Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Nekad se cekala note serija kao ozeblo sunce. Note 3, 4, pa i note 5 su bili vrh za svoje doba. Ovi od s10 ne znaju gdje udaraju. Vratise plasticna ledja, koja su bila upravo na s3, note 3 i 4. Nemam nista protiv plastike, ali onda i cijena nek ide dole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Note 20 Ultra je ok telefon po uslovom da je SD verzija.

Ali ovaj obični Note 20!!!!!!!
Sta je ovo braćo moja?
Kako ih nije sramota da izbace ovaj telefon i za to traže 1000€?
Ko ono plati žešće se zeznuo.
Pobedili su Jabuku u svakom pogledu, po meni je direktno vređanje potencijalnih kupaca.
60hz ekran, plastična ledja, exynos cipset po ceni od soma eura.
Za ovo cena od 600e je previsoka.
Svaka cast
 
Taj obican note 20 ce verovatno biti karta u rukavu za akcijanje. Znate one akcije 100.000 precrtano, samo danas je 69.999 i ideeee kao alva. Slicno su uradili sa s10 lite. Nemojte sebe opterecivati i zamarati cenama, kome treba i ko hoce kupice uvek bilo i bice.
 
Tako je, a ko neće sačekaće cene kraće [emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Stvarno, zna li neko koja je poenta obične Note verzije? Pošto je ja ne vidim. Čak nije ni bitno manja po dimenzijama u odnosu na Ultra, za razliku od prošle godine. Možda jedino da se kaže da ima i verzija za 1000 $/€/£/koja već cena.
 
Exy ili ne, ja moram nazad u Samsung jato. Ne mogu ja ovaj iOS da podnesem, dobro sam i ovih godinu dana izgurao...

 
Koristim uporedo i Android i iOS, jedna prepreka da predjem na iOS jeste piraterija, koja je lakša i moguća na Androidu, lakša manipulacijama sa fajlovima i sl.

Da gledam cenovni rang 1000 €, ništa osim Apple ne bih ni gledao.
 
Exodus

Jesi li slucajno ostavio da se vidi tvoj br. tel? Ili te boli uvo?
 
Exodus

Jesi li slucajno ostavio da se vidi tvoj br. tel? Ili te boli uvo?
Sad cemo svi da ga cimamo dok ne plati pivo ili ko sta voli, mora castiti za N20 ultra[emoji3]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Možete kol'ko hoćete, taj broj je ionako kod matorog u tabletu :d
 
^ e bas steta[emoji3], ali nacemo nacin da dobijemo pivo. Neka te sluzi dobro i ocekujemo misljenje kad stigne.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Naravno ,)

Kakve su ove Galaxy Buds Live koje stižu u promociji? Kapiram da ne mogu da prismrde Sony wf-1000xm3 koje nosim trenutno?


edit: taman će mi biti tu 11 Pro Max da uradim neke uporedne fotke...
 
Poslednja izmena:
^ sigurno nisu samsungove kao sony, jedini problem ako ih testiras ne mozes ih prodati kao nove.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nisu planirane za prodaju, uvek se neko oko mene ovajdi sa dobrim ili makar solidnim sluškama.
 
^ kad stignu probaces i to, taman ces izneti misljenje o telefonu, poredjenje slusalica sa sony i razlike u kamerama sa iphone. Bome ceo raport ces nam morati napisati i na kraju cemo mi tebi morati platiti pivo[emoji1]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Exy ili ne, ja moram nazad u Samsung jato. Ne mogu ja ovaj iOS da podnesem, dobro sam i ovih godinu dana izgurao...

Svaka čast! Ja na 11-ici 3 dana izdržao. Dao sinu(reko mlad je, možda mu se svidi), on izdržao 4 dana i menjao za S20.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Hmmmm, ja razmisljam da rezervisem N20U i imam dve pitanja:

- koliko je bolja kamera od ove na N10+
- koliko exy 990 ima stabilniji signal od 9825 u N10+?
 
Kamera bolji zoom,i za dnevne fotke ima mogucnost vece rezolucije to jest vise detalja kao kod s20 ultra.Generalno nece tu biti wow razlike u kameri sem zoom-a.Za signal ne znam mislim da je slican kao kod n10+,nek napise neko ko je sa n10+ presao na s20+,s20ultra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ljudi jedno pitanje,jel postoji verzija note 20 ultra modela sa 8gb rama,vidim kod operatera i ostalim radnjama pise 8gb???

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mene čudi da ti kao totalni fanboy to ne znaš...
4g je 8gb, 5g je 12gb.
Pilićarenje level maksimum.
 
To me je i zbunulo malo mislio sam da su sve verzije 5g,realno i 8gb je mnogo al kad note 10 plus svaki ima 12gb ne znam zasto su tu zakinuli bezveze...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^zato je i u pravu @korisnicko ime. Bas je pilicaranje posto nema 5g, 12gb rama i cuveni exynos 990 za malih 1360€ kod telenora.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ definitivno ce opasti prodaja. Ovo je sisanje ovaca. Zato na zalost ovu seriju preskacem.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Pa ja pricah za opadanje prodaje mene neko gore iznad isprozivso,prodaja im opada vec 6 meseci to je zvanican izvestaj i ako vrlo brzo ne urade nesto ljudi ce preci na druge brendove. Ovo sa sakacem ram memorije i memorije samog aparata je krajnje bezobrazno ,da ne pricam o socu i obicnom note 20
 
Nazad
Vrh Dno