Šta je novo?

Xiaomi mi body composition scale

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,573
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Планирам да узмем ову вагу https://www.mi-srbija.rs/pametni-uredjaji/mi-pametna-vaga-2-388/buy, па ме занима да ли је неко користи. Каква су ваша искуства?
Можда будем имао прилике да узмем у Словенији, тамо је 30€.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Користим је ја, добио сам је на поклон. На 4pda сам читао да су неки приметили прилична одступања у односу на вредности које измере оне као професионалне ваге, али ја се никад нисам на таквој мерио па не знам каква су одступања у мом случају. Али очекујем да постоје па због тога је користим више у фазону да пратим само промене у односу претходна мерења, ако вредност опада, онда опада, е сад да ли је апсолутна вредност оволика или онолика.. није ми, искрено, ни толико од интереса.

Занимљива је ствар кад ти да процену старости на основу тих мерења па то буде журка кад се тестирају припаднице женског пола, стичем утисак да им је заправо та процена најважнија :D

Све у свему, рекао бих да вреди тих 30 евра које спомињеш.
 
Ja sam je u GR u Mi store kupio za 29.99EUR, kod nas ako se ne varam 5500din..

Ne znam kako ovi naši genijalci formiraju cene...

Nabavna cena, pdv, carina, mesečni najam džipa za švalerku.....
 
И овде је 29,99 + 5 за поштарину испод 50. Планирам да узмем две ваге и једну овде продам.
Не знам како иде повраћај пдв кад бих одавде поручио на адресу у Словенију?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Imaju i onu drugu vagu od 2000din, u cemu je tolika razlika, obe su smart?
 
И овде је 29,99 + 5 за поштарину испод 50. Планирам да узмем две ваге и једну овде продам.
Не знам како иде повраћај пдв кад бих одавде поручио на адресу у Словенију?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Ne znam kako bi dobio tax free obrazac ako je dostava u Slo.
Ja sam ih pitao pre par meseci za Purifier, tada nisu uopšte izdavali Tax free, imam email.
 
Вага од 2000дин показује само тежину, а ова скупља још 10ак параметара. Обе се могу повезати на телефон.

Сад сам добио одговор да не дају tax free.

Можда на крају поручим овде преко КП за 35 еура.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Nije pametna ali obavlja posao. Imaš je i ovde na KP.
585c8700f35fd88b495f8798624522a5.jpg
 
Користим је ја, добио сам је на поклон. На 4pda сам читао да су неки приметили прилична одступања у односу на вредности које измере оне као професионалне ваге, али ја се никад нисам на таквој мерио па не знам каква су одступања у мом случају. Али очекујем да постоје па због тога је користим више у фазону да пратим само промене у односу претходна мерења, ако вредност опада, онда опада, е сад да ли је апсолутна вредност оволика или онолика.. није ми, искрено, ни толико од интереса.

Занимљива је ствар кад ти да процену старости на основу тих мерења па то буде журка кад се тестирају припаднице женског пола, стичем утисак да им је заправо та процена најважнија :D

Све у свему, рекао бих да вреди тих 30 евра које спомињеш.
Ja nisam uspeo da se vezem na aplikaciju...gde grešim...u podešavanju u aplikaciji ?
 
Nazad
Vrh Dno