Šta je novo?

ds market

whose

Poštovan
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruke
143
Poena
70
Da li je neko kupovao od njih? da li su pouzdani
 
Kupih pre >5 godina LG TV od njih u prodavnici u Piramidi.
U toku je bila promocija 5 godina garancije i svaki model je bio nabrojan na promo pamfletu, svi sem tog koji sam kupovao. Nije bilo logike da je tako, jer je model isti kao i ostali, a razlika je samo u postolju.
Pogleda li i oni, složili se da fali i da nije logično. Rekli da će poslati potvrdu da akcija važi i za taj model i posle nekoliko dana od kupovine su je dostavili.
 
Isto tako, pre malo vise od 5 god, narucio LG frizider i Beko masinu. Doneli, raspakovali da vidimo jel sve OK.
Samo sto su tada bili povoljniji 30 do 50eur po proizvodu (gledao belu tehniku), a sada bas i nema razlike od drugih radnji. Pogotovo sto dosta ovih vecih igraca sada daju popuste na odredjene kartice, rate i sl.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Ja uzeo baki lg tv kad je bila akcija 5 godina, bila ista slicna cena kao ostali najnizi +-10 eura, ali su oni jedini mogli da im taj dan stigne od distributera iz magacina u radnju a meni se zurilo da pokupim... Ispali fer, otvorili TV tamo, ukljucili, pomogli da utovarim i jos dali nosac i usb neki a nisu morali jer ja nisam znao da ide... preporuka :)
 
Uzimao sam nesto od tehnike za kuhinju,kvalitet proizvoda je bio ocajan,naravno nisu oni krivi ali su gnjavili oko vracanja istog,pa po meni za zaobici.
 
Ja sam kupio dve klime, šporet, mašinu za veš, aspirator, neku manju tehniku za kuhinju i još po nešto. Sve radi.

Jedini problem sam imao kada sam morao da vratim mašinu za veš jer nakon čitanja uputstva smo shvatili da nemamo prostoriju u kojoj može da radi bezbedno sa bebom u kući. Tu sam se namučio jer su tražili da im u sopstvenoj režiji dostavim zapakovanu i ne oštećenu mašinu, ali su uredno vratili novac kada sam je dopremio. Smarali su me za originalno pakovanje i uslovljavali vraćanje zbog toga, ali nakon par razmena emaila i telefonskog razgovora su stupstili loptu.
 
U kom smislu bezbedno? Zbog toga sto masina moze da se "seta" pa moze da povredi bebu ukoliko nemas odvojenu prostoriju za istu? Ili nesto drugo?
 
Ima nekoliko upozorenja oko isprarenja i vrelih površina mašine. Pa mora da bude van domašaja bebe/malog deteta.

Edit, sad vidim... fail... napisao sam mašinu za veš da sam imao problem, to je bio problem sa mašinom za sušenje veša.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno