Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Bodibiber

Slavan
Učlanjen(a)
21.08.2008
Poruke
245
Poena
330
Sori momci ako postoji ova tema,a ako ne mogli bi se malo pozabaviti sa njom s obzirom da ovi servisi postaju sve popularniji.

Disney+ se pokazao ekstra,super materijal,kvalitet slike fantastican(ogroman broj filmova i serija je u 4k) cena krajnje pristupacna. Krajem godine ili pocetkom sledece dolazi i kod nas...e sad pitanje je hoce li biti nasih titlova

Netflix-sjajan sadrzaj ali poprilicno skup i bez srpskih prevoda

Hulu ove godine ce biti dostupan van Amerike(konacno)...opet se postavlja pitanje hoce li ga biti kod nas i hoce li biti prilagodjen nasim potrosacima tj hoce li biti prevoda...
 
Sestra iz USA mi je dala svoj login za HULU ali ga nema u Samsung Apps na TV-u, a i EON Box nema u Play Store. Kako bih mogao da instaliram Hulu? Jel postoji neki nacin da se zaobidje zabrana?
 
Ja koristim unlocator dns za disney+/netflix, vidim da imaju u spisku servisa u hulu...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
ima i smartdns isto mogućnost rutovanja hulu
 
Jeste ove servise podesili na EON Box ili direktno na SBB ruteru?
 
Najbolje podesiti u ruteru DNS i to je to
 
Imas kompjuter sigurno, unesi taj dns u kompjuter, pa probaj iz browsera da pustis nesto, cisto da vidis jel ti problem internet ili sam apk... ja sam isti problem imao sa hbo aplikacijom, ali sam je prebacio na apple tv i sad radi bez ikakvog problema.

Problem sa huluom, diznijem i ostalim servisima koji su dostupni samo u americi je sto nemaju blizu nas ni jedan “server” sa kojega bi svlacio te filmove, pa ume da obori kvalitet videa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao sam drugi DNS servis, a posle i jedan VPN. Rezultat je da video ide normalno ali bez zvuka.
 
Pa to nema veze sa DNS-om
 
Dok nisam promenuo DNS, ili koristio VPN, nisam imao Play opciju nigde.
 
Nisam mislio na play, to je normalno kada servis nije za ovo područje.
Nega za nemanje zvuka
 
Kako ste uspeli da aktivirate pretplatu za disney+ sa našom karticom?
 
Imas dva nacina.

Ja sam zavrsio tako sto sam pretplatu aktivirao kroz apple tv. Skida mi novac sa apple kredita, nalog je naravno US.

Drugi nacin je da na amazonu kupis VISA gift card. Te kartice se vode na americko podrucje i trebalo bi da rade na dizniju. Nisam licno probao ali sam citao da radi.

Meni je sigurnije da platim preko epla, ako se vec prave pametni u dizniju, onda cu da ih zakinem i ostavim procenat eplu :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, da li je neko raspolozen za account share Disney+ i HBO Max? Napravio bih nalog, zbog ogranicenja istovremenog strima na broj uredjaja, Disney bi delili na 4 a HBO na 3 profila. Znam da Disney daje popust na godisnju (70 dolara na 4 dela), HBO je imao akciju 12 umesto 15 dolara mesecno za godinu.
 
Kako se gledaju?
Mora li uvek da se uključi VPN?
 
Treba VPN, meni radi sa expressvpn.
 
Koliki je gratis period za nove korisnike kod Amazonovog Prime Videa? Znam da je nekad bila jedna nedelja free pa onda tri meseca po nekoj nižoj ceni, pre prelaska na punu. A sada? Šta nude od pogodnosti za probu?
Koristim i HBO GO i Netflix, pa me baš kopka da probam paralelno i Prime Video, da ih sve uporedim.
 
Uzmi na ebay .edu email adresu, i možeš se prijaviti na 6 meseci trial za prime.
 
Hvala za odgovor. Nisam znao za tu mogućnost. Bacio sam kratak pogled na ebay i vidim da kod nekih .edu adresa piše da nisu za logovanja na Amazon, ali takođe navode 6 meseci Prime kao pogodnost. Proučiću to još malo.
A koliko je trajanje redovnog trajal perioda?
 
Mesec dana. Sa edu adresom je 6 meseci. Mozes je napraviti i sam ali to znaci podnosenje prijave na neki americki koledz i cekanje da ti naprave mejl nalog. Te adrese sa ebay, to verovatno prodaju Indusi/Rusi koji su do istih dosli laznim prijavama na USA koledze. Trista dinara naplacuju tu uslugu.

Samo da znas ne vredi Prime para. Dobre serije se mogu izbrojati na prste jedne ruke. Od kako sam napravio edu nalog nisam upalio Prime Video app. Da sam platio samo bi bacio pare. Korisno je ponajvise jer ukljucuje Prime shipping, gde je podrzan Amazon kako valja.
 
Poslednja izmena:
Cisto da pozovem ljude, trenutno sam ima dvoje za Disney+ share...
 
Imaš pp.
 
Isto pp [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
@frostonja
Pun ti je inbox.
 
Ispraznio inbox, moze opet.
 
Koji VPN koristite za logovanje na Disney+?
Ja sam probao sve USA servere sa ExpressVPN i kod većine odmah po pokretanju aplikacije javlja :
"Service Unavailable. Disney+ is unavailable at your location"
A kod par servera prođe onaj Log In screen, ali odmah nakon unošenja mail-a izbacuje :
"Something went wrong. Please try again. If the problem persists, visit the Disney+ Help Center (Error Code 83)"
 
Ja koristim unlocator dns... nema vpn-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Surfshark

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Getflix smart dns je ok za te stvari,a postoje i mnogo jeftinije varijante sa garancijom za netflix,hulu i ostale americke servise
 
Nazad
Vrh Dno