Šta je novo?

Nov telefon do 500e

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Pozdrav, drugar hoće da pređe sa iPhone 8 plus na neki android, koji je telefon trenutno Best buy do 450-500e?
Da li je xiaomi mi note 10 pro dobar izbor?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zasto ljudi preporucuju samsunng, kada nasa verzija ima exynos procesor koji je mnogo losiji od snapdragon procesora, gore su i fotke i performanse i baterija...ima toliko odlicnih telefona...xiaomi, oneplus, pa cak i huawei...mi 9t je takodje odlican izbor...za 300-350e ima odlican fon, ostatak potrosi na toalet papir i brasno... :D
 
Ja isto trazim telefon u ovom rangu i kako god da okrenem izbor se svede na s10 i p30.
Sad samo pitanje koji od ta 2.

Edit: @unique93 pa ni u huaweiu nije snapdragon.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Al pixel nema garanciju. S10 bi izbegavao i zbog baterije i zbog grejanja. P30/pro, Iphone Xr, s10 lite, 3 top telefona u toj ceni a da imaju normalnu garanciju. Naravno pixel ko moze da se snabde isto super.
 
Mislim da je p30 najbolji izbor. Dobar ekran(beše Samsung Amoled), dobra baterija, dobre kamere, legalna garancija, a kompaktan telefon. Nekome je minus emui i to bi mu jedino bilo minus. Cena je relativno ok, jer ih ima polovnih sa još 1.5g garancije već za 300e, a novi su oko 400e.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ma i emui je super ko zna da ga ispodesava, ja nikakve probleme nisam imao sa zadnja 3 huawei-a.
Slažem se da nije loš toliko. Meni iskreno više odgovara čistije iskustvo. Mene je davno nervirao emui što je mnogo brzo ubijao aplikacije iz Rama. Mada to donosi dobru bateriju, a i to je bio dosta slabiji uredjaj i na novima se to ne dešava.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pixel mi je isto ok, nije mi toliko bitna garancija.
@proday mislim da si mi bas ti jednom prilikom rekao, da mu je slaba baterija.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pixel mi je isto ok, nije mi toliko bitna garancija.
@proday mislim da si mi bas ti jednom prilikom rekao, da mu je slaba baterija.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Siguran sam da jeste ali zato sve ostalo na mestu...+ sam gotovo siguran da je bolja od s10 (od s10e potvrđeno jeste)! [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne moze da se otkljuca na Huawei BL. Kome garancija nije bitna, onda Pixel i nema greske. Samo pazite P30 ima izuzetnu bateriju, a i kameru sa vise feature-sa od Pixela. Ne znam kako se S10 lite drzi na polju baterije, ali mozda je on nekako najisbalansiraniji, ima bolji ekran i chip i od Pixela i od P30. Ima camera feature-sa vise od Pixela, slicno kao P30. Snjima Bolje od P30. Nekako on mozda dodje kao best buy bar po meni. + garancija regulare.
 
Uh to su sve ogromni telefoni (za moj ukus). Ovaj pixel 3 je tesko naci na oglasima. Tako da se opet izbor svodi na p30 i s10. Mada vidim da generalno niko ovde nesto ne hvali s10.
Iskreno kod p30 su mi mane jedino sto nema ip68 zlu ne trebalo, i eventualno sto nisam nikad koristio emui.
Jel p30 ima ravan ekran?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Eno na oglasima Pixel 4 za 550eur. Ako vec uzima nov, nek uzme najnoviji za malo vise para.
 
^ Baci oko i na Sony Xperia 5, zanimljiv telefon u tom cenovnom rangu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobar predlog (telefon jeste izduzen ali dovoljno kompaktan/uzan, odlican hw/sw + IP68), ipak postoje 2 problema - cena prelazi budzet za 40-50 evra i samo 2-3 prodavca na KP (navodno) imaju taj telefon u ponudi, treba proveriti i sve vezano za garanciju.
 
Poslednja izmena:
Pa rece covek da mu garancija nije bitna, u tom slucaju bih isao na taj Sony ili P4, makar malo izasao iz budzeta (40-50€). Govorim i iz ugla iPhone korisnika, samo klotina, dobar hw/sw i photo/audio kvalitet, bez ikakvog budzenja i potrebe za istim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno