Šta je novo?

App Store Serbia

Ja sam dobio update za drive i youtube. Racunam da ce ici i za ostalo a i ako ne ide, sto ti kazes, rade normalno tako da me ne tangira previse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Javite kad se pojave filmovi i serije
Hvala

J

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Apple tv+? Nece to skoro , ako im ne zafali para[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slazem se.. to bi znacilo prevod svega.. mada sad bi mogli poceti kad jos nema toliko sadzaja. :)
 
Ja sam dobio update za tripadvisor pre 2 dana....
 
Meni kada pokušam da uradim update kaže: The developer has removed this app from the App Store. IOS je 12.4, možda je do toga.
Ali na kraju krajeva nije to ni bitno, pojaviće se i ove aplikacije u našem storu kad tad.
 
Kako ins. Google maps (srb store) nema ih u prodavnici znamo to,a da ne menjam region,neki ipa fajl itd?
 
Mislim da je najprakticnije napraviti novi CRO nalog samo za te aplikacije. Posto su free ne mora se dodavati kartica, samo billing adresa. Normalno rade updateovi posle.
 
Ni jedan update nije stigao za google aplikacije kojih nema u nasem store-u posle prelaska. Rade normalno, doduse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To nije tačno. Ja sam juče update-ovao YT bez problema.
 
Mozda kod tebe nije tacno, kod mene jeste[emoji6] Meni poslednji update za druve 20.4 taman kad su pustili Srbiju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je zato sto si promenio region na SRB verovatno. Isto je i meni bilo dok nisam napravio novi nalog na CRO store.
 
Pa ja i jesam presao sa Cro. Malo mi smeta sto nema tih aplikacija kod nas ali nije strasno. Za sada radi kako treba, setice nas se i Google kad tad[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam otvorio novi SRB acc. YT je skinut ranije sa USA Store-a i juče sam ga najnormalnije update-ovao i ako ga nema na SRB Store.
 
@DGoran da, ako samo promenis region i odes na onaj na kom ta aplikacija nije dostupna, neces dobijati update. Da bi update radio, treba ti nalog na kom je app dostupna (dakle ne onaj na kom si promenio nalog sa CRO na SRB).

Treba da bude ovako kako je @wifininja napisao, da je app skinuta sa nekog drugog naloga koji je vezan za store na kom postoje Google apps.
 
Razumem ja vas obojicu . Imao sam cro od pocetka, godinama. 20.4 prelazim na srb store. Znaci zackoljica je da je trebao ostati hr nalog a za srb otvoriti novi ili bilo koji stari sa kojih su skidane aplikacije da je ostao aktivan.?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je. Kad krene update prvi put, pita te za password tog drugog naloga i posle toga vise ne pita, normalno se skida svaki put kad izadje nadogradnja.
 
Znaci google maps je dostupan na cro prodavnici sa novim nalogom/emailom? Sto se tice dodatog broja na srb nalogu beshe samo treba da se izlogujem sa facetime/i message i broj ce se izgubiti sa srb naloga?
 
Sto se google maps tice - da. Ovo drugo ne znam, neko drugi ce odgovoriti.
 
U suštini sve aplikacije su dostupne. Ostaviti iCloud na SRB a menjas naloge na AppStore-u. Kad poskidaš sve vratiš se na SRB nalog. Samo treba vremena napraviti nove naloge. Bar ja tako radim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam ja jedan na americkom ali mi se ne da njakati tamo vamp da bi uradio update. Ako ne bude za mesec, dva, onda cu se prebaciti da ih apdejtujem pa ponovo cekti Google da pusti kod nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa mislim da je već svima jasno da je SerbianEnt zaslužna za sve....i za App Store, i za Apple Pay koji ćemo uskoro dobiti, i za to što mi imamo iPhone...ma za sve su oni zaslužni...
Ako ste slušali šta Brana priča čuli bi ste kako se poslovi završavaju u Apple-u..znači ako je njemu verovati sve ide po principu znaš me znam te.
 
Nezgodno...
 

Prilozi

  • 099DD759-EC82-4F6C-99D4-684A41C24073.jpeg
    099DD759-EC82-4F6C-99D4-684A41C24073.jpeg
    104.4 KB · Pregleda: 381
Uskoro bi trebalo da Microsoft Office aplikacije postanu dostupne Word, Excel, PowerPoint


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Posto vidim da se o ovome mnogo prica, ajmo jedno prosvetljenje :)

SRB Appstore je besmislen isto koliko i CRO, ili svejedno GER/FRA. Fazon je valjda biti na najboljem storeu sa najboljim izborom softvera koji prvo tamo stize, a usput je i najjeftiniji, a to je USA store. Kupite iTunes card na Amazonu, stize za 5 sekundi, ubacite pare i kupujete. Svi ostali storeovi nikada nece biti kao US store.
 
Pa mislim da je već svima jasno da je SerbianEnt zaslužna za sve....i za App Store, i za Apple Pay koji ćemo uskoro dobiti, i za to što mi imamo iPhone...ma za sve su oni zaslužni...
Ako ste slušali šta Brana priča čuli bi ste kako se poslovi završavaju u Apple-u..znači ako je njemu verovati sve ide po principu znaš me znam te.

"Znas me znam te" je bukvalno suprotno od svega sto je Apple ikada radio, da je tako dobili bismo sve ostalo mnogo ranije, ovako smo "poslednji" na svetu, bas tamo gde smo kao ekonomija i država.
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da se o ovome mnogo prica, ajmo jedno prosvetljenje :)

SRB Appstore je besmislen isto koliko i CRO, ili svejedno GER/FRA. Fazon je valjda biti na najboljem storeu sa najboljim izborom softvera koji prvo tamo stize, a usput je i najjeftiniji, a to je USA store. Kupite iTunes card na Amazonu, stize za 5 sekundi, ubacite pare i kupujete. Svi ostali storeovi nikada nece biti kao US store.

Najbolje je kupiti na Apple store aplikaciji, bez da placas vise nekom drugom prodavcu..
 
Nazad
Vrh Dno