Šta je novo?

Pomoc oko napajanja

Ni jedno..Kupi preko madjara...Imaš lika koji prodaje corsair RM650x za 70 evra.(novo)..Ako ti mnogo ima SilentiumPC vero l2 51 evro...


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ni jedno..Kupi preko madjara...Imaš lika koji prodaje corsair RM650x za 70 evra.(novo)..Ako ti mnogo ima SilentiumPC vero l2 51 evro...


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Za te pare nema bolje.

@pedjonix nema dranja.
 
Poslednja izmena:
Problem je što neće naći taj Corsair za te pare. Svi preprodavci sa KP u oglasima drže nebulozne cene koje nemaju veze s vezom...RM650x je nekih 115€ na Iponu, uz samo jednu godinu garancije.
 
Ovo je lik vec uzeo veću količinu i na stanju su...Kako kaže od daje usmenu garanciju 1 god..Opet 50tak evra manje od regularne cene je više nego odlično pa i da nemaš garanciju..Vrv išlo nešto ispod ruke,direktna nabavka ili slicno..Uglavnom drži sve corsair proizvode na oglasima

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Au bre, usmena garancija? Pa ljudi su ovde kukali za pisanu garanciju od 5. godina. od proverenog lika i sa proverenog sajta.
 
Ni jedno..Kupi preko madjara...Imaš lika koji prodaje corsair RM650x za 70 evra.(novo)..Ako ti mnogo ima SilentiumPC vero l2 51 evro...


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Znači nevera. Upravo sam u nedelju poručio od tog lika napajanje, evo stiglo danas, namontirao sam napajanje i šljaka za sada bez problema. Jako male šanse su da su ovo fejk napajanja, pakovanje je potpuno identično onome što sam gledao na youtube
 
Naravno,sad je vec 80,digo cenu...Raspitivao sam se dal je mozda fejk,čak mi je lik sa JG foruma reko da je kupovao sličan fazon samo hx model,rasturao ga i sve je bilo kako treba..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Definitivno nisu fake (uzeo sam i ja jedno za sebe), a kako su stigla do Srbije po toj ceni tesko da cemo ikada saznati :)
 
Nazad
Vrh Dno