Šta je novo?

Tablet do 200e

h1Jack3r™

Poštovan
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruke
60
Poena
60
Pozdrav društvo,

Ako može preporuka za tablet do 200e.

Služio bi za igrice (kapiram ne nešto zahtevne pošto je za sestru), filmove i youtube.

Unapred hvala na predlozima.
 
Ne znam da li neko ima info.

Hocu da pazarim huawei mediapad m5 lite, ali mi je odlucujuci faktor olovka. Video sam da neka pakovanja dolaze sa olovkom a neka bez. Na oglasima ima dosta novih varijanti iz telenora, ali niko ne zna da mi kaze da li je pakovanje sa olovkom. Isao sam u 2 telenor radnje gde je ista prica, nemaju informacije. Da li neko moze da mi potvrdi ko je kupio ovaj tablet iz telenora.
 
Da ne otvaram novu temu posto je slicna tematika u pitanju... dakle tablet za klinca, da moze da se igra (Fortnite i sl.), gleda multimediju.

Vidim da spominjete ovaj MediaPad M5 Lite, sto mislim da je sasvim solidan izbor. Sad je vise pitanje da nije mozda prevelik sa svojih 10 inca za klinca od 9 godina.

Ima li nesto slicno a da je 8"? Ili neke druge preporuke ali u tom cenovnom rangu su dobrodosle, dakle do 200 evra.

Hvala!
 
Ne znam da li neko ima info.

Hocu da pazarim huawei mediapad m5 lite, ali mi je odlucujuci faktor olovka. Video sam da neka pakovanja dolaze sa olovkom a neka bez. Na oglasima ima dosta novih varijanti iz telenora, ali niko ne zna da mi kaze da li je pakovanje sa olovkom. Isao sam u 2 telenor radnje gde je ista prica, nemaju informacije. Da li neko moze da mi potvrdi ko je kupio ovaj tablet iz telenora.

Ja sam kupio na oglasima M5 lite iz Telenora, i bio je sa olovkom.
 
Ja sam od skora u sličnoj dilemi i priči.
Prenio bih svoja iskustva - ko kupuje tablet za decu, obavezno da uključi u priču olovku (ako mu je do dece stvarno stalo, tj da ne igraju samo igrice već i da nešto kreativno rade, crtaju, pišu, boje). Jednostavno, tablet se uzima radi olovke, jer je sve mnogo komotnije i prirodnije kad je imaš u ruci. Svi tableti mogu da koriste običnu olovku, ali bolje je da imati aktivnu.

Trenutno najbolja kupovina je Ipad 2018, imao sam wifi i cellular model, radi fenomenalno i bez greške ali sam ih zamenio za telefon. Ovaj huawei m5 je isto sjajna opcija ko je na androidu.

Ipak moje viđenje stvari je da je za odrasle i za decu bolje uzeti 8 inch, jer mnogo bolje leži u ruci kad se igraju igrice i lakši je za nošenje u torbici. Takođe, lakše je kucati poruke - mislim da vertikalno sa njim bi imao brzinu kucanja kao na običnoj tastaturi. Problem - ozbiljne 8" tablete pravi samo apple, mini 4 je preskup jer je prestar (nisam koristio, kapiram da je tako zbog starog procesora) i ne podržava olovku.
 
Ja sam od skora u sličnoj dilemi i priči.
Prenio bih svoja iskustva - ko kupuje tablet za decu, obavezno da uključi u priču olovku (ako mu je do dece stvarno stalo, tj da ne igraju samo igrice već i da nešto kreativno rade, crtaju, pišu, boje). Jednostavno, tablet se uzima radi olovke, jer je sve mnogo komotnije i prirodnije kad je imaš u ruci. Svi tableti mogu da koriste običnu olovku, ali bolje je da imati aktivnu.

Trenutno najbolja kupovina je Ipad 2018, imao sam wifi i cellular model, radi fenomenalno i bez greške ali sam ih zamenio za telefon. Ovaj huawei m5 je isto sjajna opcija ko je na androidu.

Ipak moje viđenje stvari je da je za odrasle i za decu bolje uzeti 8 inch, jer mnogo bolje leži u ruci kad se igraju igrice i lakši je za nošenje u torbici. Takođe, lakše je kucati poruke - mislim da vertikalno sa njim bi imao brzinu kucanja kao na običnoj tastaturi. Problem - ozbiljne 8" tablete pravi samo apple, mini 4 je preskup jer je prestar (nisam koristio, kapiram da je tako zbog starog procesora) i ne podržava olovku.
Ili baš iz navedenih razloga uzeti veći tablet, pa da teže igraju igrice i četuju, a lakše rade nešto produtkivno i čitaju :)
 
Ne znam da li neko ima info.

Hocu da pazarim huawei mediapad m5 lite, ali mi je odlucujuci faktor olovka. Video sam da neka pakovanja dolaze sa olovkom a neka bez. Na oglasima ima dosta novih varijanti iz telenora, ali niko ne zna da mi kaze da li je pakovanje sa olovkom. Isao sam u 2 telenor radnje gde je ista prica, nemaju informacije. Da li neko moze da mi potvrdi ko je kupio ovaj tablet iz telenora.

Ja skoro uzeh za klinca na KP iz Telenora misleci da svaki dolazi sa olovkom, kad ono prilikom raspakivanja vakuum pakovanja, pogadjaj, nema olovke -.-
 
Upravo sam pogledao, i kod mene na kutiji je navedeno da je sa olovkom.
e29419070875d75bba2051b84779764c.jpg
 
Nisam ni primetio taj detalj, jer kao sto rekoh mislio sam da ide olovka uz svaki po difoltu, a i svaki unboxing koji sam pogledao imao je... eto prilike da moderatori pinuju ove nase slicice u prvi post da ljudi obrate paznju i traze sliku ovog dela kutije pri kupovini ako im je olovka dealbreaker.
 

Prilozi

  • 20200927_173845.jpg
    20200927_173845.jpg
    125.6 KB · Pregleda: 81
Par pitanja za M5 lite, beše idu Google servisi uz njega? Takođe, kako sljaka olovka za ovde koji je imaju, pogotovu ako neko ima iskustva sa S-pen, pa može da uporedi?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno