Šta je novo?

Command & Conquer Remastered Collection

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
P

Precise

Guest


Drago mi je, jer mi je omiljena strategija, ali voleo bih da su je vise modernizovali... mnogo vise...

Lol na kraju - is that camera still running? :laugh:
 
Poslednja izmena:
Bilo bi lepo i Generals da remasterizuju.
 
Ovo me je lepo obradovalo! Obavezno cu uzeti da se setim prvih koroka u strateske igre u realnom vremenu (Dune 2 sam igrao ali C&C mi je pokrenuo tu ljubav).
Generalno se obradujem kada se neka stara igra dotera, sredi i ponovo ozivi delice nasih vremena iz perioda kada se pojavila i malo modernom ruhu.

@TheCyA Necu se ni malo iznenaditi da sve igre iz C&C serijala remastered-uju. Bitno da su krenuli.
 
Meni je Red Alert 2 najomiljeniji deo, odmah do njega Tiberian Sun, tako da se njima najvise nadam.
 
Izašla, na Steamu vec par dana stoji kao #1 u top sellers listi. Sve preporuke za fanove, nadam se novim CnC naslovima :)





Sent from my OP 7t Pro using Tapatalk
 
Igram već par dana, simpa je, može da se igra, ali nije ništa posebno.

Od mana, fmv sekvence su baš lošeg kvaliteta, ai i putanje loše kao u originalu, ne postoji rally points opcija, mada nije ni u originalima i ne podržava ultrawide rezolucije, može da se stavi, ali budu black bar-ovi.

E da i igra je prilično teška, isto ko original, tako da bi savetovao da igrate na normal, a i tad je prilično teška, sve ostalo je odlično, ok odrađen remaster.
 
Zavrsih obe igre koje idu u ovoj kolekciji i obe kampanje u svakoj, odlican remaster, lepo su sve doterali, a igra ja zadrzala duh.
Moram priznati da mi je Red Alert zabavniji od prvog C&C-a, jer je brzi i dinamicniji…
Igra ume da bude teska, treba pazljivo igrati, AI nije sjajan sto se tice putanja ili kad ti harvester svojevoljno zaluta u protivnicku
bazu, ali takav je bio i original, pa se naviklo.
Meni je Red Alert 2 najbolji u tom serijalu, voleo bih njegov remaster da vidim, kao i za Tiberian Sun.

Uglavnom, jedan od najboljih remastera u zadnje vreme - 8/10.
 
kako ih nije mrzelo da se zamlaćuju sa ovim, ovo mu dođe isto kao da neko igra tetris 4k šta se dobija -ništa. Čak mi se više sviđa stara igrica i video animacije. Mogli su da unaprede grafiku 20 godina unapred (mislim od originala do danas)... Danas je u modi kartonizovanje video igara koliko mogu da primetim
 
Da li je moguc crossplay Origin i Steam verzija u multiju?
 
Nazad
Vrh Dno