Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Mislim da im je teska greska izbacivanje note serije,ko ce kupovati fold osim ekstremno bogatih ljudi a i to se granici sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stinom da dajes 2000e za tel ali videcemo
To sam i ja isto rekao da je velika greska,sad videcemo ja ipak mislim da nece izbaciti note seriju na kraju.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Данас стигле buds live [emoji442]
d5c826983f47b28eacd38ef417cfc4fc.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nadam se da su ovo i telefon i slusalice od lepse polovine[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se da su ovo i telefon i slusalice od lepse polovine[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Лепша половина има ајфон[emoji1787]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Preuzeo veceras Snap verziju Ultre pa da vidimo kako se ponasa, bronze boja :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Mislim da im je teska greska izbacivanje note serije,ko ce kupovati fold osim ekstremno bogatih ljudi a i to se granici sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stinom da dajes 2000e za tel ali videcemo
Zasto 2000, sad za crni petak je na amazonu bio 1300 doduse uz neki studentski popust.
 
Posto je moj telefon u preorder-u bio bronzani, a ja se predomislio i uzeo crni, Buds Live su stigle u bronzanoj boji. I u pravu je moja lepsa polovina, da u uhu izgledaju kao mindjuse.

Pa sam hteo njoj da ih dam, ali ona jako ne voli nakit i sada ih ja sa ponosom nosim, kada zaboravim da ponesem Momentum True Wireless, ili kada mi trebaju i za pozvive, jer je mikrofon bas dobar...
 
Dobro si se predomislio, evo drzim bronzani i bas vuce na pink, trebao sam ici na crni, ovako se cudno nekako osecam [emoji23]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Smatram da je zlatna boja vizuelno najbolja za flagship uređaje i lični sam ljubitelj iste, ali bronzana na Note 20 Ultra je previše pink, na svetlu mnogo podseća na roze. Takođe original Samsung oprema (clear view cover, led cover...) u bronzanoj boji je doslovno pink boja tako da smatram da je Samsung trebao da vrati dobru staru zlatnu boju kao na S6, S7,S8 modelima.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
Smatram da je zlatna boja vizuelno najbolja za flagship uređaje i lični sam ljubitelj iste, ali bronzana na Note 20 Ultra je previše pink, na svetlu mnogo podseća na roze. Takođe original Samsung oprema (clear view cover, led cover...) u bronzanoj boji je doslovno pink boja tako da smatram da je Samsung trebao da vrati dobru staru zlatnu boju kao na S6, S7,S8 modelima.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
A hrom boja kao sto je bio s7 edge,ona je bila kos lepsa nefo gold.[emoji3]Note 20 ultra bi bio bruka u sivoj boji i da bude mat ili boja ona kao sto je bio htc m8 titanijim.Mada meni je bronza bas lepa na njemu drzao sam i crni i crni mi dodje bas bezveze pored bronzanog.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A hrom boja kao sto je bio s7 edge,ona je bila kos lepsa nefo gold.[emoji3]Note 20 ultra bi bio bruka u sivoj boji i da bude mat ili boja ona kao sto je bio htc m8 titanijim.Mada meni je bronza bas lepa na njemu drzao sam i crni i crni mi dodje bas bezveze pored bronzanog.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da, hrom boja bi bila odlična, a siva i matirana bi bila možda i najbolja. Meni je dopadljiva bronzana boja Note 20 Ultra, ali ipak je previše pink i zbog toga ne bih mogao da koristim tu boju, smatram da je od trenutnih boja najbolja bela, samo sto nema mat staklo. Crni je svakakako bezveze, meni su lično siva, zlatna i bela najbolje za telefon. Trebali su sivu od S20 Ultra da matiraju i izbace Note 20 Ultra u toj boji.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Pozdrav svima. Moze li neko pomoci, kako da na Snapdragon verziju ubacim Srpski jezik? Mora li rutovanje?
 
Ne mozes da ubacis,tj nozes da probas odgovarajuci fw ali sa drugim csc-om pa da vidis ima li srpski. Koliko ja znam nijedan sd nema srpski ali neka me ispravi neko ako gresim
 
Pozdrav svima. Moze li neko pomoci, kako da na Snapdragon verziju ubacim Srpski jezik? Mora li rutovanje?
Може, али подешавања ће ти и даље бити на Енглеском, док ће већина шток апликација бити на Српском (поруке, контакти, белешке, сат, Спен) settings - general management-language and input-language-add language
Ако ти је телефон на кинеском или корејском па нмж да нађеш јави да ти пошаљем Ss
8115541c8e4efc4b8247e9c7144b291a.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
A koliko moze esim da se ubaci? Dve?

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Vazi,poslao sam ti poruku..Nema kod mene opcije za Srpski jezik.
Када дођеш до опције на слици
Слика 1: идеш на зелени крстић(add language)
Слика 2: горњи десни угао да отвориш за више опција(три тачкице фамозне)
Слика 3: изабери све језике(all languages) појавиће ти се гомила језика где има Srpski латиница додуше, између осталог има и Босански, Словеначки, Хрватски....
2b0df01414b3a1fd2e48951fb2b05145.jpg
524d332fc80e46b373689142f4d40980.jpg
ca797174a8bf5007f06c9799ba542cb8.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Koju tastaturu koristite na Snap verziji?

Juce prvo punjenje, 4g/wifi pola pola
d66b5c37d249e50a6317f3ac5c7f8530.jpg


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Gboard odavno na svim telefonima, uključujući i iPhone.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Takođe; jednom kad se navučeš na gboard, nema nazad [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ja skačem između gboard i SwiftKey. Malo vise koristim SwiftKey.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Microsoft SwiftKey већ годинама...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Da se i ja prijavim na temu. Jeste da sam u manjini sa Exy, ali za 700€ vakum, odnosno zamena za S20U, nisam želeo da propustim.

Iskreno, za ova četiri dana, mnogo više mi se sviđa od S20U. Jednostavno, mnogo mi je funkcionalniji od S serije, ali to je lično.

Baterija je ista kao i na S20U oko pet sati, glavna kamera bolja zbog laserskog fokusa. Dizajn znatno bolji. Signal je isti.

Mat na bronzi (iako vuče na roze) mi je top.

To su mi prvi površni utisci.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Citam sad, jel realno da vec polako pisu po netu da ce ipak da ugase Note seriju...kakvi smaraci ja ne verujem...
 
Citam sad, jel realno da vec polako pisu po netu da ce ipak da ugase Note seriju...kakvi smaraci ja ne verujem...
Pa pisu,bas na dosta poznatih sajtova.Mada ja sam procitao informaciju da ce izaci ipak note za 2021 a da se za dalje ne zna to jest da ce verovatno da ga ugase.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno