Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Počeli su kao Apple sa izbačenim modulima kamera

SM-N975F
 
Ako bude osnovna verzija sa 265GB i 865, ima da slavimo

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Verovatno ni jedno od toga neće da bude [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Baš da vas sve vidim kad odvale jedno 1300 EUR, pa neka je i SD u 512/16 varijanti, mene videti neće dok ne padne na 700-800


SM-N975F
 
^To je do kraja jeseni, ako mislimo na oglase. :) Zato sam vec odvojio 500e sa strane (iOS ipak ne mogu da svarim, inace bih sad presao na iP11). Slabe su nade za SD, ali ako 992 bude dosta bolji od 990 po pitanju autonomije, onda moze i Exynos.
 
Napokon ce olovka moci da se koristi do ivice ekrana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ali samo na Note20 modelu. Ako sam razumeo +, Ultra ili šta god već bude, će imati zakrivljen.
 
^ tako je, obican ravan ekran a ultra zakrivljen

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, zato će obični da osakate za sve ostalo da će opet kompromisi morati da se prave!...nagađam 60hz i 128gb

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Što opet nekako nije "fer". Rangiranje od osnovnog modela pa do najjačeg je razumljivo ali možda nam baš na najjačem modelu treba ravan ekran. Jeste zakrivljen za Samsung verovatno prestiž itd., ali meni lično nedostaje malo flat ekran, i ako sam se jako brzo navikao na edge. Još da stave izmenjivu bateriju kao na novom entry modelu koji planiraju, i eto nama Note 4 modela nazad u novom ruhu :).
 
Da, zato će obični da osakate za sve ostalo da će opet kompromisi morati da se prave!...nagađam 60hz i 128gb

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Bice osakacen sigurno, ali mislim da ce imati 120hz samo mozda u full hd.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Možda odu na 90 na FHD+. Još 2 meseca, nije to daleko.
 
Sve to al ako stvarno bude bio preko 6.5 inča redovan model onda stvarno ode sve dođavola! Bukvalno da kopiraju n10 samo nek stave 90hz i veću bateriju ja bi bio presrećan (snap podrazumevam)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sve to al ako stvarno bude bio preko 6.5 inča redovan model onda stvarno ode sve dođavola! Bukvalno da kopiraju n10 samo nek stave 90hz i veću bateriju ja bi bio presrećan (snap podrazumevam)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
U ovaj sa ravnim ekranom tj običan Note 20 će iću EXY.
Tako eto ti ga kompromis [emoji6]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nadamo se samo još ove godine, osim ako tako dobro ne naprave i podese 992 da nas ostave bez reči i teksta.
 
Exy bi za note 20 mogao biti baziran kompletno na arm arhitekturi tako da će bar CPU performanse i potrošnja biti okej. Ali pretpostavljam da će u GPU i modem delu biti slabiji od Snap.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sve to al ako stvarno bude bio preko 6.5 inča redovan model onda stvarno ode sve dođavola! Bukvalno da kopiraju n10 samo nek stave 90hz i veću bateriju ja bi bio presrećan (snap podrazumevam)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Upravo to, upoređivao sam drugaricin Note10 sa mojim Note10+. Ono njeno je savršenstvo za ruku, perfektne dimenzije. Samo ta baterija...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@coavasic96, šta podrazumevaš pod "slabiji" u grafičkom delu?

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Možda ne slabiji po pitanju sirove snage. Ali manje efikasan i eventualno slabije softverski optimizovan. Bar po analizama sa anandtech-a a i raznih poređenja trenutnih i prethodnih generacija. Jednostavno su manje efikasni po pitanju potrošnje i posle određenog vremena krene throttling a usput i potroši više baterije. Čini mi se da je Huawei sa Kirin-om malo bolje uradio, manje GPU jezgara, manja potrošnja, stabilnije performanse i ako nešto slabije dok se oba ne zagreju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja još jutros okačio ali u drugu temu, kad sam *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. Skrnave Note seriju samo tako. Osnovni model mora da ima barem 90Hz.
 
^ ne bunite se za 60Hz ekran na N20. Osim ako ne mislite da se flagship uz samsung optimuzaciju baterije puni 2x dnevno, na šta niko ne bi pristao. Jasno je kao dan.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa ja punim oduvek svaki 2x na dan!! Samo nek oni daju 90hz i bateriju shodno (ogromnim) dimenzijama telefona!!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno