Šta je novo?

App Store Serbia

Ako se ne varam, jedina debitna kartica koju RF i Intesa nude u svojim paketima tekucih racuna i jeste Visa osim nesrecne Dine :)
 
Da li ima neki novih info? Da li bi sutra mogli konačno da čujemo dobre vesti?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Znaćemo sutra.
 
Trebalo bi 10.4 u ponoć po Cupertino vremenu odnosno 11.4 u 9h ujutru po našem. Videćemo ;)
 
Moj je us nalog :) od danas dobijamo app store ljudi :)
 
Tesko, nista pre sutra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas po americkom
Vremenu u 10 znaci nasem oko 7-8
 
Ja sam cito da developeri imaju do 10 .4 da odrade sta treba a to znaci i danas ceo dan po njihovom vremenu. To mu dodje 9 ujutru po nasem ali sutra. Odlicno ako gresim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Developeri mogu da štikliraju checkbox i nakon današnjeg dana, to im je bio heads up od Apple - a da će se danas desiti proširenje na nova tržišta i da mogu da prihvate novi ugovor ako žele da im aplikacije od starta budu dostupne na novim prodavnicama.

Kad se 2012. poslednji put desilo proširenje na nova tržišta, novi regioni su pušteni istog dana odjednom pa cenim da će tako biti i sa nama.

Samo dok ekipa u Kupertinu ustane, umije se, popije prvu jutarnju kafu...
 
Ko zna do kad ce krljati, oni u karantinu pa mogu da spavaju do podneva


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Biće sutra oko 9:00 [emoji2]
 
Prelaziti sa us naloga ili ne?
 
Nisam ni bio na Usa tj jeste mi neki stari nalog koji sam koristio jer sam moj glavni dao drugu na 5,6 g . Kad sam ga preuzeo presao na hrv. Istog minuta kad se pojavi, prelazim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I dalje ništa...
 

Prilozi

  • Screenshot 2020-04-11 at 09.06.21.png
    Screenshot 2020-04-11 at 09.06.21.png
    86.8 KB · Pregleda: 218
Prodje i Dan bezbednosti ali od store-a za Serbiu nista[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Čekamo još....biće...sad može biti bilo koji dan ali najkasnije do WWDC 2020 koja je u junu.
 
  • Like
Reagovanja: M J
9750748a304084be18e843aa9c4edaa2.jpg


Za developere.
 
Poslednja izmena:
Kroz telefon nemam opciju promene, ne znam sta predstavlja ta tabela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obzirom da je multi choice, očigledno nije izbor zemlje za AppStore. Verovatno odabir zemlje gde će se nuditi aplikacija, za devove.
 
To je azurirano u backend-u, nije jos pusteno live.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ovo je dragocena info,znaxi da ce i forehand uskoro[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko to obično traje, iz BE u FE?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Koliko smo dosad cekali, jos malo da se strpimo. :D
 
Da li se konkretno zna sta ce se promeniti za krajnjeg korisnika od momenta kada konacno ne bude morao da se krije po raznoraznim ulicama Zagreba ili Njujorka? :)
Da li cu napokon, kada udjem na Top charts za bankarske aplikacije, moci da vidim samo aplikacije koje su meni korisne, odnosno koje se nalaze u Srbiji? Da li cemo konacno imati top listu aplikacija samo na nivou Srbije?
 
Vremenom će doći do toga.
 
Jel moze neko da mi pomogne da uplatim icloud prostor(GB) na hrvatskom storu i da li to uopste moze ?Pokusao sam visa karticom ali ne prolazi verovatno zato sto me banke nemaju u HR sistemu....Unapred hvala.
 
Može. Ja placam karticom komercijalne banke. Bitno je da imas debitnu (internet) karticu. Pokusavaj vise puta. Meni je proslo tek 10 put kada sam za malo odustao [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno