Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Pozdrav svima :wave: U dilemi sam izmedju Redmi note 9 pro i Remi note 8 pro, na papiru mi deluju jako slicno, pa me interesuje vase misljenje o tome koji fon je bolja kupovina.
 
Da li je neko čačkao podešavanja, tačnije notifikacije u samoj aplikaciji? Konretno Phone app
 
Redmi Note 9 mi deluje kao dobra kupovina..
 
Kamera je sasvim ok. Daleko je od lose. Od kud ti to da je kamera losa?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Na jakoj svetlosti su slike izveštačene i previše mekane.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ispeglace se to softverom. Tel je taze, tek treba da izadje neki update.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Obaveštenje o propuštenom pozivu, bez gledanja u tel., ima opcija koliko puta u kom vremeskom intervalu da se oglasi telefon...radi le nekom? Uključena mi je, ali ništa. Na RN7 radilo bez problem
 
Baterija je brutalna na pro modeluScreenshot_2020-07-11-00-49-08-471_com.miui.securitycenter.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ovaj SOT na koliko dana koriscenja,moze SS tamo gde pokazuje potrosnju od aplikacija,tu je i vreme od poslednjeg punjenja.
 
Evo drug obe slike, baterija je brutalnaScreenshot_2020-07-11-01-44-39-477_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2020-07-11-01-44-47-434_com.miui.securitycenter.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
@lowlight,Jeste dobra baterija.Nekako je uvek dobar podsvesni osecaj kad ujutru krenes na posao ili bilo gde da ides,da te telefon nece izdati ceo dan i noc..Preporuka da ga ne cedis toliko malte ne do samog kraja,stavljaj ga na punjac kad dodje na 15-10%..Ja uvek stavljam na punjac na 15-12%,bolje za bateriju.
 
ima itko prijedlog za neku masku a da ne prekriva gorni zvucnik?

uzeo od spigena i ringkea, maske vrh sto se tice kvalitete, ali problem je sto mi prekrivaju proximity senzor koji je na zvucniku i prava je muka obaviti poziv jer je ekran stalno upaljen osim ako ne ugasim ekran na dugme?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Jel moguće da je na Redmi Note 9 Pro zadnji google security patch od 1. maja. Koliko često xiaomi izdaje ove google zakrpe ?


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nema pravila koliko sam do sad skapirao. Nekad na mesečnom nivou, nekad na 2-3 meseca. Zavisi od klase uređaja.
Ne znam što to ljude brine, nije kao da mu je uređaj bezbedniji. :d
 
Evo stigao mi Xiaomi Redmi Note 9s mrtav.
Nece da se ukljuci niti pokazuje da se puni.
Ostavio ga na punjacu sat vremena i nista.
Sad ga povezao na komp da vidim hoce li tako da puni, medjutim isto.
Nece da se ukljuci ni kad drzim vol-, vol+, power dugme.
Imate li neki predlog?
 
Imam drugara kome je jedino bitno da dobije najnoviji update, ako telefon ne dobija konstantno neka azuriranja, nece da kupi telefon, iako je mozda bolji od neke nokie koja je 2x slabija, ali je konstantno azurirana...:d
 
Evo stigao mi Xiaomi Redmi Note 9s mrtav.
Nece da se ukljuci niti pokazuje da se puni.
Ostavio ga na punjacu sat vremena i nista.
Sad ga povezao na komp da vidim hoce li tako da puni, medjutim isto.
Nece da se ukljuci ni kad drzim vol-, vol+, power dugme.
Imate li neki predlog?
Probaj u fastboot da ga ubaciš pa poveži na komp, vidi da li ga tako prepoznaje. Ili na mi flash.
 
Probao sam u fastboot da ga ubacim - vol- i power dugme ali ne reaguje.
Punjac hladan, telefon se ne puni uopste.
 
Evo stigao mi Xiaomi Redmi Note 9s mrtav.
Nece da se ukljuci niti pokazuje da se puni.
Ostavio ga na punjacu sat vremena i nista.
Sad ga povezao na komp da vidim hoce li tako da puni, medjutim isto.
Nece da se ukljuci ni kad drzim vol-, vol+, power dugme.
Imate li neki predlog?

Sta ima da cackas, vratis ga onome odakle si ga kupio i trazis drugi uredjaj ili pare nazad.
 
Je l si probao drugi punjač i kabal? Punjač se obično zagreje posle par minuta rada, pogotovo brzi punjač.
 
Onda jedino u servis da vidis da li oni mozda mogu nesto da urade po tom pitanju. Cisto da utvrde kvar pa da ti to dokumentuju pa da posaljes kinezima da trazis zamenski deo za problem, pod uslovom ako imas vremena da cekas i drugi telefon da koristis.

Nadam se da je usteda bila znacajna kada si se odlucio na takav korak.
 
Ovo ce ti biti skola za ubuduce.. Ima da se iscimas oko telefona, ko zna sta mu je,da platis mozda i popravku, a prvobitna zamisao bila da kupis nov telefon a u stvari kupio si "Macku u dzaku"..
 
Je l si probao drugi punjač i kabal? Punjač se obično zagreje posle par minuta rada, pogotovo brzi punjač.
Jesam, isto.
Nadam se da je usteda bila znacajna kada si se odlucio na takav korak.
Sa kuponima me izasao 18000din.
Ovo ce ti biti skola za ubuduce
Do sada sam narucio 20 telefona sto za sebe, prijatelje, porodicu i nikad problem do sada.
 
Drzi 60 sek dugme za paljenje i vol up ili vol down, isprobaj sve varijante ali bar 60 sek

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovo ce ti biti skola za ubuduce.. Ima da se iscimas oko telefona, ko zna sta mu je,da platis mozda i popravku, a prvobitna zamisao bila da kupis nov telefon a u stvari kupio si "Macku u dzaku"..

Dobro ne treba mu sada stajati na zulj, dosta mu je njegove muke. Svakome se desi da pogresi.
 
Nazad
Vrh Dno