Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Od exynosa ne mozes vise ni očekivati. On je prve godine imao ok bateriju, vec posle toga su se ovde u grupi zalili. Vratis se na postove iz 21, 22 i vidis. Zato sam ti i predlagao SD verziju da juris. Spolja isti telefon, unutra potpuno drugaciji
Bio je samo jedan model na olx.
Postovi na 21,22 stranici?
 
Hvala druže, sad imam posljednja 2 Note-a ikad koji su izašli...valjda mi je Ultra posluži, brinem se ja o njima kao da su mi djeca...kako živim u malom gradu bit će malo teže naći foliju za njega.

Pazi ja imam oba nota 20 ultra,snapdragon star 2 godine baterija gotovo ds nije izgubila ni 10% ceo dan izgura bas lagano dok exynos moram malo dopuniti u toku dana najveca mana i kad je nov da znas exynos na 4g srce bateriju ovako wi fi idlaje se drzi lepo.
 
Pazi ja imam oba nota 20 ultra,snapdragon star 2 godine baterija gotovo ds nije izgubila ni 10% ceo dan izgura bas lagano dok exynos moram malo dopuniti u toku dana najveca mana i kad je nov da znas exynos na 4g srce bateriju ovako wi fi idlaje se drzi lepo.
Znači Nemanja trabunja gluposti???Vidjet ću koliki mi je SOT kad ga napunim do 100 %.
 
Ja se i dalje razmilsljam o notu 20 ultra ali ne za neke previsoke pare. posto vidim da i dalje JAKO drzi cenu!
 
Ne bih ti savetovao da ga uzmeš, jedan moj poznanik ga je uzeo pre dvadesetak dana. Kaže sve je odlično sem baterije. I eno ga na KP oglasima. Ne znam koliko ga je platio, a meni ga je nudio za 380€, nisam hteo da ga uzmem. Za te novce, možeš uzeti S21 Ultru. Uzeo sam za 550€ S22 Ultru.
 
za do 530e uzeo bih i ja s22 ultrum a za 21 ultru bi dao najvise 380e
 
Na Samsung websajtu piše za fajl sistem UFS 3.1 brzina 1300 MB/s ako se ne varam, a meni 570 MB slika sa računara i to preko najmodernijeg USB porta na Note prebacuje slike 40-ak minuta.
Ko koga tu je..e?
Izvor:
 
Ne bih ti savetovao da ga uzmeš, jedan moj poznanik ga je uzeo pre dvadesetak dana. Kaže sve je odlično sem baterije. I eno ga na KP oglasima. Ne znam koliko ga je platio, a meni ga je nudio za 380€, nisam hteo da ga uzmem. Za te novce, možeš uzeti S21 Ultru. Uzeo sam za 550€ S22 Ultru.
380 eur za S21 ultra, ma beži, ovde u Bosni ni Note 20 ne mozes uzeti za te pare kakav treba, mozes ali sa packama.
 
Nisam iz Bosne, iz Srbije sam. Ovde se i te kako može naći za 380€ S21 Ultra, samo treba češće pratititi oglase na KP i na MS oglasima. Ja sam svoju S21 Ultru još pre koji mesec platio 380€. Nekoliko puta sam video oglase za tu cenu. E sad, u kakvom su stanju, to već ne znam.
Cene S20 Ultra su prenaduvane.
Kao što rekoh, mogao sam je kupiti za 380€ pre par dana.
 
Nisam iz Bosne, iz Srbije sam. Ovde se i te kako može naći za 380€ S21 Ultra, samo treba češće pratititi oglase na KP i na MS oglasima. Ja sam svoju S21 Ultru još pre koji mesec platio 380€. Nekoliko puta sam video oglase za tu cenu. E sad, u kakvom su stanju, to već ne znam.
Cene S20 Ultra su prenaduvane.
Kao što rekoh, mogao sam je kupiti za 380€ pre par dana.
Sigurno su u top stanju dok idu za 380 eura..ako ako.
S21 ultra meni brutalno ružan telefon, plus taj telefon nema slot za micro sd, druže na šta ja da prebacim 500 giga muzike???
Izostanak micro SD na telefonima od s21 pa nadalje je pravi apsurd.
Ja mogu napunit muzike 1 TB, a da ne govorim o 4K fajlovima za koje je i 512 GB interne malo.
Ja sam Note 20 U i uzeo jer je posljednji Samsung sa Micro SD.
Na Samsung websajtu piše za fajl sistem UFS 3.1 brzina 1300 MB/s ako se ne varam, a meni 570 MB slika sa računara i to preko najmodernijeg USB porta na Note prebacuje slike 40-ak minuta.
Ko koga tu je..e?
Izvor:
Možda sam trebao spojiti sa kablom koji ima sa obe strane tip C, a sta mislite društvo dal bi prenos bio brži?
 
Davno je rečeno da se o ukusima i bojama ne raspravlja, tako da o obliku telefona nećemo raspravljati.
Što se tiče muzike o tom takođe neću raspravljati, jer ne slušam muziku.
A što se tiče cene, evo i dokaz.
Oglas postavljen juče za S21 Ultru.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231117_130523_Samsung Internet~3.jpg
    Screenshot_20231117_130523_Samsung Internet~3.jpg
    181.6 KB · Pregleda: 68
Davno je rečeno da se o ukusima i bojama ne raspravlja, tako da o obliku telefona nećemo raspravljati.
Što se tiče muzike o tom takođe neću raspravljati, jer ne slušam muziku.
A što se tiče cene, evo i dokaz.
Oglas postavljen juče za S21 Ultru.
Ja ne živim u Srbiji a dodaj na tu cenu cenu S pen koji S21 nema, i tu sva priča završava.
O okusima se ne raspravlja, bio sam lični korisnik i Note 3 pa note 4 pa Note 9 pa 10+ i sada 21U.Ni jedan se nije pokvario ni u čemu.
Eno kod oca Note 3 još radi.A sa S modelima sam imao sranja od famozne pink linije na S7 edge pa nadalje.
Koliko cena je tamo Note 20 ultra, ako je skuplji eto neka ostali ovde objasne zašto dovoljno je samo S-Pen koji je sigurno 50-ak eura?
 
Koliko god da je, preskup je, pa još ako se doda cena zamene baterije...S pen nije potreban većini kupaca, većina ga proba par dana, pa posle zaborave i da postoji.
Evo trenutne cene za Note 20 Ultra.
A to da je star 1 godinu😅 ne bih komentarisao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231117_143533_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231117_143533_Samsung Internet.jpg
    180 KB · Pregleda: 61
Ja kupujem preko tog sajta od početka njegovog rada(nekih 20 godina, ni ne sećam se dobro kad je počeo sa radom). Verovatno će neko sa foruma znati kad je tačno počeo sa radom.
Nikad nikakav problem sa prodavcima i telefonima nisam imao. A promenio sam preko 200 telefona od 98'.
 
video sam da je oglasnik, ali interesuje me da li je neko kupovao tako, cini mi se da su cene nize za 20 posto nego na KPu
 
^ moguće da se nekome žuri pa daje ispod cene. Nazoveš i pitaš. Ja sam uzeo dva i nije bilo problema
 
Nisam rekao da "trabunja" al generalno pricam moje iskistvo i generalno ako nadjes snap verziju ovaj telefon je babaroga dan danas ne zaostaje gotovo nista za novijim modelima ipak je to zadnji pravi note.😀
Bolje fotke pravi verzija sa Exynos, izvor:



Nego može li mi neko pomoći.
Ovaj Note 20 U je bio fabrički resetovan.Ja sam se logovao sa svojim google accountom i koliko se sećam nakon toga je ponuđena neka opcija backup stranica,šifri bla bla i ja sam to isključio.
Međutim pri logovanju na bilo koji sajt traži mi se login/password.
Kako da to sada napravim da mi Chrome automatski ubacuje pri logovanju na web sajtove?
To mi uredno radi na N10+. ne znam ima li veze što sam tu backup opciju isključio nakon logovanja na Google account.
 
Bolje fotke pravi verzija sa Exynos, izvor:



Nego može li mi neko pomoći.
Ovaj Note 20 U je bio fabrički resetovan.Ja sam se logovao sa svojim google accountom i koliko se sećam nakon toga je ponuđena neka opcija backup stranica,šifri bla bla i ja sam to isključio.
Međutim pri logovanju na bilo koji sajt traži mi se login/password.
Kako da to sada napravim da mi Chrome automatski ubacuje pri logovanju na web sajtove?
To mi uredno radi na N10+. ne znam ima li veze što sam tu backup opciju isključio nakon logovanja na Google account.

To za kvalitet je jako slicno jer su mi oba na zadnjem androidu nije ni priblizno kao ovde cak sta vise na snap verziji blic okida brze dosta,i sliku nocni mod kad sacuvava brze je obradi nego na exynos jer je bolji chip.Tipa exynos je sacuvava 5-6 sec a snap 3-4sec.Nema razmisljanha ako imas da biras koji ces izabrati snap je bolji al exynos je isto odlican sem na 4g netu tu cedi bateriju.
 
Ma da, standby drain mu je katastrofa, sinoć preko noći 5% samo GSM.
Samsung očito ni dan danas nije znao napraviti bateriju odnosno optimizovati njihov taj OS sa potrošnjom baterije, ne znam kako je na S22/S23.
Još sam ja podesio sve moguče opcije štednje.
 
Kod s23u nema tih problema
 
Nema zbog snapdragona. Exynos je priča za sebe… da valja našao bi se u S24U
 
Ma ocekivao sam da ce bit neka zajebancija sa telefonom.Ovaj put se pokazala nakon par dana koristenja sto nisam naravno ni mogao vidjeti pri kupovini.
Vidite li sto i ja?
 

Prilozi

  • 20231119_111106.jpg
    20231119_111106.jpg
    96.1 KB · Pregleda: 36
  • 20231119_111046.jpg
    20231119_111046.jpg
    309.8 KB · Pregleda: 39
  • 20231119_111027.jpg
    20231119_111027.jpg
    182.1 KB · Pregleda: 38
Sta treba gledati?
 
Valjda prašina oko kamera?
 
Nazad
Vrh Dno