Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

 
Realno i strašno i žalosno koliko smo zakinuti [emoji849]

Inače probao sam večeras prvi put samsung dex, počinjem da uviđam zbog čega ga jedva čekali i koliko ume biti koristan! Još samo bluetooth tastaturu i miša da nabavim [emoji2960][emoji56]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Baterija (SD verzija) bez štednje: 120hz , sync , lokacija , AOD (WIFI + 4G) ... Full sve , skoro 24h 5,5h SOT i ostalo 30% baterije
.
4b60173ddcc4fa11e7515078049265f5.jpg


Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Dobar rezultat,,ja izadjem na 6,5h mada aod nikad ne koristim,96hz,bixby rutine prebacivanja na 2g
U svakom slucaju losije od n10 plus ali nista strasno
 
dule2303 : meni je zanimljivo što ja nisam uključio bixby r. i smanjivanje hercaže + uključen mi je AOD / lokacijske servise ...itd. a imam isto ako ne i bolje trajanje baterije nego na prošlom N10+ (exy) , na ovom N20U (SD) lagano izvlačim 6-7h SOT-a bez štednje što mi je sasvim dovoljno za ceo dan intenzivne upotrebe . Ko razmišlja o prelasku sa S10+ na N20U (SD) realno dobiće tu fluidnost sa 120hz osvežavanjem ekrana i malo bolju kameru (naravno noviji model i drugačiji izgled) ... Ostalo je manje više isto (sem cene [emoji16]).

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Slazem se da imas bolju autonomiju nego na ex. Ja ssm imao note 10 plus sd a sad n20u isto sd i malo je slabija autonomija tj za niansu sto je i za ocekivanje zbig osvezavanja ekrana,u svakom slucaju trl je super ali mislim da i n10 plus zavrsava posao. Jedino gde je ovaj bolji je osvezavanje,nocni mod kamere i zvuk . Sve ostalo je manje vise isto s tim sto i n10 plus ima svoje prednosti ,meni je on dizajnerski savrsen i baterija je bolja za niansu
I ne znam kom majstoru je oalo na pamet da stavi olovcicu sa leve strane,treba mu dati medalju za glupost
 
Slazem se da imas bolju autonomiju nego na ex. Ja ssm imao note 10 plus sd a sad n20u isto sd i malo je slabija autonomija tj za niansu sto je i za ocekivanje zbig osvezavanja ekrana,u svakom slucaju trl je super ali mislim da i n10 plus zavrsava posao. Jedino gde je ovaj bolji je osvezavanje,nocni mod kamere i zvuk . Sve ostalo je manje vise isto s tim sto i n10 plus ima svoje prednosti ,meni je on dizajnerski savrsen i baterija je bolja za niansu
I ne znam kom majstoru je oalo na pamet da stavi olovcicu sa leve strane,treba mu dati medalju za glupost
Slažem se za poređenje u potpunosti.
Olovčica je na suprotnoj stranj jer navodno zbog sistema kamera nije mogla ostati na starom mestu.
Da li adaptivan mod spušta na 60Hz i sa apk koja daje 96Hz ili je konstantno 96Hz?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Uvek je 96hz! Ja sad digao na 120 da vidim kako se tu ponaša bat

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ja nisam primetio iskreno,izmedju 60 i 96 se vidi ali ovo izmedju 120 i 96 ja licno ne vidim sto ne znsci da drugi nece
 
I ja primetim razliku al' mi je bolje na 96Hz jer su "masnije" animacije, sa 120 je sve nekako brzo. Mislim da mi je 90Hz na P40 najoptimalnije.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 
Ja sam za sada zadovoljan baterijom na 120hz ali verovatno ću probati 96hz. To je ona aplikacija koja je rađena za s20 ili ima neka adb komanda?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Vredi li sa Note 9 prelaziti na Note Ultra i dati 1300 eura? :)

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Vredi li sa Note 9 prelaziti na Note Ultra i dati 1300 eura? :)

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Наравно да вреди, ја сам са S9 који сам користио 2,5 године прешао, дигитрон у поређењу са овим, ако ти новац није проблем вреди, ако јесте сачекај цене брзо падају свему па и ноуту...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Наравно да вреди, ја сам са S9 који сам користио 2,5 године прешао, дигитрон у поређењу са овим, ако ти новац није проблем вреди, ако јесте сачекај цене брзо падају свему па и ноуту...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Note 9 i obican s9 nisu za poredjenje ja sam imao sve notove pa znam sta pricam.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Padaju verziji sa 8GB i 4G.
EU verzija 12GB i 5G nije ispod 1000e.
SD ide malo gore.
Kao da su namerno pravili ove razlike svesno razlike u ceni između 8 i 12GB. Mogli su Ultra da smanje i u ovom kućištu da ostave mini model sa 8G ram, bio bi odličan uređaj umesto ovog plastičnog, plastičnom najbrže pada cena.
 
Poslednja izmena:
Vredi preci,al ovde se prica za razliku u ceni koja je oko 600e sto ne vredi nikako jel note 9 je telefon bas skockan sto bi rekli nema manu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam u Nemackoj i Samsung ovde nudi zamenu za stari telefon za umanjenje cene i za moj Note 9 512 GB dobijam 390 eura i Note Ultra 512 GB 5G bi dobio za 970 eura. Jos jedan dan vredi ponuda.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
 
kwisko , ako ti za tvoj stari N9 daju 390€ u zamenu za N20U 5G - uzmi bez razmišljanja !

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока
 
Ja sam u Nemackoj i Samsung ovde nudi zamenu za stari telefon za umanjenje cene i za moj Note 9 512 GB dobijam 390 eura i Note Ultra 512 GB 5G bi dobio za 970 eura. Jos jedan dan vredi ponuda.

Poslano sa mog SM-T725 koristeći Tapatalk
Ако је са 12 гига рама верзија, добра понуда с'обзиром на године твог телефона а и ко зна каква му је батерија...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Sta znam.... Razmislicu.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Daaa zamolim kolege, izgleda da sam izvalio bag u telefonu
 
Ја на слушалицама увек играм, нисам пробао искрено

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno