Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Evo upravo kod mene stigao update.
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-08-06-13-45-30-830_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-08-06-13-45-30-830_com.android.updater.jpg
    136.7 KB · Pregleda: 172
Slobodno koristi, koristio slicnu ovoj na mi9t pro. Isto imala ovakvu pozadinu.
d2808261d0f45faef5132ee44af90764.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Slobodno koristi, koristio slicnu ovoj na mi9t pro. Isto imala ovakvu pozadinu.
d2808261d0f45faef5132ee44af90764.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Hvala ti puno.I kako se pokazala.Ja bi najradije kao ona sto bila na predhodnom telefonu,ali sad je ima samo u Kini.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poceo fon da srce nekih 4-5% baterije,za nekih 8-9h u stanju mirovanja.Mislim da to ne bi trebalo tako.Nista posebno instalirano ili menjano u telefonu.Pocelo to od pre neki dan.I gde da se vide aktivni procesi na ovom telefonu.U Developer options ih nema nigde.Dal je to do Android-a 10 ili Miui-a,ne znam.
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno.I kako se pokazala.Ja bi najradije kao ona sto bila na predhodnom telefonu,ali sad je ima samo u Kini.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Nista specijalno, jedna je od jeftinijih, ali je ok na dodir i solidno stiti tel i ekran sto mi je bitno.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Evo posle dve nedelje koriscenja,mislim da mogu da dam neki utisak o Xiaomi-jevom modelu,koristeci prvi put njihov telefon.Odlican hardver,unakazen losim softverom.Miui je meni licno busan ko reseto i jos uvek nedovrsen,a koliko vidim nece skoro ni biti.
 
Šta ti ponajviše smeta?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Šta ti ponajviše smeta?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
Obavestenja,cas rade,cas ne rade,svaka druga aplikacija koja se instalira srce bateriju,a sve blokirano za datu aplikaciju.Sto znaci da te restrikcije Miui-a za aplikacije i ne rade poso.Ne mogu da vidim aktivne aplikacije,i koja koliko drlja u pozadini.Pola aplikacija ne mozes da zaustavis,ako za to ne instaliras poseban program.Ovo radi na ovom regionu,ono drugo radi na onom regionu.Koj su moj turili EU Rom,kad pola funkcija radi,tek kada prebacis region na India.Miui ima 1000000 podesavanja,a pola ili ne rade ili su potpuno nepotrebna.Da li je navika ili sta li je.Huawei-ev Emui je mnogo bolji.Sve jednostavno,a sve ono sto ti stvarno treba.
 
Dobar hardwer, ali mora da se pegla puno softwer.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Nece to oni nikada da srede.Pogledaj MiPCSuite koliko godine ne radi kako treba i jos uvek nista.Evo i kod mene nece da se poveze sa telefonom.Kaze da instaliram poslednju verziju softvera :D Brend.Gde to?Na buvljaku? :D Jos mnogo ce morati da uce oko softvera,ali koliko vidim,trenutno nemaju nameru.
 
Poslednja izmena:
Nece to oni nikada da srede.Pogledaj MiPCSuite koliko godine ne radi kako treba i jos uvek nista.Evo i kod mene nece da se poveze sa telefonom.Kaze da instaliram poslednju verziju softvera :D Brend.Gde to?Na buvljaku? :D Jos mnogo ce morati da uce oko softvera,ali koliko vidim,trenutno nemaju nameru.
Ne resavaju oni to uopste, niti ce skoro. Jos dok sam koristio A2 lite nije radilo.
Edit: pricam o miPCsuite

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne znam sta toliko mulja u pozadini Android system.Potrosnja baterije mu ode na 50%.Jel Windows u ovom cudu? [emoji23]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Mislim da mu statistika baterije nije tacna, meni je pre par dana top potrosac bila Twich app iako pise da je radila samo 2 min, i plus sam je force closed posle toga.I dalje je bila prva po potrosnji
 
Svakog sata neko novo iznenadjenje.Upravo WIFI nece da se poveze na 1m od rutera.
 
Mugy, mislim da ti je telefon zreo za hard reset..
 
Mugy, mislim da ti je telefon zreo za hard reset..
Radio mu ja hard reset.Na ovom fonu se apsolutno ne popravlja nista,osim sto se sve pobrise.A i ako treba da mu se radi svake nedelje hard reset,koja je svrha.Neka braca Kinezi sredjuju softver,a ne samo da ga fenserisu nekim manje bitnim stvarima.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je tvoj primerak telefona sa nekim bug-om.Ja apsolutno nikakav problem nemam sa mojim telefonom.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Izgleda da je tvoj primerak telefona sa nekim bug-om.Ja apsolutno nikakav problem nemam sa mojim telefonom.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Nesto je do softvera definitivno.A i koliko vidim ti imas 9S.:)I da su isti model,to nema nikakve veze.
 
Otkljucaj bootloader, flesni eu rom prvo, pa vidi ako nastavi da brljavi probaj aosp ako ti i on ne valja zakljucaj bootloader i menjaj telefon nzn sta drugo da kazem. Mozda samo nisi naviko na ovo sve, meni bez problema sve radi osim bag sa chromom, i kad je baterija pri kraju brljavi, sto i razumem...pricam za 9s da li je i tvoj 9s ili je pro.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma ok je.Nego ne znam zasto Android system ide sa potrosnjom baterije i preko 50%.


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ne znam sto se opterecujes statistikama ako ti baterija traje kako treba...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne znam sto se opterecujes statistikama ako ti baterija traje kako treba...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
U pravu si.Izdrzao 5 dana bez punjac.8h sot i 5h razgivora.Ostalo jos 29% baterije.Mislim da je to ok ;)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bitno da si digao frku bez razloga,eto ispostavilo se na kraju.
Autonomija baterije jednostavno je izuzetna :) .

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno