Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Da, cena je ovakva dok se ne pojavi iP12PM tj. najviše zavisi kako će se on pokazati na raznoraznim testovima i u realnoj primeni.
Zato verujem da će cena biti ovakva još mesec-dva a možda ostane i duže ako iP podbaci!


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Cena se vec slegla a da se slegne na 500e sigurno nece a sto se tice garancije lepo ti je @Proday objasnio,nema potrebe da vise raspravljamo o tome. Kupis lepo dva note 10 plus ex sa garancijom i uzivas u dobrom signalu i bateriji
Cena se slegla?Prava kupovina ce biti pred izlazak s21 ili s30 kako vec,daleko je to od slegnute cene.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa najbolje da poklone,pa nov ex mozes da nadjes za 850 ako to nije ok onda ne znam sta je,naravno sa garancim. Mislim da ce za 3 godine jos da se slegne cena ako tako gledas
 
Moze li se vec od sledece S serije na prolece ocekivati prednja kamera ispod ekrana?

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
Sumnjam...eventualno Note sledeći da donese taj feature ali i tu sam skeptičan.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Prvi će dobiti fold ispod ekrana, tako je pisalo na sammoblie, dok ispod ekrana je dobio ZTE.

https://youtu.be/Y5Dbcw7QWRo

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
To je tvoj standard. Kako kaže naš narod "ispriš se koliko si dugačak". Neko to isto kaže za telefon od 100 i 200e. Ko ima kupuje, uvek bilo i biće. Kupuju se mnogo skuplji uređaji i gračke.
Ne razumes poentu,mogu ja da ga kupim cim izadje al necu iz principa.Svake godine skacu cene a napredak mizeran da je veci kao sto bi trebao biti kapa dole.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne razumes poentu,mogu ja da ga kupim cim izadje al necu iz principa.Svake godine skacu cene a napredak mizeran da je veci kao sto bi trebao biti kapa dole.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Не слажем се да је напредак мизеран ове године, али неко ко има рецимо ноут 10 свакако боље да сачека још коју генерацију, нема потребе мењати сваку генерацију..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Не слажем се да је напредак мизеран ове године, али неко ко има рецимо ноут 10 свакако боље да сачека још коју генерацију, нема потребе мењати сваку генерацију..

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Ja ne preskacem nijedan hehehe,kako nije mizeran 120hz i zoom sto je imao i s20 ultra.Ovo ostalo je sve to tu negde,na primer godinama se ceka neki ozbiljniji blic na kameri,a stoji idalje lampica ista od kako postoje androidi,da ne idemo dalje eto jednog primera.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Blic na kameri koristim samo kad nestane struje :D

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Да, блиц је бескористан, чим има иоле светлости, ноћни режим је унапређен да ти уопште и не треба блиц

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Да, блиц је бескористан, чим има иоле светлости, ноћни режим је унапређен да ти уопште и не треба блиц

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Ma kako da ne treba,uzmes SE Satio od pre 10 godina ima da osuri svaki danasnji tel u mraku,nocni mod da slikas traje 5-6-7sekundi budi miran i to samo nesta staticno da slikas.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ma kako da ne treba,uzmes SE Satio od pre 10 godina ima da osuri svaki danasnji tel u mraku,nocni mod da slikas traje 5-6-7sekundi budi miran i to samo nesta staticno da slikas.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Пробај па ћеш видети, шта друго да ти кажем [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Čitam komentar na temu "kad se cena slegne" ... pa eto N10+ se "slegla" cena na 700 evra (novog i to na oglasima) ... Samo N serija kod Samsunga baš drži cenu . N20U SD biće za godinu dana isto 700 evra, pa eto ko hoće da uštedi nek sačeka oktobar 2021 .
 
Čitam komentar na temu "kad se cena slegne" ... pa eto N10+ se "slegla" cena na 700 evra (novog i to na oglasima) ... Samo N serija kod Samsunga baš drži cenu . N20U SD biće za godinu dana isto 700 evra, pa eto ko hoće da uštedi nek sačeka oktobar 2021 .
Ja uzeo vakum pre 7 meseci za 680.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja uzeo vakum pre 7 meseci za 680.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
I sad mi kaxes da je 850-900e mnogo za nov n20u sa garancijom. Ti si u tom momentu uzeo rel koji je izasao 6 meseci ranije a ovaj nema jos ni 2 meseca od pojavljivanja. Lepo je rekao kolega sleci ce se cena za godinu a tek za dve ili triihaas. Daj budimo realni ,i sam sam rekao da je cena id 1300 nenormalna ali ovo sad je realno pa cak i cise od toga
 
Sad ih baš ima na KP, i to sa krštenom garancijom a ne nekim A4 papirom koji je naštampan i za koga se moliš Bogu da se nešto ne desi. Samo opet, 8GB naspram 12GB, LPDDR4 vs LPDDR5...Mene najviše odbija manja memorija i glup položaj olovkice.
 
Sasvim realno je da SD verzija bude skuplja od Exy za oko 150€ , jednostavno bolja verzija od trajanja baterije, sistema hlađenja, boljeg procesora , RAM memorije,bolji prijem signala, pa čak i bolja kamera ... Samsung se baš "mjauuuuuu" sa većinom sveta čim u matičnoj zemlji isporučuje SD verziju .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Moze im se sad kad je huawei posrnuo. Ostace jos dugo ovako dok ne budu imali postenog konkurenta u android svetu
 
Moglo im se i pre dok Huawei jos nije bio posrnuo. Jednostavno, takva im je poslovna politika...svidjalo se to nama ili ne.

Послато са SM-A315G уз помоћ Тапатока
 
I još jedan apdejt stigao na SD verziju
405d1cb8d4ad2f9c2c27321b449396a1.jpg
debb747bcce987d24f5f49d0c48549ae.jpg


Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Kakva je sad situacija sa azuriranjima (SD i Exynos)? Da li SD dobija cesce azuriranja, tj brze nego exynos ili je isto kao i prije.
 
Evo ovaj mesec je ovo drugo,ja ni na note 10 plus nisam imao kasnjenje cak je stizalo i brze od ex,mislim da je samsung po tom planu sad i brzi od op-a
 
Kako bre brži od op-a kad oni već A11 furaju...budimo realni [emoji6][emoji56] Ali kome znači i ko živi za nadogradnje, neće biti razočaran, popravili su se fino po pitanju vremena izbacivanja.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Prosle god sam u isto vreme imao op7t pro i n10 plus ,op kasnio po dva meseca. Pisao sam o tome a jos se par ljudi zalilo,moguce da je sad sa osmicom brze ,nisam pratio
Esit: to je bilo ove godine prvih 5 meseci meseca sto su neki pravdali koronom a ja ih pitao pa kako samsung dobija?
 
Poslednja izmena:
Nisu me ubedili. [emoji16][emoji2960]
87bad05ace2cb6b98b2304ec19534109.jpg


Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno