Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Da li ikako moze da se gleda HBO GO van Srbije?
Da li prime nalozi koji mogu da se kupe na aliexpressu valjaju?
 
Da li neko ima jedan višak Amazon Prime profil?

U zamenu nudim mesečni nalog za Apple TV+, mesečni Family nalog za Tidal HiFi Plus na koji se mogu dodati još 5 ljudi.
Kao bonus dajem i mesečni nalog za Australijanski Stan koji je njihova verzija Netflixa. Za korišćenje Stan-a, potreban je VPN.

Ukoliko je neko zainteresovan, molio bih DM.
 
Ne videh posebnu temu za Prime Video, pa ću ovde napišem jedan čudan problem koji imam na Android TV aplikaciji.

Kad se povežem putem Wifi na kućni internet, normalno mi pokazuje titlove. Međutim ako se povežem na hotspot sa mts mobilnog interneta, uopšte neće da pokaže titlove iako su uključeni.
Onda iz radoznalosti uključim VPN, titlova ima.

Kao da ima neki problem sa mts mobilnim netom i ne može da pokaže titlove.
 
Zanimljivo da na našem Amazon prime video nema South park, a Google kaže ima na Prime.
Možda mora US IP.
 
Šteta što Amazon prime video nema svoju temu. Ja se dugo nisam logovao i pre nedelju dana ponudi mi A opet free trial. I odusevim se koliko ima novih serija i filmova. U cugu odgledah Night Sky i The Terminal List, odlicne serije.
Ima li neka family varijanta za prime, kao za NF i Hbo? Prijavljivanjem se ako ima.
 
Prime se uzme povoljno preko Poljske (10ak evra godišnje), nije praktičan za deljenje osim ako se ne napravi poseban nalog samo za Prime jer uglavnom zahteva šifru za logovanje, a ja npr. ne bih delio šifru koja mi funkcioniše za sve Amazon servise.
 
Kako preko Poljske, vpn, jel moze isti nalog koji je do sada bio na Srbiju, ili mora novi? Thx za tip.
 
Ja sam imao od ranije prime nalog i adresu registrovanu na US i samo sam otisao na poljski prime i iskoristio akciju. Ne secam se da li je prilikom placanja trebao vpn, ali nista drugo nisam menjao. Ni adresu, ni karticu...
 
Ja ne uspevam sa VPN da otvorim USA ponudu. Sve druge države mogu da otvorim ali USA neće.
Radi se o Android TV +Expressvpn
 
Ja ne uspevam sa VPN da otvorim USA ponudu. Sve druge države mogu da otvorim ali USA neće.
Radi se o Android TV +Expressvpn

Ne znam na koji konkretno misliš, ali meni i Amazon Prime i HBOMax rade sa ExpressVPN-om. Stalno mi je upaljen, ni ne gledam domaću ponudu.
 
Imam slobodna mesta na AmazonPrime Video+Tidal HiFi Plus. Tražim Netflix,HBOMAX i Disney+. Ko želi razmenu može da se javi.
 
Ne znam na koji konkretno misliš, ali meni i Amazon Prime i HBOMax rade sa ExpressVPN-om. Stalno mi je upaljen, ni ne gledam domaću ponudu.
Kad uključim USA VPN na Prime mi pokazuje istu ponudu kao u Srbiji. Sa VPN od drugih država nije tako.
HBO radi sa USA VPN.
 
Kad uključim USA VPN na Prime mi pokazuje istu ponudu kao u Srbiji. Sa VPN od drugih država nije tako.
HBO radi sa USA VPN.

Probaj da upališ VPN na USA, force stop Prime, clear cache.
I onda pnovo pokreni Prime Video.
 
Piše na raznim sajtovima da je Amazon Prime Video modernizovao dizajn i funkcionalnost aplikacije.
Sada liči na Netflix ili HBO Max.
Po slikama deluje jako dobro.
Da li se nekome već pojavilo i ako jeste na kom uredjaju.
 
Windscribe, USA i Srpski server po 1$ mesecno, plus jos 1$ za neogranicen protok. Windflix mi nije radio ni sa jednim striming servisom pa sam umesto njega uzeo USA. Sa serverom u Band, Oregon rade sve aplikacije koje koristim (Disney Plus, Netflix, HBOMAX i Prime Video). Kome ne treba Vpn tokom cele godine ovo je dobar izbor. Za 2$ otkljucava sve.
 
Amazon u septembru podiže cijenu svoje Prime pretplate u Europi do 43% godišnje. U e-poruci poslanoj korisnicima, Amazon je otkrio da će godišnja cijena Prime skočiti 20% u Ujedinjenom Kraljevstvu sa £79 na £95 od 15. septembra. dok je u Francuskoj porast cijene još izraženiji, krećući se s 49€ godišnje na 69,90€ što je povećanje od 43%. U Španjolskoj i Italiji cijena će porasti za 39% godišnje, a u Njemačkoj za 30%.
 
Misliš za Poljsku?
 
Da li za registraciju Amazon Prime-a na Poljsku/Tursku treba vpn?
 
Drugar plaća Disney+, ja Prime video i uživancija u šerovanju naloga, sadržaj odličan. Netflix otkazan.
 
Sto se tice kupovine sa Amazona, da li je moguce vrsiti kupovinu sa Turskim nalogom u Nemackoj?
 
Nazad
Vrh Dno