Šta je novo?

App Store Serbia

Pitanje, Itunes sr, za sad nema filmova i serija ili je problem kod mene

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Prebacio kao test na jednom nalogu, radi lepo i nasa kartica iz prve, apple music daje 6 meseci free za nas, apple tv+ ne radi, nadam se da ce proraditi...
 
Na USA je 3 meseca free apple music


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je bilo očekivano. Zbog pada prodaje telefona Apple je agresivnije krenuo da širi pristup servisima. 20 zemalja, po 100.000 pretplatnika prosečno recimo po 5€ mesečno samo za muziku + iCloud + 30% od kupovine aplikacija.
 
Imam problem... Prebacio sam account na SRB na tabletu i odmah aktivirao Apple Music - family share. Na jedan nalog mi je bio vezan samo jedan iPhone i tu je odmah sve proradilo. Na dva naloga su mi bili vezani po jedan iPad i iPhone i tu je bilo malo problema, ali je na kraju sve proradilo. Na mom iPhone (koji je vezan za isti nalog kao i iPad) ne mogu da pokrenem Apple Music i dobijem poruku: "This Apple ID is only valid for use in the Serbian Store". Kad pokušam da proverim na koji store mi je vezan nalog na iPhone piše: "To change stores you must first cancel your Apple Music subscription". Prvo pitanje je ako otkašem Mussic trial, da li mogu ponovo da aktiviram trial i drugo da li neko ima ovakav slučaj i rešenje. Hvala

Edit: Rešio sam! Sa telefona sam kupio 200GB na iCloud i proradio mi je Music i na iPhone. Eto, možda nekome pomogne ;)
 
Sad samo još da sačekamo da vidimo da li će Apple Music da proširi biblioteku za Srbiju pošto je trenutna ponuda krajnje očajna, pa na jesen da se konačno ratosiljam raspalog Deezera i da odrešim kesu.
 
To ce biti prava stvar, uz family plan izadje bukvalno dzabe, do tada i dalje placam na US nalogu, na drugom uredjaju [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Поздрав свима. Имам једно питање. Купио бих iCloud меморију, да ли ће месечно да ми скида новац са рачуна и да ли могу да откажем после пар месеци ако не желим више ?
 
Jel može neko u par koraka da objasni kojim redosledom da ukinem HR adresu tj store i promenim na SRB?
Takođe ima uključenu iCloud opciju od 50gb na HR store-u.

Hvala unapred.
 
Ne još uvek
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li to zavisi od Apple ili od naših banaka i NBS?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino što sigurno znamo jeste da MasterCard radi na tome i to je dva puta potvrđeno javno sa njihove strane. Na čemu se tačno radi, da li postoji neki problem ili ne nikada nećemo saznati. Ostaje samo da čekamo.
 
Kakvo je stanje sa aplikacijama? Jel osiromaseno? Najvise pitam zbog streaming servisa: YouTube, Spotify, Netflix? Ima li neki link da se proveri sta sve ima ponudjeno na nasem store-u?
 
Iako je iPod Nano star 14 godina jedini Apple uređaj koji posedujem, rekoh danas da probam Apple Music na svom telefonu (Andorid). Prvo sam išao da kreiram Apple ID i sve je išlo OK, izabrao sam kao region Srbiju.
Međutim, kad želim da dodam karticu (payment method), onda nema Srbije kao regiona koji mogu da ubacim.

EDIT: Uspeo sam da dodam karticu direktno iz Apple Music aplikacije.
Radi, svira.
 
Poslednja izmena:
Možeš i u 6om mesecu. Možeš kad hoćeš.
 
Meni ne prihvata erste mastercard, na HR radi najnormalnije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima problem sa icloud storage upgrade, promenio sve na SRB i hocu da dokupim memoriju ali stisakm upgrade ali nista se ne desava gore kao ocita jedno 2-3s onaj krug i tjt nece da mi da pristup da promenim plan
 
Promenio sa HR na Srbiju, i vidim da nema Netflix aplikacije više u storeu. Nadam se da će dodati ovih dana. Srećom pa ostane od ranije instalirana, samo što ne može da se ažurira trenutno.

Takođe je zanimljivo da prolazi Visa iz Intese a Mastercard ne. Za sada...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Netfilix ti je stigao, ako te zulja[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je nekako moguce videti spisak aplikacija po zemljama? Da ne pravim jos jedan nalog samo da bi proverio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
you can browse the iTunes store here:

http://itunes.apple.com/us/browse

This is the US store - if you browse to your app, and then replace the 'us' part of the URL with the country code for the store you want to check (e.g. 'fr' for france, 'ie' for Ireland, etc) - you'll either get brought to the entry for the App in that country, or get an error message that the app is not available.

Za Srbiju je rs skracenica
 
Da li postoji neka tehnicka podrska za Apple Srbija? Pitam jer mi je ID suspendovan na hrvatskom nalogu, boga pitaj zasto, klasika, pa do sada nisam mogao da zovem da mi to rese, a sada bih mogao. Ako postoji neki broj za Srbiju. Postoji li?
 
Ne. Zoveš +448001076285

Skype pozivi su besplatni
 
Nazad
Vrh Dno