Šta je novo?

App Store Serbia

Pitanje US nalog koji imam, je u dolarskom plusu, i dok ne potrošim kredit ne mogu da promenim zemlju, otvorio srpski drugi nalog na ženu sve prošlo OK sa domaćom karticom, da li ima sistem da njoj pošaljem kredit, ili moram da ga istrošim pa onda da promenim zemlju

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Moras da ga potrosis, ne mozes njoj da posaljes, samo nekome ko je takodje na US.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Promenio sa HR na Srbiju, i vidim da nema Netflix aplikacije više u storeu. Nadam se da će dodati ovih dana. Srećom pa ostane od ranije instalirana, samo što ne može da se ažurira trenutno.

Takođe je zanimljivo da prolazi Visa iz Intese a Mastercard ne. Za sada...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nadam se da će dodati ovih dana. Srećom pa ostane od ranije instalirana, samo što ne može da se ažurira trenutno.

Nema to veze, od pre nekog vremena su omogucili apdejt iako nisi ulogovan, bitno da je app instalirana. Npr ja imam HBO Go sa CRO appstore a stalno sam ulogovan na USA nalog i apdejtuje redovno.

Fali dosta aplikacija jos uvek, npr Youtube :)
 
Trenutno nema Youtube i jos neke Google aplikacije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probaj da kupis karticu ali sa recimo 2,76, da bi ti ostalo 2,99 da kupis neku aplikaciju jer su sve na ,99


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Minimalni iznos za gift card je 10$
 
Znam. Ali recimo pise da moze od 10-200. Nisam probao u decimalama da kupim ali probacu. Jer to je jedini izlaz iz USA store osim da se zove apple support.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mora da se zove, mogu i preko chat-a da ti skinu, ako imas US nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Osim (većine) Google aplikacija nema ni Netflixa, već sam s njima na chatu da ih poguram da isklikću na portalu šta treba.
 
De, vidi da i apple music poprave, fali tona stvari, nema Iron Maidena lol
 
Ne mora da se zove, mogu i preko chat-a da ti skinu, ako imas US nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako da im javim moj US nalog smešan k'o bioskop, ulica Preradovićeva 18,Zagreb a država New York [emoji2962][emoji2962][emoji2962]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Verovatno im je dovoljan samo Apple ID, gore je mikenzi to lepo objasnio.
Skines Apple Store aplikaciju ako vec nemas, ides na Get Help pa Chat.

IMG_1074.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l probao neko povezivanje MasterCard-a sa srpskim App store-om? Konstantno mi izbacuje da je broj kartice pogrešan. Nisam ranije koristio ovu opciju, htedoh da aktiviram onaj trial apple music. Ili pak mora Visa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Povezao sam ja jutros,bez problema..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Master Sber banke a radio je i na Hr store-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Master card otp banke radi iz prve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako povezem master card na jednom nalogu, da li u buducnosti mogu istu karticu da registrujem na drugi nalog? Sada imam iphone za posao, pa da znam ako u buducnosti uzmem i za privatan broj...

Huawei P30
 
Je l probao neko povezivanje MasterCard-a sa srpskim App store-om? Konstantno mi izbacuje da je broj kartice pogrešan. Nisam ranije koristio ovu opciju, htedoh da aktiviram onaj trial apple music. Ili pak mora Visa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni nije hteo isto da prihvati Mastercard, ali Visu jeste.

Do sada sam na HR st koristio Mastercard bez problema.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako povezem master card na jednom nalogu, da li u buducnosti mogu istu karticu da registrujem na drugi nalog? Sada imam iphone za posao, pa da znam ako u buducnosti uzmem i za privatan broj...

Huawei P30

Mislim da moze do 3 naloga na jednu karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad se pojavi Apple Pay, da li se tada za plaćanje koristi kartica koja je vezana za nalog ili može neka druga, jedna ili više?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dal se moze povezati sa intezinom visa internet karticom?
I kakva je situacijom kad udjete na top listu aplikacija? Dal redja najpopularnije kod nas ili?
 
Poslednja izmena:
Može Intezina siva internet kartica, provereno
 
Menjao sam ja i internet karticu, master, Amex i običnu vizu i sve su prolazile.
 
Imam problem... Prebacio sam account na SRB na tabletu i odmah aktivirao Apple Music - family share. Na jedan nalog mi je bio vezan samo jedan iPhone i tu je odmah sve proradilo. Na dva naloga su mi bili vezani po jedan iPad i iPhone i tu je bilo malo problema, ali je na kraju sve proradilo. Na mom iPhone (koji je vezan za isti nalog kao i iPad) ne mogu da pokrenem Apple Music i dobijem poruku: "This Apple ID is only valid for use in the Serbian Store". Kad pokušam da proverim na koji store mi je vezan nalog na iPhone piše: "To change stores you must first cancel your Apple Music subscription". Prvo pitanje je ako otkašem Mussic trial, da li mogu ponovo da aktiviram trial i drugo da li neko ima ovakav slučaj i rešenje. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno