Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Đe god ga dobiješ sa fiskalnim računom je legalno.
A može se naći [emoji6]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ne znam šta te tera da toliko insistiraš a još manje šta mene tera da ti dokazujem. Da si se malo potrudio video bi sledeće:



Zaključak je da je telefon preskup po kojoj god ceni da ga (legalno) nađeš.
Jeste,tu si u pravu ,obican je precenjen i ultra jr precenjen ali ako ga uzimas preko oglasa mislim da je sad vec ok cena
 
Ne znam šta te tera da toliko insistiraš a još manje šta mene tera da ti dokazujem. Da si se malo potrudio video bi sledeće:



Zaključak je da je telefon preskup po kojoj god ceni da ga (legalno) nađeš.

Sto se pravdas ljudima?? Da je kostao 2000 eura placeno je i to je to... Sta te briga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da javim samo, trenutno je halloween akcija na whitestone dome sajtu, uz par spinova dobije se 50% popusta pa vredi uzeti..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
pozdrav, dugo sam vec korisnik Note 9 i sada razmisljam o prelasku na N20U, zena i keva su uzeli ove Exynos varijante.... svidja mi se kako izgleda, ali sam video par klipova gde porede snap sa exyn ....sta mi vi preporucujete, da jurim zmaja ili ovo da uzmem isto?
telefon koristim navise za, snimanje, crtanje, youtube i topografske navigacije (Locus MapPRO itd..).... dakle igrice nista! takodje me zanima dal taj 5G sa Snapdragon-om postoji u Mystic bronze varijanti
 
pozdrav, dugo sam vec korisnik Note 9 i sada razmisljam o prelasku na N20U, zena i keva su uzeli ove Exynos varijante.... svidja mi se kako izgleda, ali sam video par klipova gde porede snap sa exyn ....sta mi vi preporucujete, da jurim zmaja ili ovo da uzmem isto?
telefon koristim navise za, snimanje, crtanje, youtube i topografske navigacije (Locus MapPRO itd..).... dakle igrice nista! takodje me zanima dal taj 5G sa Snapdragon-om postoji u Mystic bronze varijanti
Постоји, ја имам бронзану варијанту, и свакако ти је боље СД модел јер си захтевнији корисник и осетиће разлику у чипсету и те како...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Mts uz box paket. Stavio masku i za sada nisam primetio da se nesto greje.
Koliko se čeka na potvrdu od Samsunga kada se prijavi za poklone kad daju
 
ma evo ceo dan ceckam po tom exynosu, radi super... ali, ja vuek volim da sve sto moze bolje idem na tu varijantu.... keva i zena ne verujem da ce primetiti neke probleme hhahahah!
moj Note 9 je exynos i evo vec vise od 2 godine me sluzi lepo, jedino sto je razbijen ekran u donjem desnom uglu i to je razlog da ga menjam.... za navigaciju mi isto u prilog igde veci ekran koji ima N20 Ultra....
 
Jednostavno je, ako možeš i nije ti cimanje, pazariš snap, ako si osuđen na operatere onda exy. Kao power user već sam bi trebao da znaš šta ti je bolje...a to što je velika većina ovde u temi ljudi sa snap (po prvi put) bi trebalo dosta toga da ti kaže!

P.s. respect kad svi nosite familijarno n20 ultra [emoji56][emoji847][emoji106]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
ja i zena smo imali i ranije neke verzije 1,3 i sad 9 pa je logično 20 da uzmemo umesto nekog drugog modela jer nas apsolutno nista drugo ne zanima. Note je Note [emoji4]
a keva prvi put, dosta voli da slika i snima a isto kao ja i da crtka malo tako da bice zadovoljna posle LG G6, sada su 3 godine mirni...
ja cu pojuriti Snap zbog tih mapa mozda bude brze i bolje radilo jer drugaru na OnePlus 7 radi nekako fluidnije nego meni na N9.
ako je neko voljan resiti se N20U snap nek mi piše :)20201029_150105.jpg20201029_150124.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gde si bio pre par dana [emoji1787][emoji2960] ...doduše moj bio crni! Sretno i da pazariš mašinu čim pre [emoji112]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Mislim da američka ima 128GB u osnovnoj verziji al nisam siguran.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nije isto,amerikanac je single sim a HK dual sim,ako ti nije bitno da li je dual onda mozes i amerikanca,sve ostalo je isto
E da i amerikanac koji na kraju ima samo U je sa mreze ima bloat bez obzira sto je otkljucan a U1 ti je bez bloata mada to resavas brzo sa odinom
 
Poslednja izmena:
jel to isto ko i USA unlocked varijanta....Pogledajte prilog 291723

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Usa je single sim i ima 128gb tako da gledaj taj pomenuti n9860 da navataš ;)
Tkaođe kineski iliti chc nema play services ali se bez problema može preflešovati tgy (hong kong csc) i sve radi [emoji112][emoji6]
Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
odlično! javljam kad nabavim... znaci samo csc od HK ako bude China :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Baš tako (tako sam ja na s20 odinom upucao, a isti đavo mora biti i za n20 ultra)! Ovi kod nas ultra na oglasima su svi hong kong!

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Evo da se pohvalim i ja. U utorak sam uzeo N20U, exynos, 8/256. Presao sam bio sa 11 Pro, samo cu reco da sam se vratio na 11 Pro. Vise Samsung u moju kucu nece uci.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Haha e dobro si se pohvalio!...uživaj sa jabukom, super je to telefon ;)

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Evo da se pohvalim i ja. U utorak sam uzeo N20U, exynos, 8/256. Presao sam bio sa 11 Pro, samo cu reco da sam se vratio na 11 Pro. Vise Samsung u moju kucu nece uci.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Koristio si ga jedan dan? Šta te je toliko smorilo za 1 dan? Nisi ga pravo ni probao.
 
Niko kao Fanboys [emoji56]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Da mi je prvi Samsung, pa da te razumem. Nije mi trebalo mnogo da shvatim koliko
iOS savrseno radi. Nije mi nikako legao. Imao sam pre par meseci OP 8 i zver je u odnosu na N20U.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Eto i ja kao neko ko je imao i op8 pro i n20 ultra mogu da kažem da apsolutno nije zver (doduše ja nisam imao exy note)!
Sve u svemu, prijateljski savet, ubuduće kad nešto probavaš (šta god bilo u životu) daj tome novom šansu bar 2-3 nedelje pa onda donosi zaključke [emoji6][emoji112]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno