima Spen nije bitan, za nas ostale ostaje da se nadamo da će jednom napraviti Exynos da valja... Ili da će se konačno neki drugi proizvođač setiti da napravi flagship sa olovkom...

SM-N975F
 
Nazad
Vrh Dno