Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Valja ga ponekad izvaditi iz maske pa se setiti koje smo boje uzeli telefon[emoji23] ja svaki drzim u Nillkin providnoj silikonjari, cisto zbog klizanja

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Uzmes neki skin i prelepis i imas nov tel, ako ti stoji u providnoj imas na aliju za 1,5usd skinove a mozes i dbrand da uzmes. Neko je kacio ovde dbrand fenomenalno izgleda, ja ssm preko alija narucio neki isto super izgleda mada je meni u spigenu stalno tako da i ne vidim boju ledja
 
Poslednja izmena:
Ako verujes, ja tu foliju ne uzimam zbog zastite, vec prvenstveno jer telefon manje klizi u ruci.

Sto se namestanja tice, malo Fairy-ja u neku posudu, izmesano sa vodom, ociscen i lepo obrisan telefon, poprskas ledja malo sa tom istom vodom, prsti moraju da budu mokri i onda uzmes ovu foliju i namestis je lepo.
Pomera se lako, jer klizi po staklu. Onda sa nekom kreditnom karticom prevlacis po foliju, da izguras vodu.
Na kraju moras malo fenom zagrejati ivice, da bi lepo legla na zaobljene delove i je to.

Bude malo muzgavo, ali vec sutradan sve izgleda kao da folije i nema, pod uslovom da si lepo prebrisao ledja i da nije ostalo prasine i sl.

Meni sada treba 10ak minuta za sve. Od momenta kada resim sve da uradim, dok ne zavrsim.
Ali sam ja do sada postavio 10ak. Za prvi put, racunaj da ce ti trebati 30ak minuta. Vrlo korisna stvar je iskljuciti telefon, jer zvonjava i notifikacije mogu da ometu...
 
Poslednja izmena:
I ja hoću da je uzmem da bi mi se telefon manje klizao. Smorilo me futrole a ovako bez ičega je telefon bas klizav. Naručio sam sad pa se nadam da cu namestiti dobro :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Pričate o ex ili snap?

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Stvarno je odlična baterija sa nadogradnjom pre ove poslednje. Nadam se da se nije pogoršala?
Није, ово је био сигурносни апдејт

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Bronzana bas vuce na pink, rose gold. Ja bih isao na crnu. Nazalost zakasnio sam za sat u mts pa cekam neku novu akciju

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Jel ima neko aktiviran VIP-ov eSIM na Note 20 Ultra?
Kapiram da moze 1 eSIM, 1 obican sim i microSD u isto vreme...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Jesu poceli satkvi da pristizu? Oni od promocije.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja još nisam dobio
 
A kakve si mailove dobio? Ja sam prvi dobio 29.10.2020 potvrdu za ucesce u promociji. Posle toga 5.11.2020 da potvrdim registraciju, jer prilozena dokumentacija ne prikazuje potrebne informacije. Otisao na dobijem link i dopunio dokumentaciju. Posle toga vise nista nisam dobio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dobio potvrdu da je sve OK i da će služba za dostavu doneti telefon
 
Bozic Bata, ja probao pre par dana, nece da radi. Na kraju mi rekli pa ipak Note 20 Ultra nije podrzan :D
 
Govoris o eSIM-u? Znaci da ne pokusavam onda za dz...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Radi Vip ESim
Samo nisam jos probao da stavim sd karticu.
f73e4951c895f073922f40f3d8b60cdf.jpg


Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Mozda meni nije htelo da se aktivira zato sto je SD verzija?
 
Navodno US verzije nemaju esim support
Ne znam za HK, mada bi ona trebala pošto je u osnovi dual sim telefon

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Planiram da obnovim ugovor, pa kapiram da je bolje da uzmem eSIM da oslobodim jedan sim slot i potencijalno dobijem mogucnost da koristim 2 sima i microSD.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Jeste to je super mislim da sd nema esim ,bar HK verzija nema nista u podesavanju sto bi naslucivalo da ima esim na zalost
Evo sta nadjoh:
eSIM is CSC feature, In case it is disable then two possibilities to enable
1.If device is non rooted - Try changing one of available CSC that have it enabled
2.In case device is rooted you need a line to add
 
Poslednja izmena:
@filip83 da li ima neke razlike u koriscenju u odnosu na obican sim? Kakva je data konekcija, ping itd, ako si kojim slucajem testirao?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Jedina razlika, po meni, je slobodan slot za još jednu sim karticu ili sd karticu.
Najviše sam uzeo iz sličnog razloga, ali signal mreže gde sam ja (Grocka) je bukvalno isti, preko 110db za 4g
Probaću sutra par testova pa cu okačiti.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Meni stigao sat malo pre, tel kupljen 31.10
 
@filip83 da li ima neke razlike u koriscenju u odnosu na obican sim? Kakva je data konekcija, ping itd, ako si kojim slucajem testirao?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Bolji rezultat je iz Delta City - ja, ovaj drugi iz Grocke. Screenshot_20201202-133602_Speedtest.jpgScreenshot_20201202-133613_Speedtest.jpg

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Sve mi je vise zao sto ce ukinitu Note. Jedan od dokaza je i to sto ce update dobiti zajedno sa proslom generacijom, sto je wireless dex dosao na sve uredjaje, sto ce prodavati olovku zasebno...

Bilo je lepo, dok je trajalo...
 
Mislim da im je teska greska izbacivanje note serije,ko ce kupovati fold osim ekstremno bogatih ljudi a i to se granici sa *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stinom da dajes 2000e za tel ali videcemo
 
Nazad
Vrh Dno