Šta je novo?

LG G8X Thinq

Zujka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.05.2014
Poruke
364
Poena
69
Ne nadjoh temu pa da je otvorim.
Pre par meseci se pojavio ovaj model,po recenzijama vidim da je hvaljen,dva ekrana od 6.4 inca,Snapdragon 855 (7 nm),drugi ekran ima svoju bateriju,deluje odlicno uradjeno sve i dobra ideja,kao jeftinija ideja Mate Xs.Kazu da baterija na teelfonu u proseku drzi 8h sota.Po oglasima kod nas nov je 550 eura sa kucistem sa drugim ekranom.
da li je enko koristio telefon i kakva su vasa sveukupna iskustva?

https://www.lg.com/us/mobile-phones/g8x-thinq-dual-screen
 
Sad si me bas iznenadio, nesto sam bio u ubedjenju da je LG zavrsio kao i HTC sto se tice novih modela telefona...
 
Meni se bas svidja,videcu da malo padne cena pa da pazarim.Koristan je drugi ekran,na kome ne rade bas sve aplikacije ali vremenom ce se prosirivati broj aplikacija koje rade na drugom ekranu.Jedino sto telefon mora stalno biti u tom oklopu ali ujedno je i zastita za telefon.

Key Features

LG Dual Screen™

Detachable 2 Screen Design
Dual 6.4” OLED FHD Displays
Work, Play & Multi-Task Like Never Before

LG G8X ThinQ™

32 MP Front Camera
136˚ Ultra-Wide and 78˚ Standard Rear Cameras
Balanced Stereo Sound
Longer-Lasting* 4,000 mAh Battery

https://www.youtube.com/watch?v=pM7Hm4SyVRU
 
Posle malo duzeg razmisljanja i koliko toliko pracenja sta uzeti od telefona, izbor je spao na ovaj model. Nadjog ga povoljno na oglasu, 6 meseci star, full pakovanje, Racun garancija, pa cak dobijam i bezicne bubice kako ih vec zovu freebuds, za 300€.
Za koji dan treba da stigne, pa cemo videti prve utiske itd itd...
 
Ajde napiši utiske kad ga istestiraš
 
Hocu naravno, i ja sam pomalo skeptican bas bas... Vise cu i sam sve znati za par dana, ili ostaje ili ide na prodaju dalje.
 
Meni je ovo za probu G8X, da vidim kako ce da mi legne uopste LG posle Huawei, koji sam koristio zadnjih 5 godina manje vise.
Video sam da ima i Velvet dual screen kao i V60 dual screen.
Stize danas g8x, pa cemo videti taj prvi utisak...
 
Jerry je pobao i pomoćni ekran kada se odvoji od futole može da se koristi kao zamena za glavni. Nije loše znači za ne daj bože, ako zvekne glavni ekran. Praktično dobija se za tu cenu rezervni ekran, a svi znamo da to najčešće prvo ode na telefonu.
 
Stigao LG g8x.
Prvi utisak, vrlo pozitivan, ipak je ovo nesto novo za mene. Zanimljiva sprava definitivno.
 
Ima li koja App da se sve sa Huawei prebaci na lg?
Hvala
Probao sa Phone Clone app, ne ide.
 
Steta je sto polako gase mobilni deo (mada se nadam da ce se nesto preokrenuti u poslednjem momentu), jer su pravili pouzdane i kvalitetne telefone. Jednom namestis sve sto ti treba i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno