Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Kad bi se makar malo posvetili našem tržištu. Došli su u ex yu otprilike istovremeno sa Netflixom, ali reklo bi se da nisu uložili ni cent u naše tržište. Zato im je i broj korisnika ovde mizeran.
 
Prime se uzme povoljno preko Poljske (10ak evra godišnje), nije praktičan za deljenje osim ako se ne napravi poseban nalog samo za Prime jer uglavnom zahteva šifru za logovanje, a ja npr. ne bih delio šifru koja mi funkcioniše za sve Amazon servise.
Jesi se registrovao na poljski amazon prvo? Pri registraciji trazi telefon, jesi kucao srb mob? Adresu si uzeo neku nasumicnu iz Poljske?
 
Ništa od toga, samo sam kupio poljski Prime uz postojeći Amazon nalog. Imam adrese u Srbiji, Norveškoj i Nemačkoj, poljsku nisam dodavao.
 
Ništa od toga, samo sam kupio poljski Prime uz postojeći Amazon nalog. Imam adrese u Srbiji, Norveškoj i Nemačkoj, poljsku nisam dodavao.
Ja sam probao preko Poljskog Amazona i nije mi uspelo, trazi poljski telefon itd.
E sad kako to mislis na postojeci nalog, hoces reci da si bez vpn na Poljsku i srpskim postojecim nalogom uzeo poljski prime.... na koju foru ti je ponudilo uopste poljsku cenu? Ajd molim te malo preciziraj, ako ne ovde onda na PM. Hvala
Ja kupujem 6m za 4,5usd ali mi mrsko da svakih 6m menjam account.
 
Ja sam probao preko Poljskog Amazona i nije mi uspelo, trazi poljski telefon itd.
E sad kako to mislis na postojeci nalog, hoces reci da si bez vpn na Poljsku i srpskim postojecim nalogom uzeo poljski prime.... na koju foru ti je ponudilo uopste poljsku cenu? Ajd molim te malo preciziraj, ako ne ovde onda na PM. Hvala
Ja kupujem 6m za 4,5usd ali mi mrsko da svakih 6m menjam account.
Gdej uzimas ovu varijantu za 6m 4,5Eura. Ja bi da probam i da malo eksperimentisem ali mi se ne daju sad neke vece pare. Mada bi meni bolje odgovarao Njemacki prime
 
Gdej uzimas ovu varijantu za 6m 4,5Eura. Ja bi da probam i da malo eksperimentisem ali mi se ne daju sad neke vece pare. Mada bi meni bolje odgovarao Njemacki prime
Na poslu sam, poslacu ti kad dodjem kuci veceras na PM. To su studentski accounti americki ali mozes da gledas gde hoces i bez vpn.
 
1 hbomax slot menjam za amazon.
 
Nisam znao da ima razmena slotova na forumu.. Super.. Moraću da vidim sta sve moze da se iskoristi 😁
 
Prvo da se zahvalim @mitar1982 za info za pretplatu preko Poljske, svojevremeno sam nešto pokušavao preko Turske, ali mi to nije prošlo i odustao sam.

Ja sam probao preko Poljskog Amazona i nije mi uspelo, trazi poljski telefon itd.
E sad kako to mislis na postojeci nalog, hoces reci da si bez vpn na Poljsku i srpskim postojecim nalogom uzeo poljski prime.... na koju foru ti je ponudilo uopste poljsku cenu? Ajd molim te malo preciziraj, ako ne ovde onda na PM. Hvala
Ja kupujem 6m za 4,5usd ali mi mrsko da svakih 6m menjam account.
Ja sam odradio ovako, nadam se da će pomoći (uz ogradu da mi tek teče probni period od jednog meseca, znaću da li je uspelo tek kada mi skinu prvu godišnju pretplatu, mada izgleda da je sve regularno prošlo):

Otišao sam na amazon.pl i prijavio se pomoću svog postojećeg Amazon naloga na kojem imam dodate dve adrese u Srbiji, ali nikada ništa nisam naručivao pomoću njega, osim nekoliko Kindle knjiga. Izabrao sam opciju Prime i tu mi je ponudio varijante sa cenama u zlotima (nikakav VPN nisam koristio), izabrao sam opciju da započnem probni period, a da se nakon njega obračunava 49 zlota za godinu dana, u sledećem koraku mi je tražio da izaberem adresu (bile su ponuđene dve postojeće iz Srbije), a ja sam odabrao da dodam novu i uneo sam neku nasumičnu poljsku adresu, a za broj telefona sam upotrebio ovaj SMS servis (na kojem sam imao uplaćen 1 USD od neuspelih pokušaja da odradim Netflix preko Turske). Na SMS servisu sa izabrao Random operatera i kao uslugu Amazon. Dodavanje adrese je prošlo, izabrao sam je i potvrdio pretplatu, nakon čega mi je stigao mejl na poljskom u kojem mi žele dobrodošlicu na Prime i navedeno je da će mi posle prvog meseca naplatiti 49 zlota za godinu dana. Čekam da prođe mesec, pa ćemo videti :)
 
Ja Sam to resio drugacije, kupio edu mail I registrovao 6m studentskih nalog Amazon US.
I'ma sve striming aplikaciji koje me zanimaju ne Moram sideload nista.
 
gde si kupio edu? cido da uzmem nesto provereno..vidim dosta njih nude
 
Uzeo bih i ja turski Netflix 1 slot i Disney+ 1 slot takodje. PM.
 
Uzeo bih i ja turski Netflix 1 slot i Disney+ 1 slot takodje. PM.
Sredio Netflix uz pomoc Turskog broja sa prethodno pomenutog sajta. Jos 2 slota dostupna, 1500din godisnja, amortizovao sam eventualno poskupljenje koje se moze desiti od 10% :D

Takodje menjam i za jedan Disney+.
 
amazon.pl

nisam koristio vpn
ulogovao se na moj regularan nalog na amazon.pl

kliknuo na promo
 
Nije potreban VPN za poljski prajm, samo odes sa svojim nalogom izaberes to na godinu dana "49zl/rok" i aktiviras. Npr. ako probas na Tursku, jer je tamo jos malo jeftinije, nece ti dozvoliti jer nije turska IP adresa, dok se na ovom poljskom aktivira bez ikakvih problema. U prevodu, za ovaj poljski prajm nije potrebna nikakva gimnastika, za razliku od netfliksa, diznija i ostalih kada se uzima preko Turske
 
Poslednja izmena:
Kad odem na amazon pl ne mogu da se ulogujem sa svojim nalogom. Da li ce pomoci promena zemlje sa us na pl a da ne blokiram uredjaje koji su vezani za nalog?
 
Jesi li probao ovo?


Ja još nisam, treba da se registrujem na taj sms servis. :)
 
Kad odem na amazon pl ne mogu da se ulogujem sa svojim nalogom. Da li ce pomoci promena zemlje sa us na pl a da ne blokiram uredjaje koji su vezani za nalog?
Ne znam sta bi mogao da bude problem. Ja se sa svojim podacima prijavljujem na svaki lokalni Amazon bez ikakvih problema. Registrovao sam se na ".com", a na nalogu su mi jedna srpska i jedna nemacka adresa. Vecina porudzbina mi je bila sa DE Amazona.
 
Sredio Netflix uz pomoc Turskog broja sa prethodno pomenutog sajta. Jos 2 slota dostupna, 1500din godisnja, amortizovao sam eventualno poskupljenje koje se moze desiti od 10% :D

Takodje menjam i za jedan Disney+.
Sve otislo brzinom svetlosti, ako neko nudi Disney+ slot, uclanio bih se.
 
Evo meni je skinulo 49 zlota, posle besplatnih mesec dana. Nikakve gimnastike pri registraciji, i prijavljivanju, koristio srb nalog, nisam menjao/dodavao adresu i telefon.
Jedino što kada se na www.primevideo.com udje u podatke u pretplati, usmerava me na poljski amazon. Koliko sam shvatio, do tri dana pre isteka pretplate može da se otkaže obnova pretplate,
u mom slučaju do 25.8.2023....
 
kao i kod kolege dexx01 upravo prosla naplata za amazon prime ...koristio sam visa internet karticu intese banke 😊
 
Poljski Prime je počeo opasno da se lokalizuje na poljski.
Cela sekcija "Latest cinema releases on Prime" je kompletno na poljskom (i opisi, i titlovi i zvuk - uglavnom ima samo poljska sinhronizacija).
Ako ovako nastave, biće mnogo efikasnije nego da su stavili geo blocking 🙄.
 
Nazad
Vrh Dno