Šta je novo?

App Store Serbia

Pošto GooglePay neće stići nikada, a i da stigne 100% sam siguran da ga mts banka ne bi prihvatila ni tada, izgleda ću morati da menjam i religiju i banku.
 
MTS Banka je sve samo ne banka :)
 
@Syntaur sada bar znamo da nema prepreka za Google i Samsung Pay.
 
nemam pojma, ne znam zasto mi se vrzma po glavi ideja da su to recimo filmovi koji su kupljeni preko drugih servisa (mozda ranije sa itunes-a)
 
Ima li naznaka da ce se YT ili Google App pojaviti za nas region uskoro? Nedavno se prebacih na iOS i samo me nedostatak te dve aplikacije iritira. (Znam da mogu da menjam country region za store i da prevarim sistem, ali nesto nisam zainteresovan za takva resenja).
 
Ne znam ali vise nema smisla da nema njihovim aplikacija za nasu drzavu. Sramota.
 
Sta je preporuka za region? Pokusao sam da budem na srpskom regionu neko vreme, ali bih voleo da koristim YouTube i Shazam aplikacije kao i da aktiviram iMessage servis presto apple id naloga I na Mac-u a nista od toga ne mogu sa srpskim nalogom. Ako bih pravio nalog na usa, je l postoji ikakav nacin da se provuce neka druga kartica osim americke?
 
Napravi US nalog i dokupljujes gift kartice za dopunu. Njih mozes da platis nasim karticama direktno od Apple-a i bez provizije i dodatnih troskova.

Aktivacija iMessage-a bas i nema veze sa regionom na koji si registrovan :)
 
Srbije nema medju regionima u izboru aktivacije imessage preko apple id-, ne preko broja telefona.
Thanks za ovaj tip za gift kartice
 
Napravi US nalog i dokupljujes gift kartice za dopunu. Njih mozes da platis nasim karticama direktno od Apple-a i bez provizije i dodatnih troskova.
Sori na duplom postu, sto se gift cardova tice, je l si mislio na kupovinu direkt na apple sajtu pa delivery putem emaila? Posto vidim da za billing adresu na check out delu isto nema Srbije.
 
Upravo uzeo, thanks :) Prolazi iako je billing adresa radnja za prodaju bongova u santa clari <3
 
Cao ljudi,

Nedavno se prebacih sa androida na ios, a sad tek videh da nema google photos aplikacije u nasem app store-u. :/

Kako zaobici ovaj problem? Da li moze jedino promena regiona na drugi, pa da skinem app pa da vratim na nas? Da li ce mi aplikacija ostati instalirana i omogucena za upotrebu?
 
Ne nego kreiraj dodatni nalog(na zemlju u kojoj ima to, npr Hrvatska) pa skines i vratis se na svoj . Funcionisace sve , samo ce ti prvi put traziti sifru.
 
Sjajno, nije mi to palo na pamet da moze. Hvala puno!
 
kakva su vam iskustva sada nakon 3 godine?
napravio sam srpski nalog na burner telefonu da vidim kakva je situacija sa aplikacijama, i od svega sto koristim jedino nisam nasao paypal i playstation app, sve ostalo je bilo dostupno
ovo ostalo sto je ranije prijavljivano da nedostaje je sve tu (google maps, drive, netflix, spotify itd.)
ima li smisla menjati store u ovom trenutku (nemam posebne razloge sem toga sto bih zeleo da budem deo lokalnog store-a, ako nista makar kao dodatni broj korisnika)
 
Ima sve. Playstation app nema zato što još uvek Sony nema srpski store za PS.
 
Kad sam procackao malo dublje skontao sam da mi je apple music ipak previše bitan faktor, a izgleda da podosta albuma fali na našem apple music, makar ono sto ja slušam (poredio sam sa nalogom na UK store-u koji trenutno koristim), šteta..
 
Nazad
Vrh Dno