Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

sarulja91

Cenjen
Učlanjen(a)
29.08.2017
Poruke
1,566
Poena
145
Počele su da cure mnogobrojne informacije o predstojećoj Note seriji telefona.

Deluje da će mnoge stvari biti slične S seriji, a to je potvrdio i jedan od najpouzdanijih Ice universe.

Najveće iznenađenje je da će izgleda Plus verzija imati 8GB.

No, da imamo temu na vreme i ne spamujemo u drugim.
1807dc735d07cbff10a7f475ec04c163.jpg
98455278867bc863237fe35eaf5e99f4.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Obično bude predstavljanje u avgustu.
Prodaja od septembra.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Naravno da hoće, zašto bi promenili dosadašnju praksu?!
 
Exynos 100%, mozda od 2021./2022. godine stave zmaja. Sve vise korisnika saznaje razliku i nece se igrati sa reputacijom. Ili ce napraviti krsten Exynos ili ce staviti zmaja. Mungose vec prestaju da razvijaju, koristice default ARM resenja.
 
Kako onda da je prelepim, majku mu [emoji1]

SM-N975F
 
Malo će da dignu takt i to je to. Ne verujem da će menjati tehnologiju. Kopiraju 855 i 855+.
 
Nadam se da neće još dugo koristi različite procesore, vidim da su polako svi počeli da ih pritiskaju.


Sent from my Galaxy Note10+
 
Valjda ce za 1500 evra uspeti da uguraju jednu diodicu od 0.1 evra.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Po zadnjim informacijama, baterije ce biti 4000 i 4500mAh za + model. Rekli su da ce unaprediti Exynos za N20, ali nesto sam skeptican.
 
Znači redovni tj. manji model opet tuga u najavi (jedino ako se bude koristio na 60hz pa ajd da bude bolji od n10)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Redovni ce imati 500mAh vise od N10 (i ostace na 60Hz najverovatnije), a SoC su rekli poboljsati znacajno (skeptican sam). Valjda to znacajno nije samo manji proces proizvodnje, sa 7nm na 6. 4g modem da srede, pa da autonomija konacno postane krstena. Tu izuzimam igrace, oni moraju da se strpe do sledece godine kad izlazi Exynos u kombinaciji sa AMD-om, koji ce da rasturi konkurenciju u grafickom polju.
 
Bice i ekran u onom novom procesu sto trosi valjda 15% manje na n20+ zbog 120hz

Ja se nadam jedno 7.2 ekran i 5k batt [emoji2957][emoji85][emoji4]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
EXvZIYxX0AYaETV
 
Redovni ce imati 500mAh vise od N10 (i ostace na 60Hz najverovatnije), a SoC su rekli poboljsati znacajno (skeptican sam). Valjda to znacajno nije samo manji proces proizvodnje, sa 7nm na 6. 4g modem da srede, pa da autonomija konacno postane krstena. Tu izuzimam igrace, oni moraju da se strpe do sledece godine kad izlazi Exynos u kombinaciji sa AMD-om, koji ce da rasturi konkurenciju u grafickom polju.
Nema šanse da n20 nema makar 90hz

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pitam se hoce li se hercaza i visoka rezolucija i dalje medjusobno iskljucivati.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ice universe on Twitter_ _Galaxy Note20 + will still use 108mp H_ - twitter.com.png
 
Ako ne bude nikakvog realnog napretka sa Exynosom, bar ce imati dobar FP, nece imati problema sa autofokusom i 120Hz ce najverovatnije biti u native rezoluciji. Tako da nece bas biti poluproizvod kao S ultra, a imace manju pocetnu cenu.
 
Sve im džaba ako stave 128gb posle 256 na n10!!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Koliko god bilo pohvalno ako se vrate na ravan ekran, ovo sa (ogromnim) dimenzijama na manjem n20 mi se ne dopada uopšte [emoji17]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni je zapalo za oko što olovka ide na levu stranu uređaja (pretpostavljam zbog sistema kamera?) :) Izgleda da je dizajner zadužen za Note seriju opsednut levom stranom, na N10 prebacili tastere, sada olovku :p
 
Nazad
Vrh Dno