Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Skoro sam zamenio ekran na Tab S7 za 50e (orginal bio 200-250e). Ne primećuje se razlika i po testovima pokazuje da i zamenski ima 120Hz, istu rezoluciju i ne znam kakvo osvetljenje itd... Jedino nisam razmišljao o lepku pa sam tu zeznuo stvar, ali sad je naručen neki u tubi kojeg svi hvale pa ćemo videti.
 
Da , izađu oko 90€ i mesec ipo čekanje na dostavu . "Original" oko 300€ kod nas .... i imam trip da kod nas većina servisa prodaje kopije po 270-300€ .

Pogledajte prilog 422531

U pro moby je sigurno original jer znam ljude koji su menjali da mi nisu rekli da je menjan ekran pojma nebi imao.A imam oko da vidim dal je dobar ili ne,mislim ako je neka losa kopija to se bas odmah vidi cim upalis telefon.
 
Kod zamenskih ekrana se mora postaviti i pitanje da li će otisak prsta raditi?
 
Ima Note 20 Ultra po 130 e full sa polomljenim ekranom. Ali ako je ekran oko 300 e tesko se to isplati. Jos Exynos verzije.
 
^ ovaj moj je Snapdragon SM-N986W (5G verzija 12/128 iz Kanade) radio svega par meseci , poznajem lično osobu koja ga je novog kupila i koristila... tako da prosto ne znam ni sam šta raditi .
 
Da li je neko koristio FM radio na Note 20 Ultra? Navodno ima na SD verzijama. Da li to stvarno postoji i da li radi kako treba ako postoji?
 
Upravo gledam cene polovnih na ebay i šokiran sam padom cena Screenshot_20240112_125022_eBay.jpgScreenshot_20240112_124920_eBay.jpg
 
^ da , gledam baš i Kanadske oglase . N20U po 200-250€ (kad se $ pretvori u €) , S22U ima po 300-350€ , S23U po 400-500€ puni oglasi ... a kod nas 😳 ... doduše i litar dizela je tamo 85 din 😆
.... Znači vraćam N20U , ovde je neisplativo to popravljati .
 
^ da , gledam baš i Kanadske oglase . N20U po 200-250€ (kad se $ pretvori u €) , S22U ima po 300-350€ , S23U po 400-500€ puni oglasi ... a kod nas 😳 ... doduše i litar dizela je tamo 85 din 😆
.... Znači vraćam N20U , ovde je neisplativo to popravljati .

Zasto je neisplativo izlazi te 400e to mu je cena za polovn ovde.krastavac to je kao kad bi gledo kolko je benzin u Americi ili Kanada a kolko je ovde i kazem ma prodacu auto ne isplati se da se vozi ovde.🤣
 
Velika je razlika u samoj nabavci telefona. Naravno da ne može na svakom tržištu biti ista cena. Nemačka poruči od Samsunga 20 miliona telefona a Srbija 100 hiljada i onda se očekuju da budu i polovne cene iste.
 
Screenshot_20240116_060429_Software update.jpg
Сетио се неко и нас сиротиње.
 
Moj Note je imao nemili pad, ekran kaput. Da platim ekran 300e prosto se ne isplati. Da li je AliE jedina sporedna varjana ? Ima li nacina izvaditi slike bez servisa ?
 
Zašto samo ga ne priključiš na računar? Da li je samo ekran otišao ili je skorz "kaput"?
 
Ili HDMI pa da prebaci nekako sliku na monitor ili TV.
 
Stvarno neznam šta bi više od ovog telefona.

Screenshot_20240312_211702_Device care.jpg

Stvarno šta više očekivati od ovog telefona. U putanju je običan Note 20, ne ultra. I dalje je mašina.
 
Tesko brate da se tu ista uradi sto se tice podataka.
Sredio sam ga. Touch radi, na ekranu se jedva vidi. Pa povezao telefon na komp, napamet izabrao da prebacujem fajlove. Zatim sam ušao u podešavanja, radio screenshot i otvarao sliku na komp da vidim gde se nalazim i gde da kliknem i tako aktivirao debug i onda povezao telefon i komp preko nekog programa i izvukao sve.
Pokušaću da ga prodam u 'kobasice'. Mozda neko hoće da iskoristi snap komponente jer zaista telefon radi fenomenalno. I prednja kamera radi i ako je ekran puko a često se desi da i ona tad prekine.
 
Posto ima dosta ljudi ovde sa tajvanskom/korejskom varijantom, a verovatno je neko skorije i menjao ili se raspitivao, da li i dalje vazi da ga nece pipnuti ovi iz promobija za zamenu baterije, ili kako vec, iako su isti delovi?

Snapdragon standardan Note 20 Ultra.
 
Steta.

Inace, telefon se drzi kao zmaj, stigao juce apdejt, zamenio je 12PM u kuci (koji je na 72% BH jer nije imao limit za charge, mada se dosta i koristio), iako su oba koriscena maltene isto vremenski, Notara se drzi stvarno super po pitanju baterije koliko je mogla da propadne, upravo jer se 85% limit forsirao ludacki bio tokom tih nekih 2.5-3god koriscenja, dok na 12PM nije.

Snapdragon verzija, normalno. Kakav su telefon napravili iz Samsunga, ni njima verujem nije jasno. A slusalice AKG su tek prica za sebe, ne znam da li ce ikada deliti slusalice bilo kakve i u premium/flagship segmentima, kako je krenulo sa punjacima.

Mislim da kroz 2 god mi nece biti tesko da bukvalno odem do tog Tajvana ili HongKonga i zamenim originalom, nek kosta sta kosta 😂😂😂
 
Nazad
Vrh Dno