Šta je novo?

Bučni ventilatori na Zotac 1080 kartici

nebeski.letac

Poštovan
Učlanjen(a)
20.07.2016
Poruke
707
Poena
80
Pozdrav.
Imam Zotac 1080 karticu na kojoj ventilator(i) daju zvuk struganja na 30-40 posto obrtaja. Grafička je u garanciji do juna ove godine i razmišljam da je vratim na popravku ali mi se ne čeka mesec dana dok mi je vrate. A stara kartica ima samo vga izlaz pa sam sad u dilemi šta da radim. Imate li neki predlog za mene?
 
Pa baš i nemaš neki izbor. Ili je reklamiraj (što bih ja uradio), ili sam sređuj/menjaj ventilatore (opet moraš da juriš druge ako čišćenje ne pomaže) ili kupi drugu...
U međuvremenu koristi staru s nekim adapterom.
 
U suštini mogao bih i sam da zamenim ventilatore ali mi se ne čeka po mesec i više dana da mi stigne iz Kine ili odakle već. A ne znam da li kod nas ima takvih ventilatora. Inače se grafička čisti redovno i odlično radi. Razmisliću još, možda je ipak najbolje da je reklamiram.
 
Nemas kod nas, samo Ally... original su naravno. Oko 15e-18e kosta par, sad da li ce slati zbog Korone, zavisi od mesta odakle salju... Ili to da cekas a oni nek struzu tih mesec dana samo ako ne dignu temperaruru drasticno ili salji u serviZ pa dzabalesku ako imaju da zamene. Mislim da kod tih kartica nema popravke i podmazivanja, da ih je nemoguce rasklopiti a da se ne razvale... ne znam, nisam siguran za rasklapanje i popravku a zamena je pic.kin dim.
[emoji2957][emoji2960]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Tri ventilatora ima moja grafička. Ako su po 15 evra onda nije to baš jeftino. Pozvaću radnju pa ću da vidim šta će oni da kažu..
 
To su ti ventilatori. Nego kad hoću da ubacim u korpu da bih video cenu dobijam poruku: "Please provide the missing information first". Šta bi to moglo da bude?
 
To su ti ventilatori. Nego kad hoću da ubacim u korpu da bih video cenu dobijam poruku: "Please provide the missing information first". Šta bi to moglo da bude?
Ne znam, mozda nisi ulogovan [emoji23] ja nemam taj problem...
115d0af545cf792f7fadda713f64c7b5.jpg
abd111241b3bf2d4a998ea92be83750b.jpg


Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Kartica nije vezana za nalog, možda je to... Nalog je stari od 2014. ali nikad nisam kupovao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno