Šta je novo?

Adsense i Youtube pitanje

cod3r

Cenjen
Učlanjen(a)
03.10.2011
Poruke
144
Poena
180
Pozdrav,

Malo sam u nedoumici sta da radim, bilo bi od koristi ako ima neko vise iskustva da mi izadje u susret.
Naime, radi se o Youtube kanalu gdje mi je omogucena monetizacija video klipova, problem nastaje gdje imam dva aktivna adsense naloga.
Jedan adsense mi je aktivan skoro 7 godina, dok sam drzao razne web portale, ali na tom nalogu vlasnik za primanje novca je moj drugar, jer sam morao na njega, zato sto su me prije toga na moje ime vise puta odbijali, nalog je i dalje aktivan.
Na drugom adsense nalogu pojma nemam sta se desilo, odma je odobren adsense nalog, ali nema nikakve aktivnosti na njemu, stoji 0e naravno.

Pitanje, da li ovaj odobreni Youtube kanal povezem sa Adsense nalogom gdje je vlasnik moj drugar koji mi podize novac, ili na ovaj novi, pa da cekam onaj pin za verifikaciju (Bog zna kad ce stici, ovo sa ovom pandemijom moze potrajati)?
I mogu li na ovaj adsense nalog (gdje mi drugar podize novac), dodati svoju karticu za primanje novca, jer citao sam da to nije preporucljivo, ili nemoguce, kolko sam dobro skontao, a u opciji stoji da se moze dodati.

adsense.JPG
Slike naloga, tu stoji ime moje i drugara mi.

A u Youtube studio mi nudi mogucnost da se prebacim na neki drugi Adsense nalog, kako bi poceli sa placanjem, pitam vas ovo zbog toga sto su guglovci kao sto znate, previse rigorozni po ovom pitanju.

Hvala unaprijed, zivi bili
 
Nazad
Vrh Dno