Šta je novo?

Motorola One Macro

tattoo

Cenjen
Učlanjen(a)
23.02.2013
Poruke
393
Poena
180
Gledam i ne mogu da nadjem za ovaj model da postoji tema.
Posto je supruga porucila ovaj model i sutra joj stize ja da vidim da li neko koristi ovaj model da napise neke svoje utiske, napisacu i ja njene kroz par dana.
Najvise me zanima kako radi Macro kamera posto je njen cilj da slika nokte koje radi za sada iz hobija.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, majci sam kupio taj telefon pre mesec dana, veoma sam generalno zadovoljan telefonom, baterija traje po 3 dana uz non stop koriscenje youtube-a i neta. Zvuk glasan i jasan. Ekran odlican za tu klasu telefona.
Makro kamera je fenomenalna, ja nisam verovao koliko blizu je u stanju da fokusira izuzetno. Preporuka, u toj klasi zaista dobar telefon
 
U nasem slucaju telefon katastrofa.Gasi se sam,baterija losa a povrh svega sto se nismo nadali od Motorole izgleda cemo zavrsiti i u novinama i kod nezavisnih vestaka.Telefon se puni kada je iskljucen a ne puni kada je ukljucen u servisu naravno nadju da je konektor pokvasen i pokvaren platimo i sada se nadamo u staru poslovnost one stare dobre Motorole da nam odobre zamenu za neki drugi posto kao u servisu kazu sada zavisi od Motorole i cekamo...Posle puno Motorola telefona u koje mozes da se zakunes ova situacija nas iznenadila i sve se nadamo da cemo resiti stvar i zameniti ovaj uzasni telefon,za koji nas jos ubedjuju da je do nas...nikada ovako nesto od Motorole nismo ocekivali
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno