Šta je novo?

Nov telefon do 350€

ecanikajo

Slavan
Učlanjen(a)
09.07.2008
Poruke
16
Poena
304
Drustvo, treba mi savet, vase misljenje za kupovinu novog telefona sa cenom do 350€. Buduci da je u pitanju poklon, jedino sto je pod obavezno je da telefon bude nov i sa racunom (zbog garancije). Hvala vam unapred.
 
Nema smisla ići sa Mi9T na Mi9... Što ga menjaš uopšte? Nema za te pare ništa puno bolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smorio me, kao i svaki telefon posle nekog perioda. A Mi 9T imam od launch-a.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja ne vidim ni za 500 šta ima značajno bolje od Mi 9T, a kamo li do 350. I ja imam istu dilemu i ničeg zanimljivog nema ni na vidiku, ova godina mi je promašaj što se Androida tiče, možda po prvi put pređem na jabuku na jesen
 
Ne razumem vas. Kojom logikom nije npr Mi 9 upgrade? 855 vs 730 + kamera koja ima OIS. 310e
Honor View 20 (kirin 980) takođe, ima verzija 8/256 za 320e na kp.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne razumem vas. Kojom logikom nije npr Mi 9 upgrade? 855 vs 730 + kamera koja ima OIS. 310e
Honor View 20 (kirin 980) takođe, ima verzija 8/256 za 320e na kp.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Mi 9 nema OIS. Previše izbočene kamere, osetno slabija autonomija, ekran sa izrezom.
Mi 9 ima za nijansu bolje senzore, ali nema OIS tako da razlike u realnosti i nema. Jedini upgrade je procesor, mada čisto sumnjam i da će tu da se oseti neka velika razlika u radu.
 
Da ne otvaram jovu temu već da se nadovezem
Jel pravi Upgrade sa S9+ na S10 lite?
Znam da su procesor i baterija milja a ispred. Zanima me ostale komponente (kamere, Display...)
Doplata bi bila nekih 100e sa polovnog s9+na novi s10 lite
 
Tel nije za mene vec za suprugu. Videh da nema bežično punjenje a ona se navikla na to...
Stereo zvuk joj ne znači puno...
Imam punudu za 300e ali bi morao da vozim 100km i nazad. S9+ sa još god dana garancije može da se proda za 250 pa bi doplata bila i manje od 100e
 
Trenutno imam Huawei Mate 10 lite, vec 2 godine. Hocu da ga zamnin,
mozete li mi preporuciti neki 35.000-40.000 dinara. Sta je najbolja investicija po vama?
Najvise koristim standardne aplikacije i kamere, obe. Igrice ne. Hvala
 
Poslednja izmena:
Uzmi Xiaomi Mi 9T sa 128gb...ne treba ti nista bolje...dobijes super snapdragon 730, koji je i vise nego taman za 90% korisnika, amoled ekran bez notcha i punchole-a, 4000mah bateriju, dobre kamere(odlicne sa gcam-om)...mislim da je to najzaokruzeniji fon do sad... :)
 
Uzmi Xiaomi Mi 9T sa 128gb...ne treba ti nista bolje...dobijes super snapdragon 730, koji je i vise nego taman za 90% korisnika, amoled ekran bez notcha i punchole-a, 4000mah bateriju, dobre kamere(odlicne sa gcam-om)...mislim da je to najzaokruzeniji fon do sad... :)
Upravo citam i u pravi si, najbolji izbor do te sume, gledam recenzije i odusevljen sam.
Definitivno mi je 1 na listi.

Samo mi jos potvrdi molim te koji je bolji

XiaomiRedmi Note 9 Pro
ili
Xiaomi Mi 9T
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanjce da ne otvaram novu temu..
Śta je bolja kupovina :
Mi 9T, Nova 5T ili Moto One Zoom ??
 
Mi 9T se malo teze nalazi trenutno, on bi bio moj izbor jer je full ekran napred.

Opet ako zelis najbolju kameru u klasi, OIS i garanciju od operatera od dve godine onda je Moto One Zoom brutalan deal za 230e po oglasima, ima novih. A i SD 675 na njemu uz 4GB rama je vise nego dovoljno za 95% korisnika.
 
Mi 9T se malo teze nalazi trenutno, on bi bio moj izbor jer je full ekran napred.

Opet ako zelis najbolju kameru u klasi, OIS i garanciju od operatera od dve godine onda je Moto One Zoom brutalan deal za 230e po oglasima, ima novih. A i SD 675 na njemu uz 4GB rama je vise nego dovoljno za 95% korisnika.

Može da se nađe 9T ali za nekih 40.000 RSD.
A Motorola mi se baš sviđa ali nisam uspeo da nađem neki model po oglasima. Viđao sam po radnjama za 45.000 RSD, a opet mislim da je to mnogo..
Mogao sam 9T pro uzeti za 33.000 RSD ali star 1 mesec..a ja volim da je novo pa makar dao i neki dinar više. Ne znam što ali eto..
Jurim 9T ili Moto Zoom..pa šta bude povoljnije ću uzeti.
Oba su mi ok, baš su dobri telefoni i baš mi se sviđaju.
 
Potrazi na KP, ja ih nalazim za ~230e nove.

edit: Evo ima i za 215 i 220e novi sa 2 godine garancije operatera.
Uzeti npr. RN9S na crno za isti novac pored ovakvog deal-a je u najmanju ruku smesno. Poredjenje dajem samo, posto su im cene identicne.
 
Poslednja izmena:
drugari, imam pitanje, ma koliko zvucalo cudno, na pragu sam kupovine Xiaomi Mi 8, modela iz 2018. u vakuumu, nekoriscen 210e...
zanima me koliko je kamera zapravo losija od ovih nasminkanih novih modela od 48 i 64Mpx. bolji dozivljaj ce biti od mi a2 trenutnog u tom sam siguran.. novca vise nemam inace bih isao na mi 10 ili poco f2 pro. hvala
 
drugari, imam pitanje, ma koliko zvucalo cudno, na pragu sam kupovine Xiaomi Mi 8, modela iz 2018. u vakuumu, nekoriscen 210e...
zanima me koliko je kamera zapravo losija od ovih nasminkanih novih modela od 48 i 64Mpx. bolji dozivljaj ce biti od mi a2 trenutnog u tom sam siguran.. novca vise nemam inace bih isao na mi 10 ili poco f2 pro. hvala
Kamera je odlična. U ll daleko bolja od mnogih novijih senzora. Uz Gcam pravi odlične slike, ja sam zadovoljan. Video na stock kameri takođe dobar. Jedino bih voleo sa imam ultrawide umesto ove beskorisne telephoto. Mada pre 2 god je tele bila wow...
 
Nazad
Vrh Dno