»RSS Benchmark sajt

Strana 418 od 418 PrvaPrva ... 318368408414415416417418
      Prikazani rezultati od 6.256 do 6.262 od ukupno 6262

Tema: COVID-19 / Koronavirus (SARS-CoV-2)

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        78
        Da ima nesto od ovog virusa ne bi se mnogo kanili da uvode najrazlicitije mere. Moje poverenje je izgubljeno kad je pusten javni prevoz. Do podne bila priča kao i danima ranije da će biti uvedeno samo za radnike sa kontrolorima unutra itd, secamo se svi, a posle podne je odluceno da se pusti kao i pre tj da na 20kvadrata dahce 100 ljudi nakon jednomesecnog karantina. O pustanju se pricalo danima na taj nacin, a o nacinu da se prevoz potpuno vrati u noramlu nije bilo govora nego samo odjednom evo ga na. I ne razumem zašto je neophodno da rade noćni kluibovi ko ih je*e, zasto ja ne drzim splav, cak i ne zalazim a kamoli da drzim, nego ga drze narkomani i kriminalci koji ako bankrotiraju svima ce nam biti bolje. Ja sam prvi bio sa postovanjem mera i sad cesem ramenom nos ali uopste mi nije vise aktuelno niti postoji za mene a i radim po ceo dan pa ne gledam tv pa nemam osecaj niti znam a niti me zanima. Drugi su tu da misle. Mogu da rade sta oce samo prstom sto smo imali prilike da se uverimo. Kad bude potrebno opet ce.

Newcomers Avatar korisnika ShadowOps
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        170
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz (3.4 GHz)
        • MoBo: ASUS PRIME A320M-K
        • RAM: 2 x Kingston 8gb ddr4 2400mhz
        • VGA: GeForce GTX 1050Ti
        • MON: SAMSUNG LED 23.5" S24F350FHU
      4. Jel ima neko aktivan na ovoj temi a ko ima ili je imao Covid-19? Zadnji put simptome sam osetio pre 10 dana s tim da i dalje nemam osecaj za miris i ukus.

Member
        Na forumu od
        Nov 2007
        Poruka
        966
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 1600X
        • MoBo: MSI X370 Gaming Pro Carbon
        • RAM: 2x8GB G.Skill Aegis 3000MHz
        • VGA: Gigabyte RX570 4GB
        • MON: HP EliteDisplay E240
        • HDD: Samsung EVO 512GB + puno HDDova
        • OPT: LiteOn LightScribe
        • Case: CoolerMaster MasterCase 5; Antec True Power Classic 750W
        • SND: Asus Xonar Essence STX II
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Wave, Logitech G5 @ A4Tech X7-700MP A4Tech X7 G100
      7. S obzirom na to da istrazivanja pokazuju da kod mnogih ljudi, ukljucujuci i one bez ili sa blagim simptomima, ima promena na plucima, da li neko od vas koji imate virus ili se bojite da ga imate planira da snimi pluca?

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.471
        Citat Citiram korisnika: ShadowOps Pogledaj poruku
        Jel ima neko aktivan na ovoj temi a ko ima ili je imao Covid-19? Zadnji put simptome sam osetio pre 10 dana s tim da i dalje nemam osecaj za miris i ukus.
        Da ti ubacim još koju nepoznatu, znam trojicu koji su ostali bez čula mirisa (i/ili ukusa) a rezultat testa (i brzi iz krvi i bris) im je negativan. Dijagnoze, upala sinusa...
        Ja bar kuburim sa sinusima, nikada, do ovog virusa, nisam čuo za taj sindrom.
        Menjao milkobgd : 02.07.2020. u 09:49

Newcomers
        Na forumu od
        Mar 2009
        Poruka
        53
        Citat Citiram korisnika: ivanbass1 Pogledaj poruku
        Ja krivim same ljude koji idu po zurkama/utakmicama/stadionima i slicno.

Zasto drzava mora da bije nekog po usima da bi taj neko bio svestan i savestan? Ja idem 3-4 puta nedeljno u teretanu gde je higijena tip-top. Plus brisem svaku spravu/strunjacu pre nego sto uzmem da radim, 4-5 puta u toku treninga operem/dezinfikujem ruke i to je to. Ne mogu bez treninga jer sam poceo da se ucrvljavam. Kupovina jednom nedeljno ili vise u vecim kolicinama, u vecim radnjama gde nema guzvi.

Sa sobom uvek imam masku (u kesici), stavljam cim ulazim u zatvoren prostor, kad izadjem vracam u kesicu, dezinfikujem ruke.

U Nisu je dana kada su otvoreni kafici i nije bilo zabrana sve bilo puno ljudi, sva mesta popunjena, klubovi/kafane puni, kao da sve vreme zdravstveni radnici ne crkavaju radeci. Isto tako je bilo i u drugim gradovima. Pljuvanje u lice ljudima koji su zivote posvetili, a mnogi i izgubili da bi pomogli ostalima.

Politika je nebitna, sta kazu (lazu) zvanicno je nebitno, normalan covek ne bi otisao na derbi, a ni na zurku/u kafanu u toku pandemije. Smatram i da ovo sto ja radim sa teretanom nije normalno, da ne bude da samo druge osudjujem

I treba da zatvore granice u EU za nas, apsolutno se slazem sa njima.
        Koje su to radnje u kojima ides u nabavku gde nema guzvi?
        Najvise mi odgovara Lidl za nabavku jer ima dosta artikala kojima sam zadovoljan ali tamo je i u pola 10 uvece guzva. Od Disa sam odavno odustao, Metroom nesto nisam odusevljen ponudom a u Tempo nemam naviku da idem.
        Dok je bilo zatvaranje snabdevao sam se u lokalnim drakstorima, medjutim primetan je rast cena u lokalnim drakstorima a i nemaju uvek sve ono sto mi treba.

Masku na otvorenom ne nosim u zatvorenom nosim, jutros sam uzeo kafu za poneti u jednom kaficu pored DZ Hipokrat, pitam sankera za masku sto ne nosi i kaze momak (vlasnik ne insistira da oni nose) a i on sam kada stavi masku se obilnije znoji jer klimu ne ukljucuju a onda musterije ne zele da kupuju kada ga vide takvog oznojenog, sto ima logike.

Member
        Na forumu od
        Apr 2008
        Poruka
        686
      11. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600, LC Power LC 120
        • MoBo: MSI Tomahawk MAX
        • RAM: 2x8 GB Gskill Aegis 3000 Mhz (3200Mhz)
        • VGA: Asus Strix RX580 8GB
        • MON: Philips 278e8,Dell U2412M
        • HDD: Seagate Baracuda ST2000DM008 2TB x 2
        • Case: Sama Ark,Seasonic Core 650W
        • SND: Genius SW-G2.1 1250,isk 580 hedphone
        • INET: DSL
      12. Citat Citiram korisnika: rAMA Pogledaj poruku
        Lockdown je prekinut na nekih 20 dana od kompletnog bankrota države.

Bankrota u smislu nema penzija, nema para za zdravstvene radnike, školstvo, itd, itd..

Tako da to nećemo više gledati.
        Aha,znaci dani su nas delili od bankrota u lockdownu i onda vlast radi najlogicniju mogucu stvar, prekidaju sa lockdownom i za vise od 4 miliona gradjana spremaju po 100 eura... (plus one odranije najavljene minimalce za privrednike)

Mi smo pravi strucnjaci da se izvucemo iz predbankrotnog stanja....

Member Avatar korisnika rAMA
        Na forumu od
        Feb 2007
        Poruka
        9.918
      14. Moja mašina
        • CPU: i7 6700k + NH-D15
        • MoBo: Maximus VIII Ranger
        • RAM: G.SKILL TridentZ RGB 16GB DDR4 3000MHz (F4-3000C16D-16GTZR)
        • VGA: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8G
        • MON: Acer Predator XB271HU 27" G-Sync @150Hz
        • HDD: Samsung 830 128GB + SEAGATE BarraCuda 3TB ST3000DM008 + 1.5TB Samsung EcoGreen F2 + WD6400AAKS
        • OPT: ...?
        • Case: Fractal Define XL Titanium Grey + Seasonic Focus Plus 850W Gold
        • SND: Creative Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100, Sennheiser HD 598, Presonus HD7
        • TV: Sony KDL-50W756C + Sony HT-RT4 + PS4 Pro
      15. Neke mere su obećane pre stavljanja svega na papir, izlanuo se pre nego što je promislio, a ostatak je uspešna kupovina glasova, kako se ne bi osetila kriza pre izbora.

Kako bilo, za sve to smo se zadužili, naplata startovala od juče sa povećanjem akciza na gorivo, alkohol, cigare, kafu
        Menjao rAMA : 02.07.2020. u 11:07
        ▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒Mi ćemo stvarati, drugi neka ruše, mi ćemo ulepšavati, drugi neka ruže▒▓██ █ █ ██▓▒

Strana 418 od 418 PrvaPrva ... 318368408414415416417418

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •