Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

^ dzaba lepota spolja kad ispod haube totalni promasaj za nas region.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sto se mene tice note 20 ultra nema greske kao sto se ocekivalo bice odlican sem eto opet sto ostaje exynos.Note 20 ne znam sta su u Samsungu zamislili al telefon od 1000e sa plasticnim ledjima ne mogu da verujem sta su uradili...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ kako nema greske sa exynosom 990?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sto se mene tice note 20 ultra nema greske kao sto se ocekivalo bice odlican sem eto opet sto ostaje exynos.Note 20 ne znam sta su u Samsungu zamislili al telefon od 1000e sa plasticnim ledjima ne mogu da verujem sta su uradili...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Note 9 bolji od Note 20 Ultra.
 
Dobro to je vec tvoja "glupa" izjava.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sto se mene tice note 20 ultra nema greske kao sto se ocekivalo bice odlican sem eto opet sto ostaje exynos.Note 20 ne znam sta su u Samsungu zamislili al telefon od 1000e sa plasticnim ledjima ne mogu da verujem sta su uradili...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Iskreno bolje mi je da telefon ima plasticna ledja nego staklena. Staklo pukne pri padu i ako je ispod maske, plastika ne. Stariji htc iphone telefoni sa metalnim ledjima su bili najbolja stvar ikada sto se tice izrade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno bolje mi je da telefon ima plasticna ledja nego staklena. Staklo pukne pri padu i ako je ispod maske, plastika ne. Stariji htc iphone telefoni sa metalnim ledjima su bili najbolja stvar ikada sto se tice izrade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako mene pitas trebali bi da krenu da rade full aluminijum body kao htc nekada.:)Cisto malo da se promeni staklo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ ali onda nema bezicno punjenje posto aluminijum rasipa struju dok staklo ne.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Definitivno ce se sa note serijom zakopati jos vise,gube kompas lagano. Cenom pokusavaju da nadoknade gubitke a to tesko da ce moci. Kako su prosli sa S serijom proci ce i sa Note-om na zalost
 
Nebih se slozio sa tim nikako,jedino note 20 po meni koji nisu trebali uopste ni da izbacuju kad su ga ovako "osakatili" zbog cega nemam pojma...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Spolja gladac iznutra jadac,na zalost sa ovim socom su sve upropastili a gajili smo laznu nadu
 
Spolja gladac iznutra jadac,na zalost sa ovim socom su sve upropastili a gajili smo laznu nadu
Pa ne znam cemu si se konkretno nadao kad se znalo da ce biti opet exy za evropu,al zato ako se obistini saradnja samsunga i amd-a na prolece se moze ocekivati da exy komletno odere konkurenciju ma kolko to nekome zvucalo smesno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
100e jeftiniji od sniženog S20 ultra u mts
 
Definitivno ce se sa note serijom zakopati jos vise,gube kompas lagano. Cenom pokusavaju da nadoknade gubitke a to tesko da ce moci. Kako su prosli sa S serijom proci ce i sa Note-om na zalost
Ubiše se jadni od gubitaka...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ići će to nizbrdo sa cenom brže nego što mislimo

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prvi put je i S serija imala "ultra" model. Od S20+ je i dalje skuplji 200e
 
mogu da razumem (ne i da opravdam) zarad profita zakidanje na 5G, plasticna ledja, losiji cipset...ali je ih nesto kosta da naprave lepu boju? kao da su potpuno operisani od toga. sve neke pastelne "hvala ti deko" boje. kao da namerno prave konzervativne boje za matorce. takodje, sta kosta 2k@120Hz kao opcija pa kada neko plati uredjaj ruku i nogu da sam bira da li ce da mu baterija traje duze/krace. e te stvari ne mogu da razumem.
 
Ово је невероватно.. Додуше још нисам видео понуду.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Evo u mom paketu u Vipu. Dobro, S20 Ultra ima "100x Space Zoom" :D
86717a733a1577178178ad93a8733686.jpg
 
mogu da razumem (ne i da opravdam) zarad profita zakidanje na 5G, plasticna ledja, losiji cipset...ali je ih nesto kosta da naprave lepu boju? kao da su potpuno operisani od toga. sve neke pastelne "hvala ti deko" boje. kao da namerno prave konzervativne boje za matorce. takodje, sta kosta 2k@120Hz kao opcija pa kada neko plati uredjaj ruku i nogu da sam bira da li ce da mu baterija traje duze/krace. e te stvari ne mogu da razumem.
E baš to! I povrh svega "skok" sa 256 na 128gb pa ko je tu lud?!
Spolja gladac iznutra jadac,na zalost sa ovim socom su sve upropastili a gajili smo laznu nadu
Ja nisam imao ni najmanju nadu realno. Mislim nema tu puno filozifije, kome se sviđa n20 ultra (ovaj obični neću ni da pominjem buduće) zna šta mu je činiti...vijaj prijatelja koji ide u HK [emoji847][emoji6]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Evo u mom paketu u Vipu. Dobro, S20 Ultra ima "100x Space Zoom" :D
86717a733a1577178178ad93a8733686.jpg
Брате и даље не верујем колико су прсли [emoji23]

Ако и јабука на јесен не подигне цене, биће да су схватили да та прича +100е годишње не пије воду. Ј б т чак је и Немцима скупо...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mnogo nerealnih ljudi, jedino se slažem da je običan note 20 preskup i totalno bzvz po toj ceni.

20200805-235548.jpg

20200805-235605.jpg


Note 20 Ultra sa Snapdragon čipsetom je perfekcija!

Svi luduju za nekim inovacijama, a niko da spomene z fold2 koji je misaona imenica za konkurenciju :D

Samsung-Galaxy-Z-Fold-2-Evan-Blass-1-1000x563.jpg


https://www.gsmarena.com/samsung_ga...larger_displays_inside_and_out-news-44620.php

Niko ni da pohvali da su kao Google obećali softversku podršku za 3 generacije.

Samsung commits to delivering 3 generations of Android OS updates with the Galaxy Note 20
Samsung-3-years-of-updates-810x298_c.jpeg


https://www.xda-developers.com/samsung-3-years-android-os-updates-galaxy-note-20
 
Poslednja izmena:
Jeste ali ce opet biti problem nabaviti ga,pogotovo sad. Pricamo na zalost o ovom osakacenom na nasem trzistu. Brzo ce cene dole kada budu videli prodaju ,pa obican realno ne vredi ni 700e
 
Ovi u Vip-u su postali takve derikoze da je cak jeftiniji i u Telenoru :D
 
Mnogo nerealnih ljudi, jedino se slažem da je običan note 20 preskup i totalno bzvz po toj ceni.

20200805-235548.jpg

20200805-235605.jpg


Note 20 Ultra sa Snapdragon čipsetom je perfekcija!

Svi luduju za nekim inovacijama, a niko da spomene z fold2 koji je misaona imenica za konkurenciju :D

Samsung-Galaxy-Z-Fold-2-Evan-Blass-1-1000x563.jpg


https://www.gsmarena.com/samsung_ga...larger_displays_inside_and_out-news-44620.php

Niko ni da pohvali da su kao Google obećali softversku podršku za 3 generacije.

Samsung commits to delivering 3 generations of Android OS updates with the Galaxy Note 20
Samsung-3-years-of-updates-810x298_c.jpeg


https://www.xda-developers.com/samsung-3-years-android-os-updates-galaxy-note-20
Bas sam hteo reci za fold 2 odradili su ga bas dobro mnogo bolje od predhodnika.Samo sto ce cena biti astronomska.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno