Šta je novo?

Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered

mare037

Slavan
Učlanjen(a)
26.05.2011
Poruke
1,119
Poena
245
Moja oprema  
Ostale periferije
PS5 Digital Edition
Tablet
iPad Pro 11 M2
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S21
Pametni uređaji
Galaxy Watch 5 44mm
Steam
PSN: mare037
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Originally developed by Infinity Ward, and now remastered by Beenox, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered delivers the full story experience with stunning high-definition visuals and the latest audio advancements, available first on PS4. Whether you lived it back in 2009 or you’re coming in fresh, this is an experience hailed by critics as one of the most memorable and incredible single-player story campaigns ever developed.

Od danas je dostupno na PS4 po ceni od 20$, dok kasnije dolazi na Xbox i PC.

Official Trailer:

https://youtu.be/x993FRC4rXA
 
Nije los remaster, radjeno je kao i MW remastered na istom/slicnom endzinu, jedino su jos dodali finu HDR implementaciju pa neke nocne a i dnevne lokacije deluju upecatljivije. Kampanju sam presao dosta brzo i podsetio se koliko su nekad bile zabavnije, pogotovo u odnosu na ovaj moderni kvazi propagandni tres u poslednjem delu.
 
Nije isti engine kao u MW remasteru...stari je ovo sa nekim sitnim upgrejdom...
 
Na PC nije tako drastična razlika kao što je bio slučaj sa MW1 remasterom. DF ovde nije baš odradio dobar posao jer upoređuje sa konzolnom verzijom od MW2, a ne sa PC verzijom koja je bila daleko superiornija.

[YOUTUBE]DqC1S_tbwTQ[/YOUTUBE]

Iz priloženog, ubačeno par post-processing i lightning efekata, malo dignute teksture i to je to.
 
Zapravo DF bas zna o cemu prica, poredjenje sa sa PC verzijom ne menja pricu jer poenta je da je ceo endzine pipeline preradjen na PBR, kao i kompletne animacije a ja bih jos dodao i zvuk koji nije onaj uzasni prskajuci oldskul COD, mada sad opet nije ni on par sa ovim novim. Vizuelno razlika je negde ogromna, recimo nivoi izranjanja i akcije na naftnoj platformi kao i bekstvo iz gulaga izgledaju bas, bas upecatljivo i bogami slicno trenutnom MW-u. Svakako razlika ce biti jos veca kad se potera u jos vecoj rezoluciji i nategnu efekti na PC-u.

BTW, kod tog lika gore na klipu izgleda kao da je PS4 video veoma kompresovan jer izgleda uzasno, presao sam pre neki dan i mogu ti reci da me je vizuelno igra na momente u nekim nivoima odusevila dok negde ne deluju nista specijalno, bukvalno ista prica kao i prethodni MW remastered.
 
Poslednja izmena:
Davno sam igrao MW1 i MW2, treba mi malo podsecanje :)

MW1 remastered je izasao pre par godina i sada se moze naci na Steamu.
MW2 remastered uskoro izlazi i bice samo na Bettle.netu.
MW3 jos uvek nema remaster.

I pre par meseci je izasao Modern Warefare reboot. Da li je njegova kampanja ista kao i u MW1 ili se nastavlja na trojku ?

Moze li neko ukratko da napravi retrospektivu tj, timeline radnje u igrama ?
 
Davno sam igrao MW1 i MW2, treba mi malo podsecanje :)

MW1 remastered je izasao pre par godina i sada se moze naci na Steamu.
MW2 remastered uskoro izlazi i bice samo na Bettle.netu.
MW3 jos uvek nema remaster.

I pre par meseci je izasao Modern Warefare reboot. Da li je njegova kampanja ista kao i u MW1 ili se nastavlja na trojku ?

Moze li neko ukratko da napravi retrospektivu tj, timeline radnje u igrama ?

konkretno obe igre su dobre i ovi remasteri su dosta toga promenili...mnogo je kretnja drugacija u remasteru i mnogo vise tu treba vremena da se naviknes...ako te bas zanima cod, moj predlog ti je da odigras starije naslove...a da ove preskocis, jer kostaju puno, a puno se teze kreces...
 
Nazad
Vrh Dno