Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Pozdrav, prelistao sam malo temu, zanima me kakvi su utisci sto se tice obicnog N20? Koliko sam shvatio najvece primedbe su na Exynos i trajanje baterije. Trebao bih da zamenim S9, razmisljam izmedju, N20 to bi mi bio prvi note ili S20.. vidim da takodje sad izlazi neki novi S20FE. Po komentarima u ovoj temi i S20, cini mi se da su mozda podbacili ovu generaciju..
Nikako Note 20. Bolje i S20 ili S20 FE.
 
To su losiji i oslabljeni modeli. Ili Note 20 Ultra ili S20 Ultra. Sve ispod toga...bolje Xiaomi uzeti..
 
Drugari ima li neko iskustva sa Strava aplikaciom za fitnes?! Naime od kako sam je konektovao za samsung health (bar mislim da je od tada) shealth prvi na listi potrošača. Ne znam šta mi je činiti [emoji849][emoji17] Videću večeras da izvučem BBS log za Djilketa da mi izčita i vidi jel može šta da se zaključi pa ako je tako da se lepo pozdravim sa stravom [emoji56]
c4e5c1745a4ffb59a0b687697c648128.jpg
41912c3ff297a9a8ceed94da831b96ab.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ovo je realnost trajanja baterije na N20U (SD). , 80% WIFI - 20% 4G , 120hz i bez štednje (sve uključeno)


Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
6cd020837a58c5f20285c4c8d284ec6b.jpg
ffd8112900755ab92e9211adefb27ba8.jpg
e078af5cffdacf5b95334f310c19d330.jpg
 
Poslednja izmena:
Nikako Note 20. Bolje i S20 ili S20 FE.
Шта је боље на поменутим моделима? Чисто ме занима информативно...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Sve po malo,ekran,kamera,120hz,kvalitet izrade.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Или ја или ти нисмо разумели, ти кажеш да је на обичном С20 бољи екран, камера, израда? [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ja pricam o ultra modelima naspram "obicnih".

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja pricam o ultra modelima naspram "obicnih".

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Претходни колега је мислио да је обичан С20 бољи од ноута, па сам питао због чега, пошто је по спецификација а и свему далеко иза, па ме занима можда је користио лично па у пракси зна нешто ново...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Претходни колега је мислио да је обичан С20 бољи од ноута, па сам питао због чега, пошто је по спецификација а и свему далеко иза, па ме занима можда је користио лично па у пракси зна нешто ново...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Aha nisam razumeo,s20 obican nisam nikad probao,kolko sam pratio baterija mu je losa,sad sve zavisi ako volis vece ekrane po meni bolji izbor note 20 nego s20.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Претходни колега је мислио да је обичан С20 бољи од ноута, па сам питао због чега, пошто је по спецификација а и свему далеко иза, па ме занима можда је користио лично па у пракси зна нешто ново...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Note 20 - 1000e, izrada plastika, ekran 60 Hz. S20 - premium izrada, 120 Hz, niza cena.

Baterija je problem u svim Series 20 modelima ove godine.
 
Note 20 - 1000e, izrada plastika, ekran 60 Hz. S20 - premium izrada, 120 Hz, niza cena.

Baterija je problem u svim Series 20 modelima ove godine.
Слажем се, обичан ноут чист промашај, и пљачка, ко хоће ноут 20 само ултра модел

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
@ Ludak

Pitanje je da li primetis razliku u fotografiji izmedju S6 i S7?

Tu je doslo do smene generacija tj ubacili su novi senzor, koji je samo malo tweak-ovan u svakom sledecem modelu (S8, S9, S10 i svi pripadajuci Note telefoni).
Tako da nije pitanje da li sada primetis razliku, (mozda i jeste, ali kao da nije) vec da li ces je primetiti za 3 godine, kada ovaj senzor bude u svom cetvrtom izdanju...

Isto kao sto bi mogao da uporedis S7 i S10. Da vidis koliko je Samsung dobio sa, manje-vise, samo softverskom optimizacijom i novim algoritmima obrade u skladu sa novim SoC-om...
Vidim naravno razliku između s6 i S7. Razlika je u dual pixelima odnosno načinu na koji pixel hvata sliku.

Samo nikad ne kupujem danas ono što će biti možda super za 3 godine.
Za 3 godine ću kupiti drugi model koji će imati tih prednosti - sigurno.
Danas ću kupiti povoljniji model.

Ne kritikujem zbog želje za novim modelima, ja sam tu želju imao oko 2000 godine, kada se promjena telefona radila rjeđe nego sada a unapređenja nijesu realno ni postojala (nema procesora, nema kamere, nema. Ekrana u boji).

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima. Znaci ne isplati se uzimati "obicne" verzije, vec samo ultra.. a tad vec ulazimo u rang od 1000+ evra, cak i na KP.. Sacekacu par dana/nedelja da vidim sta ce apple da izbaci.
 
Držite se teme. Sledeći izlet sa teme i idete u Banoviće direkt.
 
Postoji li mogucnost da ta prednja kamera se koristi kao LED notifikacija za pozive, poruke sa jos nekom app? Video sam da je ta mogucnost bila kod Note 10.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Samo vodi racuna o bateriji jer ume da poludi.
 
Ne vidim poentu za dodatnim notifikacionim aplikacijama pored Always on display i Edge lightning ?!?!
Al hajde svako ima svoj način korišćenja .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
aod notify ima mogućnost da uključuje aod samo kad imaš neku notifikaciju, što štedi bateriju...bar na mom samsungu fabrički aod tako ne mogu da podesim...aod notify to radi odlično...
 
Meni Edge lightning obavlja posao, a ta aplikacija(aodNotifiy) mi je bila bagovita, doduše pre pola godine na N10+. Mada i Edge lightning zna da zeza.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Kazite mi da li edge lightning trazi neke posebne uslove da bi radio? Podesio sam da me obavestava, ali se ne pali ekran.. S10, probah i onaj edge plus, dodatak, ali opet isto, nemam paljenje osvetljenja, kad mi stigne mejl ili sms?
 
Otkacis opciju da bude dostupan svim aplikacijama,to jest da sija za svaku app kad stigne neko obavestenje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedno pitanje za vlasnike SD verzije Note 20 Ultre. Ako nije tajna, koliko ste ga platili i gde ste ga kupili, pretpostavljam na KP-u?
Moze i na PM.
 
Ja ako sam dobro razumeo, uz n20 ultra bi trebao da ide neki xbox game pass...jel probao to iko, aktivirao, koja je procedura?!

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Povezes moga kontroler i tada aktiviras ta 3 meseca na xbox pass u. Ako nemas moga kontroler nema ni xbox pass a :-D
 
Ja sam na exynosu drugi dan, mogu reći da je sve tip top sa telefonom, ne primećujem da se u gamingu zagreva jače nego 11 Pro Max, ali u nekih prvih pola sata, jer ni ne igram duže. Jedina falinka je baterija, ali to sam i očekivao.
Za desetak dana ću javiti SOT, a stavio sam onu bixby rutinu da je na kućnom wifi-ju na 2G i medium power saving na 96Hz.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Гасите ли ви опцију S Пен у ваздуху?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Povezes moga kontroler i tada aktiviras ta 3 meseca na xbox pass u. Ako nemas moga kontroler nema ni xbox pass a :-D
Hvala, pogladaću taj moga. Reci mi samo jel on može da se koristi i kao klasični bluetooth kontroler za pc ili? I sa tim xbox live imam sve igre i mogu da strimujem na note 20 ili?!...opristi nemam baš iskustava sa tim stream servisima. Vidim da mogu da se nađu za 60ak e ovde što je tek malo skuplje od klasičnog xbox one sa predajnikom što sam kupovao ranije
Гасите ли ви опцију S Пен у ваздуху?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Ja da, palim po potrebi samo. Na n10 sam skontao posle skoro godinu dana da mi je olovka nekako uvek prazna kad je izvadim al čudno mi bilo obzirom da nema klasične baterije, ne znam šta je moglo da oslabi!?!

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno