Šta je novo?

Mts tv go i strimovanje

VMedic

Slavan
Učlanjen(a)
02.01.2006
Poruke
102
Poena
319
Pozdrav
Pretrazivao sam,ali nisam nasao,mozda sam prevideo,ali ne mogu da strimujem mts tv go sa mobilnog na tv nikako. Android aplikacija radi,ali cim se ukljuci stream,bilo ekrana mobilnog,bilo premo chromecasta,bilo preko eon boxa ili anycast samsunga,momentalno se aplikacija ukoci i prikazuje gresku broj xyz... Da li ima resenje ?
 
Pozdrav
Pretrazivao sam,ali nisam nasao,mozda sam prevideo,ali ne mogu da strimujem mts tv go sa mobilnog na tv nikako. Android aplikacija radi,ali cim se ukljuci stream,bilo ekrana mobilnog,bilo premo chromecasta,bilo preko eon boxa ili anycast samsunga,momentalno se aplikacija ukoci i prikazuje gresku broj xyz... Da li ima resenje ?
Jesi li probao "wi-fi direct"


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Probaj da ubaciš aplikaciju na TV pa onda sa njega direktno pustiš.
 
Probao sam sve osim da stavim aplikaciju direktno na box...
 
Pozdrav
Pretrazivao sam,ali nisam nasao,mozda sam prevideo,ali ne mogu da strimujem mts tv go sa mobilnog na tv nikako. Android aplikacija radi,ali cim se ukljuci stream,bilo ekrana mobilnog,bilo premo chromecasta,bilo preko eon boxa ili anycast samsunga,momentalno se aplikacija ukoci i prikazuje gresku broj xyz... Da li ima resenje ?

Probao par puta telefon (Android 10) + Chromecast 2 + cast celog ekrana i to je radilo ok. Poslednji put za kup Srbije u košarci (Arena 1) pre mesec dana. Mislim da je redosled akcija bitan - prvo se pusti stream na telefonu, pa tek onda aktivira Cast. Čini mi da je bilo problema kao kod tebe u obrnutom redosledu.

EON box baš nešto i ne gotivi mtsTV Go app, pa je kvalitet slike baš loš. Tek kad spustiš steam na najslabiji kvalitet postane gledljivo (ako to može tako da se nazove).

Probao sam i opciju sa nekim drugim Android box-om i tad je sve normalno funkcionisalo.
 
Poslednja izmena:
Nisam razumeo ovo "pusti se stream na telefonu"
Pre svega kloniram ekran telefona na tv preko chromecasta, anycasta ili eona (GoogleHOme), posto u samoj aplikaciji nema mogucnost strimovanja (ili ja nisam nasao) i onda cim ukljucim mtsTV GO i pustim kanal, automatski se ukoci slika i prikazuje gresku. Verujem da SBB EON i aplikacija ne vole jedno drugo...
Nema veze, hvala u svakom slucaju... Tu je KODI...
 
Mislio sam na stream iz mtsTV Go app-a i nakon toga "Screen Cast" (klonira ekran na TV preko Chromecasta):
Screenshot_20200310-194627.png

Tako izbegavaš prebacivanje između aplikacija i možeš prvo da pokreneš stream, pa onda nakon toga cast.
 
Da, redosled je bitan, ako povezes tel sa nekim uredjajem MTS TV Go nece raditi, predpostavljam zato sto sama aplikacija blokira castovanje na drugi uredjaj.

Bas kao sto je receno prvo pustiti neki kanal na aplikaciji pa onda prebaciti sliku, jedino tako radi.
 
Nazad
Vrh Dno