Šta je novo?

laptop za posao

Slypire

Cenjen
Učlanjen(a)
27.04.2013
Poruke
535
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600x
Matična ploča
AsRock B550M
RAM
Corsair 16gb 3600MHz CL16
GPU
Sapphire RX580 8GB
Storage
Samsung EVO 250gb
Zvuk
HyperX Cloud II
PSU
EVGA G3 750W
Monitor
BenQ XL2540
Miš & tastatura
Logitech G Pro X Superlight | Corsair STRAFE Cherry MX Silent RED
Laptop
MB Pro 14" M1
Mobilni telefon
iPhone 13 PM
Steam
slypire
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav, uzeo bih neki laptop za posao, nema preterano zahtevnih programa, ali svakako bih isao na 16gb rama jer ce biti puno tabova otvoreno u google chrome, i generalno vise manjih programa istovremeno.
neki zahtevi su minimum i5, ssd, full hd rez, 14", sto bolja baterija i da nije preterano tezak laptop.
Za sada sam naisao na ovako nesto:

DELL Inspiron 5490 14" FHD i5-10210U 8GB 256GB SSD FP srebrni 5Y5B(stim da bih dodao jos 8gb rama)


Ima li nesto bolje za ove novce, par hiljada din +/- , u obzir dolaze samo novi laptopovi i samo domace prodavnice, hvala!
 
A koliko te on izadje sa tih dodatnih 8gb ram-a?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
ima ga na vise mesta pa se cene dosta razlikuju, sa dodatnim ramom bi ispao oko 95000, budzet je oko 110000

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam nesto merkao hp envy, ima u radnji na e. Super mi deluje konfa, a i sama izrada deluje dobro. Mislim da je taman u budzetu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
super izgleda taj hp envy, ali smetalo bi mi sto je 13.3"
 
Pozdrav, uzeo bih neki laptop za posao, nema preterano zahtevnih programa, ali svakako bih isao na 16gb rama jer ce biti puno tabova otvoreno u google chrome, i generalno vise manjih programa istovremeno.
neki zahtevi su minimum i5, ssd, full hd rez, 14", sto bolja baterija i da nije preterano tezak laptop.
Za sada sam naisao na ovako nesto:

DELL Inspiron 5490 14" FHD i5-10210U 8GB 256GB SSD FP srebrni 5Y5B(stim da bih dodao jos 8gb rama)


Ima li nesto bolje za ove novce, par hiljada din +/- , u obzir dolaze samo novi laptopovi i samo domace prodavnice, hvala!


Mi smo na poslu dobili Dell Inspirion 5495 (isto ovo tvoje samo AMD Ryzen 5) i to je neopisivo đubre u odnosu na Inspirion 7000 seriju koju smo koristili prethodnih 10ak godina.

Kući imam, već matori, Lenovo ThinkPad T460s i to je i dalje bolja mašina od ovog Della.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da javim na kraju da je uzet hp probook 440 g6, i7 8565U, 512gb ssd, 16gb rama, izaslo je na kraju 110k, hvala svima na pomoci
 
Nazad
Vrh Dno