Šta je novo?

Ipad odjednom zakljucan

bajpasovan sigurno.radio si ota,zato je funkcionisalo.nije ti taj apple serviser nista uradio,odradio je restore preko itunesa (ne update) i pojavio se pravi icloud nalog na koji je ipad zakljucan.zavisi na kojoj si verziji sada,mozes jailbreak pa da obrises setup.app ...

Kakav crni bajpas pre 2 god izasap baypass pre 2 meseca... sto se tice settingsa kada udjes
J settings na vrhu cije ime je pisalo?
 
Kasno, zakljucan je. A ranije nisam ni obracao paznju na to.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Samo dodatni info, nije potrebno da znate icloud nalog uredjaja da bi se skidale aplikacije. Mozete se ulogovati sa drugim nalogom na app store i skidati aplikacije. Ja imam oko 80 ipadova koji funkcionisu na ovaj nacin obzirom da nemam mogucnost MDM solucije na uredjajima...

Deluje mi da he to ova situacija. Uredjaj je imao asocoran icloud nalog, a dodao je svoj licni na app store.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mdm nije isto sto i icloud

A sto se tice zato sam ga i pitao cije ime je bilo u settings-u jer nemoguce da je pera peric a da na ipadu pise zivorad poppvic...
 
Naravno da znam da nije isto. Nisam ni rekao to. Kazem da zbog nemogucnosti koriscenja mdm solucije moram da korisnicima sugerisem da naprave svog usera za app store i skidanje aplikacija. To sam napomenuo jer je neko gore rekao da ne moze da skida aplikacije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam takodje cudan problem sa Ipad Air starim cca 3godine koji je bio na mom nalogu, takodje na mom Icloudu i pre par nedelja kada sam krenuo da ga otkljucam pogresim jednom/dva puta pass za otkljucavanje i desi se da prvi put do sada zabaguje i da se resetuje , nakon toga krece setup iz pocetka gde se bira jezik i zemlja itd ...I zakuca na aktivaciji. Posle kacenja na nekoliko windows racunara nije hteo do kraja da uradi update novog software i restore ali je na Macu odradio sve kako treba i na kraju i dalje zapne na aktivaciji i nece dalje.
Da li iko ima prestavu u cemu moze da bude problem i neki predlog za resenje?


Hvala!
 
Odradjen i restore i kada ga zavrsi itunes na macu javi da ne moze da se aktivira .
 
Moze preko serijskog broja da se proveri da li ima aktivan icloud. Pusti mi u poruci

Послато са Redmi 8 уз помоћ Тапатока
 
Nije do iclouda tu je hw kvar da nije cellular?
 
Pozdrav, kupio prije par godina iPad Pro 12.9 2016 preko oglasa u serviserskoj radnji. Rekao mi covjek da ce raditi normalno samo da mu ne radim restore. E sad, jailbreakovao sam ga sa nekim iOS 13*. Nakon OTA update na 14.* ne mogu vise raditi ni OTA ni jailbreak. Kada ukucam S/N pose da iPad nije 12.9 već iPad mini? Takodje, kada mu iskljucim Find My, ne dozvoljava mi logiranje sa nekim drugim nalogom, kaze da su već 3 iskoristena.. Wtf? 🤔 Šta da radim? Moze li se nekako napraviti restore na iOs 15?
Hvala
 
To je neka mutljavina. Čim ti je rekao da ne smeš da diraš ništa, to nisi trebao da uzimaš. Proveri pozadi, na samom uređaju, šta piše koji je identifikacioni broj modela, pa uporedi sa ovom listom na Apple sajtu, da vidiš koji model si uopšte kupio.
 
joj brate kakav sam imao problem ja sa ipad-om. stavio ga na oglase i prodao, dogovorim se da saljem ujutru, odradim reset da pobrisem sve podatke i kada se pokrenuo ponovo LOCK!
isto kao kod tebe trazi mi lozinku za neki mail iz neke komune iz swedske, poludeo sam bio. uspeo sam da nakon 3-4 sata muke odradim restore uredjaja uz pomoc fajla koji sam ima na kopmpjuteru kao backup, upalio se, nije trazio lozinku, radio bez greske i tako sam ga i prodao. kupcu sam istampao sta se desilo i da ne radi reset na fabricko nikako da i on ne bude i problemu, javio mi se i sve je bilo ok
 
Nazad
Vrh Dno