Šta je novo?

App Store Serbia

Pa nisi baš upravu...
Postoje aplikacije koje su dostupne isključivo na Ger-Fra i sl... druga je stvar što one nama uglavnom nisu potrebne...
Koliko znam za plaćene alpikacije Apple uzima drugačije procente za sebe zavisno od regiona gde je aplikacija dostupna...
 
Ima samo moraš mnogo da skroluješ dole. Apple je malo sakrio.
 
Idi na sajt spotifya i klikni odatle, otvorice ti na
Srpskom storu. Ja instalirao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima, samo nije na vrhu kad kucas u search, skroluj dole i naci ces :)
 
Hvala i izvinite. Reagovao sam impulsivno. Nikad mi ne bi palo na pamet da ceprkam po aplikacijama
 
Pošto niko ne reaguje vec mesecima, ima li informacija da li su se setili da ubace sve google apps na srpski store???
 
Kako da reagujemo sem da cekamo? Nisu ubacili jos uvek vecinu njihovih stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao da morate da budete na našem store-u. Na us em ima akcija, budu sniženja, svega, najveći izbor. Ne znam čemu cimanje?!

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Koristiš paralelno više App Store acc i skida šta hoćeš odakle hoćeš odnosno sa onog Store-a gde ima ta app. Najmanji problem.
 
Imam ja i americki ali necu da se cimam ako ne moram. Morao sam jer sam menjao telefon ali cim se neka pojavi na nasem, brisem USA verziju i stavljam nasu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa o cimanju npr. u mom slucaju da sad pravim novi nalog za nas store da bi imao i nas. Meni je to cimanje kad nas store dobije sve app ako resim samo promenim zemlju dodam karticu i cao. Mada samo zbog AC+ ima da ostanem na USA. Jedino ako neke app ne budu dostupne tamo pa da bude prelazak ili dva sore-a pod moranje.
 
Smatram cimanjem sve ako ne mogu da zavrsim sta mi treba preko naseg stora. Ne interesuju me popusti , akcije ili bilo sta drugo koji postoje za druge regije i zemlje. Hocu da me Apple ispostuje, ponudi sve i ja sam spreman da platim i vise ali da imam sve sto se nudi ,bar besplatno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo recimo nema Youtube aplikacija,da je nisam vec instalirao ne bih je ni imao,cimanje. A to mi je u top 5 aplikacija koje koristim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristiš paralelno više App Store acc i skida šta hoćeš odakle hoćeš odnosno sa onog Store-a gde ima ta app. Najmanji problem.
znaci imas SRB store i US store i mozes da update YT app?

kako? moze screenshot?
 
Tako je. YT sam skinuo sa USA Store i vratio se na SRB Store. Samo će ti prvi put prilikom update-a YT app tražiti šifru za USA Store i to je to..posle ti više nikada neće tražiti ništa u vezi USA Store-a i najnormalnije radiš update i naravno ostaješ na SRB Store.
 
Tako je. YT sam skinuo sa USA Store i vratio se na SRB Store. Samo će ti prvi put prilikom update-a YT app tražiti šifru za USA Store i to je to..posle ti više nikada neće tražiti ništa u vezi USA Store-a i najnormalnije radiš update i naravno ostaješ na SRB Store.

Ja kad se vratim sa hrvackog stora na nas pise da aplikacija nije podrzana(sazam) a youtube ne vidi uopste


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dok si na hr storu, tu poskidas sta ti treba , izlogujes se pa se ulogujes sa nasim nalogom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otvoris store, kliknes na svoju sliku i tu se pojave instalirane, skrolujes na dole do kraja i imas sign out. Tu se izlogujes pa ulogujes pa izlogujes sa ta dva nasloga


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@dekiman moraš imati dva account-a. Posebno za CRO app store, posebno za SRB Store mada iskreno ne znam koji će ti CRO bolje otvori USA acc.
 
Kad pravim acc samo menjam mesto stanivanja i ostale podatke?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne nego pravis posebno svaki za obe drzave koje ces izabrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@dekiman skini na comp iTunes 12.6.4
Kreni da skidaš neku free app
Onda idi na create New Apple ID
Pre toga pripremi neku adresu u USA
(nađi neki hotel bilo koji USA grad i prekopiraj)
Imaš tutorijale na YT. Ovo možeš raditi i preko tel ali meni je lakše na comp-u.
 
Ako ćeš slučajno da kupuješ na US store, preporuka za neku adresu u Delaware - imaju 0% sales tax.
 
Kako placate sa usa naloga?(dali vaze nase kartice)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupuješ gift kartice u određenoj vrednosti, ubaciš ih u svoj nalog (redeem) i onda trošiš tako.
 
A to mozes kupiti preko apple store aplikacije (gift card) gde mozes sebi poslati istu i platiti nasom karticom. Tako da ne placas namete online prodavnica.
 
Nazad
Vrh Dno