Šta je novo?

Jeftine slušalice sa mikrofonom do 4k? A4Tech G520 ili nešto drugo?

Rolle

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2004
Poruke
153
Poena
320
Posle dugo vremena ostao sam bez slušalica, a kako uopšte ne pratim dešavanja na ovom polju potrebna mi je preporuka za nešto iz budžet kategorije.

- Dakle potrebne su mi slušalice sa mikrofonom koje će se pretežno koristiti za igre u kombinaciji sa discord-om.
- Nisam zahtevan korisnik i jedino što mi je bitno je da zvuk i kvalitet budu što bolji u ciljanom cenovnom rangu.
- Ono što mi nije bitno jeste dizajn, boja, osvetljenje (čak štoviše još bolje ako nije neko drečavo i šareno ili ga uopšte nema) i naravno proizvođač (što i nije realno očekivati neko ime u budžet segmentu).
- Nemam bluetooth adapter u desktop računaru tako da bt slušalice nisu u opticaju.
- Slušalice su mi potrebne sad, tako da u obzir dolaze samo domaće prodavnice i oglasi, tj. trenutno nije opcija poručivanja sa Aliexpresa, Ebay, Gearbest i sl.
- Iako nisam gadljiv na polovne stvari u ovom slučaju bih tu opciju preskočio zbog lake kvarljivosti

Nemam neki definisan budžet ali recimo da je negde do 4.000 rsd. sa tim da naravno ne bih potrošio više nego što moram.

Zbog prethodnih pozitivnih iskustava sa A4 Tech periferijama u tom cenovnom rangu, za oko su mi zapale A4 Tech G520 slušalice ali otvoren sam i za ostale predloge pogotovo što se u međuvremenu pojavilo brdo proizvođača, pretpostavljam kineskih, za koje nikad nisam čuo (Red Dragon, Marvo, Rampage, Ovleng i sl) i nemam predstavu koliko jesu ili nisu prihvatljivi.

Takođe mi je potrebna i preporuka da li ići na USB ili klasičnu 3.5mm varijantu i da li uopšte ima bitne razlike u ovom cenovnom rangu?

Dakle šta predlažete?
 
Hvala na predlogu, imam ih u vidu.

Ja sam više gađao na nešto sa većim jastučićima što bi dobro izolovalo zvuk, što da spoljni zvuci ne smetaju meni, što da ja ne smetam okolini. Ne znam koliko je ovaj Logitech dobar u tome.
 
Nije dobar za izolaciju, ali po mom iskustvu, svi jastučići se u tom cenovnom rangu raspadnu prilično brzo, bilo da su sundjer ili "koža". To, naravnom zavisi od učestanosti upotrebe. Za te Logi mogu da kažem da se čuju bolje od drugih za slične pare i da me čuju na mikrofon. Naravno, ako im j.... majku, mislim da nije presudan kristalan kvalitet zvuka, razumeće te.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno