Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Po meni samo fali na kameri pravi ksenonski blic, a sada telefon ima tu debljine bas u primeru n20ultra jel dosta iskace kamera pozadi a za ksenon treba malo "deblji" prostor.Sa ovim softverom i senzorom sa njim kamera bi kidala u mraku za ono zasta se najvise koristi a to je slikanje ljudi,da se ne lazemo svako od nas nema ni 10% slika u mraku night mode slikanje panorame grada i slicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
To je subjektivna stvar, meni blic na telefonu koristi samo kao baterijska lampa :) Ja bi više volio da ima autofokus na ultra wide kameri pa bi onda imao i makro.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Verovatno na amerikance prvo a hk ce biti poslednji izgleda kao i sa updateom
 
За моју употребу и коришћење све је врх, од дизајна и изгледа до перформанси, исто користим од почетка септрмбра фон
Једина замерка пошто не користим маску никакву ако оставиш телефон на столу положен на задњу страну, та фамозна клацкалица због камера бампа позади није нешто идеално али може да се живи са тим[emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Kakav je kvalitet stakla kamere i koliko je realno izlozen potencijalnim ostecenjima i grebanjima ako se tel nosi bez zastite? Predpostavljam da nije istog kvaliteta kao ledja telefona ( ipak je tu GG Victus). Vidim da ima da se kupi dosta zastita za kameru ali predpostavljam da to u konacnom uvjek mora uticati na kvalitet fotografije...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kakav je kvalitet stakla kamere i koliko je realno izlozen potencijalnim ostecenjima i grebanjima ako se tel nosi bez zastite? Predpostavljam da nije istog kvaliteta kao ledja telefona ( ipak je tu GG Victus). Vidim da ima da se kupi dosta zastita za kameru ali predpostavljam da to u konacnom uvjek mora uticati na kvalitet fotografije...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Да, задње стакло је виктус, али мсм да је на камерама горила 6...
Ја користим мобилаутфитерс фолије јер сам узео бронзани модел и не бих да га ружним са маскама, засада нема ни трага никаквим оштећењима,али је најпаметније ставити неку маску за сваки случај...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Evo, ja vec godinama nosim flagship telefone i uvek bez maske. Samo folije. N10+ sam prodao posle 9 meseci koriscenja, sa fabrickom folijom na ekranu.

A za N20U sam uzeo silikonsku i koznu, obe OEM Samsung, platio ih 11k dinara, koznu nosio 20ak dana, a silikonsku mozda 10 minuta i sad obe stoje u fioci.

Uzeo sam Ultimate Shield Full Body Protection i zalepio folije i sad ga nosim tako. 3 meseca je kod mene i nije mi ispao jos. Nije ni N10+, ni P30P ni S8 pre njih, tako da oko toga ne brinem.
Jedina situacija koja mi se desavala je da isklizne iz dzepa (N10+), ali to pripisujem samoj velicini i tome sto nisam navikao na toliki telefon, kojem je velicina dzepova na sorcevima plitka.

Sad znam na sta da obratim paznju i vise tih problema nemam...
 
Poslednja izmena:
meni dosao neki update od ~220mb :) mozda je OneUI 3.0
to je security patch Novembar
И мени је пре неколико дана, лажна узбуна или нада[emoji3]
Биће сад у децембру апдејт, ваљда

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Jel ima neko da je uzeo telefon preko operatera... koliko ste cekali na onu proveru podataka nakon slanja podataka kroz samsung members za sat... 17.11. sam poslao kroz aplikaciju, dobio mejl potvrde gde pise da ce stici jos jedan mail kada se izvrse provere, ali od tog drugog maila ni traga ni glasa..

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Jel neko uzimao Note 20 preko mts-a uz box paket? Zanima me jel sim free ili je locked na mts kartice ?
 
Ako si vlasnik i sve bude u redu nakon provere podataka treba da ti stigne u roku od 14 dana. Znaci u ponedeljak ili eventualno utorak.
Meni je stigao mail posle 10-tak dana.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja.stvarno ne znam zasto sam danas uradio update posle ovakvog rexultata
57710720c5926e03d7d3df1d811541c3.jpg
 
Da li ici na bronze ili black boju?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li ici na bronze ili black boju?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ja sam uzeo crnu jer bronze nije bio na stanju. Poledjina na crnom je magnet za otiske prstiju ako se ne nosi zastita. Mora non stop da se cisti.Bronze je sigurno atraktivniji al vidim da neko prijavljuje da pod odredjenim uglom vuce na pink.kao rose pink boja.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Ja sam ranije uvek isao na crnu, sad mi izletela bela i nisam zazalio tako ds na to pitanje samo ti znas odgovor. Obrni okreni ako stavljas masku apsolutno je nebitno koju ces boju uzeti
 
Da li ici na bronze ili black boju?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ја сам овај телефон мање - више и узео због бронзане боје јер ми је на први поглед одаје тај вау ефекат, што телефони нису имали по мом мишљењу од самсунга S6 и ајфона 6 и голд варијанти, у тамнијим условима без светлости вуче мало на розе али на светлости вуче на бронзану а па чак и златну боју, свакако није женски као што неки кажу...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Mislim da cu i ja ici na bronzu, do sad mi je vecina telefona bila crna. Taman da premostim dok ne vidim s21 ultra sta ce da nudi[emoji23]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
+ na bronzanom se drasticno manje vide otisci prstiju.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Невезано за тему али ево чисто да се присетимо давних времена[emoji3]
92bcf6ac019658827b268c8cd5f8a026.jpg
1127ae95c686a72324f1a2a4e826a5d9.jpg


Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
I ja sam naručio u beloj boji, ne mogu više crni, a bronze mi se nije svideo, subjektivna stvar naravno
 
Ja sam drzao crni i bronzani i mogu reci da je bronzani mnogo lepsi iako volim crnu boju i dosta sam crnih telefona nosio.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni se na crnom svidja uniformisani izgled, koji ostali nemaju, jer im je lajsna polirana, sto se meni ne svidja.
Pritom se grba manje vidi na potpuno crnom.
Otisci mi nisu problem, jer telefon gledam u ekran, a ledja obrisem kad stignem na butinu ili kad perem telefon pod vodom i sapunicom (jednom dnevno, i ne, ne zbog virusa)...
 
Pa 90% ljudi nasi masku tako da je apsolutno nebitno koje je boje
Valja ga ponekad izvaditi iz maske pa se setiti koje smo boje uzeli telefon[emoji23] ja svaki drzim u Nillkin providnoj silikonjari, cisto zbog klizanja

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno